The Twilight Saga: Resimli Rehberi Kitabı Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

The Twilight Saga: Resimli Rehberi Kitabı Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Twilight Saga: Resimli Rehberi Kitabı

The Twilight Saga: Resimli Rehberi Kitabı Empty The Twilight Saga: Resimli Rehberi Kitabı

Mesaj tarafından sahra Ptsi Ocak 10, 2011 4:50 pm

The Twilight Saga: Resimli Rehberi

Little Brown bugünkü basın açıklaması (The Twilight Saga'nın yayın şirketi):

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NEW YORK, NY (6 Ekim 2010) - Hachette Book Group bir bölümü olan Little Brown Books, Genç Okurlar için Frankfurt Kitap Fuarı'nda Stephenie Meyer tarafından Nisan 12, 2011 The Twilight Saga: The Official Illustrated Guide (Resimli Rehberini) bugün yayına çıkaracağını duyurdu. Twilight Saga için bu belirli ansiklopedi tek resmi rehberdir ve nereyse %100 renkli resimli görsellerle ve fotoğraflarla oluşturulmuştur. The Twilight Saga bu Resimli Rehberi bu $24.99 fiyata satışa çıkacak ve üstelik internetten de ulaşılabilecek.

The Twilight Saga: Resimli Rehberi, Stephenie Meyer'ın Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn ve The Short Second Life of Bree Tanner ( Bree Tanner'ın İkinci Hayatı) ile yarattığı unutulmaz dünyayı keşfetmeye özel ve yeni resimlerle okuyucuya sunuyor. Kılavuz ayrıca karakter profilleri, sinema filminden kareler, Meyer ile bir konuşma, soy ağacı, haritalar, geniş - çapraz referanslar ve çok daha fazlası. The Twilight Saga başta 'Resmi Rehber' New York Times bestselling'in görsellerini hazırlayan Young Kim gibi birkaç tane çizerden resimler içeren Orjinal Rehber olarak duyurulmuştur.

"Okuyucularımın her zaman Twilight Saga için karakterlerim hakkında sordukları sorulara hayret ediyorum" diyor Stephenie Meyer.

"Resimli Rehber de mümkün oldukça Alice'nin geçmiş hikayesi ve karakter geçmişleri de dahil olmak üzere bütün detayları birleştirebildiğimizi umuyorum. Young Kim ve diğer yetenekli çizerler tarafından Bella'nın gelinliği ile ilgili yapılan farklı sanatsal
yorumlar heyecan verici. Ben, hayranların beklemeye değer olduğunu düşündüklerini hissediyorum." diyor.

5 yıl içinde, Stephenie Meyer, dünya çapında bir yayıncılık fenomeni haline geldi. Alacakaranlık Destanı'nın çeviri hakları, neredeyse 50 ülkede satıldı, ve 116 milyon kopya, dünya çapında satıldı...

KAYNAK: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çeviri : sebra
sahra
sahra
Admin
Admin

- Similar topics