Birkaç komik olay. Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Birkaç komik olay. Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Birkaç komik olay.

2 posters

:: Eğlence :: Geyik

Birkaç komik olay. Empty Birkaç komik olay.

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: C.tesi Ocak 08, 2011 11:59 pm

Bu olaylar ben ve yakınlarımla ilgili :)
Yazınca komik olur mu bilemem ama yaşadığımız için bayağı komikti :)

Dedem mütahitmiş. Ölmeden önce... (Allah rahmet eylesin!) Birgün dedemlere ayasofya Camii'sinin tadilat işini vermişler. Dedemlerde çalışıyor bir güzel tabii. Sonra turistler gelmiş Camii'ye. Ee bakınmışlar ortada ne kılavuz var ne çevirmen. Dedem demiş ben gezdiririm. Almış turistleri çıkarmış gezintiye. Daha sonra kralın mı padişahın mı yattığı ne oda varmış. Dedem nasıl anlatsam nasıl anlatsam diye düşünmüş tabi bulmuşta. Yere yatmış uyuyor gibi yapmış kalkmış. Daha sonra da tursitler bunun yaptığının aynısını yapmış. Dedem anlatmak için yere yatıp kalkıyormuş turistler gelenek görenek sanıp yapıyorlarmış ve dedem de bir süre dalga amaçlı turistlere bunu yaptırmış. Ee laz sonuçta =))

Bir gün yine dedemle annemin dayısı Bandırma'ya geliyorlarmış. O zaman da sağcılar solcular var tabii... Yolda yazı yazanları görmüşler. Saat gecenin bir yarısı olmuş... Dedem dayıma demiş bir durdur da kesiyim şunların façasını. Dayım yapma falan demiş ama dedem daha inat. Durdurmuş dayım arabayı dedem inmiş yazı yazanların yanına gitmiş. Tabi dayımın anlattığına göre dedem de bir havalar bir tasalar.. "Lan! Nabıyorsunuz bakayım siz burda?" falan iyice havaya girmiş dedem. Daha böyle demesiyle yazı yazan 3-5 kişi olmuş mu sana 15 kişi? Tabi dedem afedersiniz s*çmış. Hemen lafı nasıl çevirsem nasıl çevirsem? "Ya paranız var mı? Yoksa vereyim dicektim!" demiş ve cebinde olan parayı verip hızla arabaya binmiş. =))

Bir geometri dersindeyiz. Geometri dersinden sonra da diksiyon diye bir dersimiz var ve müdür yardımcısı giriyor. Herkeste adamdan korkuyor. Lakabı da MATRİX. Neyse işte onun dersi var diye sınıfın yarısı kaçtı falan. Biz en arkada İsmail Can, Ozan ve önlerinde de tek olarak ben olmak üzere en köşede oturuyoruz. Daha sonra hoca tahtaya bir soru yazdı. Tabi bizim bu iki akıllı dinlemiyor. O soruyu çözdük. Aynı tür sorudan bir daha yazacaktık ve sadece sayıları değişiyordu. Bu yüzden de hocaya silip yazması zor geldi ve sadece rakamlarını değiştirdi. Bir kaç soru daha böyle gitti tabi. Sadece soruların sayılarını değiştiriyor. Daha sonra İsmailcanın söylenmelerini duyunca ona döndüm. Dediği ve yaptığı şeyse bütün sınıfı koparmıştı. "Ya bir geometri hocası bu kadar mı yanlış yapar! Yazıyor yazıyor siliyor. Bari bir tanesini düzgün yapsn! Defter yıprandı yaa!" diyince herkes yerlere yattı. Meğerse bizim akıllı çocuk hoca yazınca yazıyor hoca silince siliyormuş =)).

