Daha Fazla Aksiyon Olacak Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Daha Fazla Aksiyon Olacak Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daha Fazla Aksiyon Olacak

Daha Fazla Aksiyon Olacak Empty Daha Fazla Aksiyon Olacak

Mesaj tarafından haha971 Perş. Ara. 16, 2010 11:24 pm

Çekimler için sıkı bir eğitimden geçen oyunculardan Nikki Reed “Tutulma’nın çekimleri benim hayatımı gerçekten değiştirdi. Hiç bu kadar formda olmamıştım – öyle ki hayatımda ilk kez gerçekten sıkı kaslara sahip oldum. Şu anki görünümümüz ile ilk filmdeki görünümümüzü karşılaştırmak çok garip. Tüm oyuncular Tutulma’nın setinde çok sportmen bir görünüme sahip oldular.” diyor.

Ekibe yeni katılan Bryce Dallas Howard bir sahnenin çekimi sırasında ekibe bir eşek şakası yapmaya çalıştı, ama Robert Pattinson’ın bu konudaki tepkisini hesaba katmadı. “Bryce’in benim saçlarıma asıldığı bir savaş sahnesinin çekimlerini yapacaktık,” diye gülüyor Pattinson. “Bu yüzden dublörümün saçlarında bir tutam kesmiş ve o saçları benden koparmış gibi yapacakmış. Bu yüzden bana bağırmamı ve setten öfke ile çıkıp gitmemi söyledi, ama bu çok utanç verici idi. Elinde koca bir tutam saç vardı, ve ben hiç de ikna edici olmayan bir şekilde “owww” diye bağırdım.”
Oyuncuların geri kalanı çekimlerde eğlenirken, zavallı Taylor Lautner’in durumu ise farklıydı. “Tutulma benim karakterim için çok daha fazla fiziksel gelişim gerektiriyordu. Ama ne zaman bir hareket yapsam, kurt oluyordum, bu yüzden tüm sahneler bilgisayar efektleri ile gerçekleştiriliyordu. Bu çok üzücü.” diye açıklıyor oyuncu.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
haha971
haha971
Admin
Admin

- Similar topics