Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D

+10
seyda_taylor
Mikli4
haha971
Büsra
Elly
antinotizia (Esila)
robsten_23
MILENNIUM~~
tutuldum
TutKu~
14 posters

:: Eğlence :: Geyik

Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D Empty Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D

Mesaj tarafından TutKu~ Paz Ocak 23, 2011 5:14 pm

-finalde kurtarırım olm sorun yok stres yok acı yok adriyıııııııııın.

-öğrenci numaram neydi lan??

-şemsiye

-has.., geçen senenin sorularını sormamış mı be ..

-kopya çekmeye kimden başlasam acaba.

- ulan bir kere de çalıştığım yerden sor be hoca.

-o kağıt ne lan? hadiii, sınav var.

-keşke bir kez daha tuvalete gitseydim.

-öndekinin bölümü ne acaba?

- büt ne zamandı?

-"yaz okulu açılır mı ki?"

-daha finaller var ya

-"ya şansa bak ya... yine saman kağıt.. yine ellerim terleyecek ve kağıt yırtılacak. elveda pelikan silgim."

-akşamda şampiyonlar ligi finali var,milan kesin koyar aga

-Hiçbişey hatırlamıyorum abi. bütün çalıştıklarım boşa gitti

-"anaaam öndekine bak aldığı gibi başladı lan!"

-acaba hangi kuş beyinli "hocam istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz" diyecek

-bak bak bak hocaya...nasıl da kasım kasım kasılıyor sınıfın ortasında, kesin kazık gibi soruları döşeyecek

En sondaki benim için geçerli Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
TutKu~
TutKu~
Vejeteryan

Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D Empty Geri: Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D

Mesaj tarafından tutuldum Paz Ocak 23, 2011 6:13 pm

Ahaha en sondaki herkes için geçerli Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
Teşekkürler Tutku Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D Empty Geri: Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D

Mesaj tarafından MILENNIUM~~ Paz Ocak 23, 2011 8:31 pm

-"anaaam öndekine bak aldığı gibi başladı lan!" ve en sonda ki (: Teşekkürler.
MILENNIUM~~
MILENNIUM~~
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından robsten_23 Paz Ocak 23, 2011 10:11 pm

-"anaaam öndekine bak aldığı gibi başladı lan!" Acaba benim arkamda oturan kişi ne düşünüyor? Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
En sondaki herkes için zaten. (:
Teşekkürler.
robsten_23
robsten_23
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Paz Ocak 23, 2011 10:34 pm

'Hiçbir şey hatırlamıyorum abi. Bütün çalıştıklarım boşa gitti.' oluyorum sözel derslerin sınavlarında. Ama soruları cevaplamaya başlayınca her şeyi hatırladığımı fark ediyorum. =) O biraz stresten oluyor. Fazla çalışınca hiçbir şey aklında kalmıyor gibi geliyor.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından Elly Paz Ocak 23, 2011 10:59 pm

"Kafamdakiler uçmadan önce yazabildiğini yaz!" - Kağıtlar önümde ters dururken...

"Ulan kafamda ne vardııı!!!!" - çevirdiğimde...

Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 654307
Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından Büsra Paz Ocak 23, 2011 11:22 pm

Sınav kağıdını alıp adımı yazarken "Oha sorulara bak nereden bulmuşlar bunları hayatta yetmez 45 dk." diye düşünüyorum. Hoca başlayın dediğinde de "Her şeyi unuttum olamaz şimdi ne yapacağım?" diye düşünüyorum. Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Sonra etrafıma bakınca moralim bozuluyor herkes başlamış olduğundan. Ben de derin bir nefes alıp sakinleşmeye çalışıyorum ve soruları yapıyorum. Sınav bitince de ilk düşüncem "Acaba sözlülerle nasıl kurtarabilirim?" oluyor. Ama genelde sınavlarım beklediğimden iyi geliyor. Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından haha971 Paz Ocak 23, 2011 11:50 pm

Sınava girene kadar sınav olduğunu sallamayan biri olarak -o kağıt ne lan? hadiii, sınav var. oluyorum Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Kağıt gelince gerçekliğime dönüyorum ama bir de ne göreyim mini mini birler çalışkan ikiler eğitim yuvasında can çekişiyor Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 - ulan bir kere de çalıştığım yerden sor be hoca. o zaman da bu ortamın ambiyansını yansıtıyor Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından Mikli4 Ptsi Ocak 24, 2011 10:08 am

Unutuyormuşum hissine kapılıyorum bende Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Ama genelde hepsini yapıp sırtımdan beni dürtükleyen ve bacağıma tekme atan arkadaşların yardımına koşuyorum Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 682184 Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 682184
Mikli4
Mikli4
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından seyda_taylor Ptsi Ocak 24, 2011 12:15 pm

acaba hangi kuş beyinli "hocam istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz" diyecek

bak bak bak hocaya...nasıl da kasım kasım kasılıyor sınıfın ortasında, kesin kazık gibi soruları döşeyecek

Şu ikisi benim için geçerli Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Her sınavda şu iğrenç soruyu sormasalar olmaz. Cidden nefret ediyorum şu sorudan Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762

Teşekkürler :)
seyda_taylor
seyda_taylor
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından TutKu~ Ptsi Ocak 24, 2011 2:28 pm

Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 hepimizde aynı dert Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
önemli değil Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
TutKu~
TutKu~
Vejeteryan

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Ptsi Ocak 24, 2011 4:39 pm

Hoca dayamış bütün kazığı yine çakacapım Nan diyorum :d
p.i.t Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından ßiG ßaD AnGeL...! Ptsi Ocak 24, 2011 6:38 pm

kopya çekmeye kimden başlasam acaba--Pek seçme şansım olmasada direk birinden başlıyoruk.Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762

ulan bir kere de çalıştığım yerden sor be hoca.--Bütün kitabı yalar yutarım çalışmadığım bir tek yer kalır düşünce aynen şu''yok lan sormaz burdan gerek yok çalışmaya yok yok sormaz ya evet evet sormaz çalışmıyım buraya'' sınav kağıdını bir dönderirim o es geçtiğim yerden soruları dayamışş.Tabi sonu hüsran..Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 75963 Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 682184

Sınıfa gamsız gamsız girerim bir bakarım herkes birbirine birşeyler anlatıyor kitaplardan soru çözüyorlar hoca elinde kağıtlarla bir girer

o kağıt ne lan? hadiii, sınav var.' durumuna çok güzel düşerim..Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 682184

-Hiçbişey hatırlamıyorum abi. bütün çalıştıklarım boşa gitti--Aslında bir yönden çalışmamak daha iyi hiç değise unutmam.Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762

Teşekkürler ilkim..Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 367241

ßiG ßaD AnGeL...!
ßiG ßaD AnGeL...!
Vejeteryan

Mesaj tarafından melisesmerim(Dilek) Ptsi Ocak 24, 2011 8:56 pm

allahım çok komik yaa Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 774826

''-acaba hangi kuş beyinli "hocam istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz" diyecek''
bu olmasada bu tip sorular soran çok oluyor yaa!! sinir oluyorum böyle diyenlere Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 75963 ayriyettende gülme krizlerine sokuyor böyle diyenler beni Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 774826

paylaşım için teşekkkürler Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762 Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
melisesmerim(Dilek)
melisesmerim(Dilek)
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından JustyKolik Salı Şub. 01, 2011 1:23 am

Sondakiler bana göreymiş Sınav Kağıdı Dağıtıldığında Düşünülenler :D 757762
Teşekkürler.
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Eğlence :: Geyik