Bir almanca dersindeyiz. Almanca görenler veya bilenler daha iyi anlarlar demek isteyeceğimi =). Hoca tahtaya;

-Wie haßt du? (Eğer yanlış yazmamışsam.) yazdı. Ve bunu almanca olarak karşımnızdaki kişinin sizden büyük olduğunu ve saygın biri olduğunu düşünün ve kibarca söyleyin dedi. Tabi kibarca demek içinde Sie (Baş harfi büyük olacak şekilde.) yazmamız ve Zii diye okumamız gerekiyor. Ben de o an ki heyecanla fıralyıp hocaya;

-Sieee! diye bağırmıştım =)).

Bu sefer bir biyoloji dersi =). Derste hoca bölünmeleri işliyor.

-Çocuklar sizden bana çiçek ekip getirmenizi istiyorum. Bakalım kimikiler tutacak. dedi ve işte çiçek isimlerini söylemeye başaldı.

-Gülü sen ek Melis. Falan filan birkaç tane dağıttı. Daha sorna Bi çiçek ismi söyledi.

-Japon şemsiyesini Erkan sen ek! dedi en arkada oturan arkadaşımıza bağırarak. Erkan'ın tepkisi ise yine kopmalık.

-Hocam benim çiçeğim şemsiye açmaaaz! =)).

Başka bir sınıfın biyoloji dersi bu sefer =)) Sevgili Dilek hocamız. Derste uçak geçiyr ve bizim okuldada çok sesi yankılanıyor.

-Çocuklar pencereleri kapatın uçak geçiyor. der ve çocuklarda kapatır. Daha sonra uçağın sesi kesilmez tabii.

-Çocuklar perdeleri kapatın uçağın sesi hala geliyor :))

Aynı Dilek Hoca bizim sınıfta da bir keresinde "Çocuklar camı kapatın uçak uçarak geliyor!" demişti. Onu burdan tebrik ediyorum :)

Benim başıma gelen komik olaylarından biri ise. Evde babamla bilgisayar kavgası yapıyoruz ama şakalaşarak. Neyse ben bunu kaldırdım ve bilgisayara oturdum :) Tabi içerden gelen sesleri duyuyorum. Bu aklı sıra benim duymayacağımı sanarak ieçrden net kablosunu çekecek. O hırsla kalkıp koridorun başından bağırmaya başlayarak mutfağa kadar onu takip ettim. İşte hele bir dene bak neler oluyor? Seni nasıl dövüyorum falan! Tabi o da gülmekten ölüyor. Daha sorna msne girdiğim de arkadaşın yazdığı şey yerlere yatmamı sağladı.

-Aleyna! Kime bağırıyordun o kadar? Sesin sokağa kadar geliyor... =))

Ve son olarakta dershanede biyoloji dersindeyiz =)) Hoca konuyu tekrar etmiş sohbet ediyoruz. Daha sonra en yakın arkadaşımın yanına geldi ve soru sordu.

-Damla! Sen iki işi bir arada yapabiliyor musun? Yani aynı anda sakız çiğneyip aynı anda da yürüyebilir misisn? dedi. Arkadaşım ise sıraya 2,80 yayılmış bir şekilde labali bir şekilde verdiği cevap şu...

-Hocam ben sakızı her türlü çiğnerim =))

UMARIM SIKILMAZSINIZ =) KOMİK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN KOYDUM =) EĞER AKLIMA GELİRSE DEVAMINDA DA YENİLERİNİ ATARIM =)
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

Birkaç komik olay. Empty Geri: Birkaç komik olay.

Mesaj tarafından JustyKolik Paz Ocak 09, 2011 12:06 am

Koptum ya Birkaç komik olay. 757762 Deden süpermiş Birkaç komik olay. 757762
Sınıfta komik Birkaç komik olay. 757762
Vay be Birkaç komik olay. 757762
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

Birkaç komik olay. Empty Geri: Birkaç komik olay.

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: Paz Ocak 09, 2011 12:07 am

:)
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

- Similar topics

:: Eğlence :: Geyik