Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ]

2 posters

Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] Empty Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ]

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Salı Ocak 18, 2011 1:58 pm

Bugün Özlem ablamızın doğum günü... En içten şekilde sarılmak ve doğum gününü kutlamak isterdim Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607
Bu Dördüncü farklı şekilde kutlayışım Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607
Forumda kırmızı kapişonlu elinde kalp şeklinde kar olan bir avatar gördüğümde sevmiştim onu Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607
Kimi zaman sakin kimi zaman bir anne kimi zamansa (haklı olarak) kızgın bir alev...
Ancak en çok annemiz gibi sevdiğimiz birisi o. Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607 1 ay önce konuşmaya başladım onunla ve şimdi her an onunla konuşmak için can atıyorum Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607
Açıkçası ''iyi ki doğdun'' demek istiyorum... Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607 Hem var olduğu için hem sevildiği için iyi ki doğdun...
Tuba abla daha duygulu ve daha güzel bir yaı yazardı... Ancak ben yazmak istedim.. bilmiyorum...Başlığı kimin açtığı önemli mi sanki? Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607
Dördüncü defa doğum günün kutlu olsun .. Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607 Sana özel kütüphane açıyorum midemde.. Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607
Midemdekilerrr size sesleniyorum!! Yer açın!!! Yeni ,Özlem ablamıza özel kütühanemiz geliyor!!! Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607
Çok mu konuştum?... Evet Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607 Her zamanki gibi kendim konuşup susuyorum.. Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 706607
Ancak yanak sıkma olayım hala bitmedi Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762
Özlem abla!!! Gel buraya!!!! Ver yanaklarını Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Ve o gıcık ses ''muyumumuyuyumuyum'' Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762
Bu sadece Özlem ablayla Tuba ablanın Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Kıyak geçiyorum eheh Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762
[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Bu bizim!!!! Dökmeden yiyin Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 75963

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Partinin nerede yapıldığı önemli değil... Biz parti yapalım Özlem abla gelsin yeter Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 391819 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 391819 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 391819 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 391819

Ama...Ama...Ama... Ben Ankara ya gidip Özlem ablamızın doğum gününü öyle kutlamak isterdim.. Pasta elimde hediyelerim bileğimde (asılı beh! Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 )
Önemli olan yanaklar Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Pastayı bir köşeye bırakıp Özlem ablanın yanaklarından Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Oyyy Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762

(Özlem ablanın yanaklarını ciddi ciddi sıkmam bakmayın bana öyle Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Ten temasını seven birisi değilimdir Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Dokunmadan ''muyumuyuyuyumumuyum'' yaparak yanak sıkmayı severim sadece o kadar Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 708894 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 708894 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 )

sana ne hediye versem bilemiyorum. Buraya resmini koymak sadece formalite.. ben ankara ya gitmek istiyorum Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 832695

Son olarak!!!!! Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 29165

Dördüncü defa!!!!
Doğum günün kutlu olsunnnn!!!!!!! Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 509668

Ben birilerinden dayak yemeden kaçsam iyi olacak Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 757762
Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 708894 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 733476 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 733476 Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] 878494
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ] Empty Geri: Mutlu yıllar Özlem abla :) İyi ki doğdun :)) [heppiiiyy pörtdey tuu yuu :D ]

Mesaj tarafından sahra Salı Ocak 18, 2011 2:05 pm

Canım, birden fazla başlık olmuş. Mesajını daha önce açılmış olan başlığa aktarırsın. Bunu siliyorum. :)
sahra
sahra
Admin
Admin

- Similar topics