Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım  *Ally Carter*                                                    Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım  *Ally Carter*                                                    Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım *Ally Carter*

2 posters

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım  *Ally Carter*                                                    Empty Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım *Ally Carter*

Mesaj tarafından tutuldum Cuma Ocak 07, 2011 5:45 pm

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım  *Ally Carter*                                                    295710_2

“Bir dahi olabilirdim, ama gerçekleri gören Josh’tı. Bir
süre, başka bir hayata ihtiyaç duymuştum; geçici bir süreliğine normal bir hayata. Asıl sorun, benim için önemli olan birinin incinmiş gözlerine bakmak ve ona, onu hiçbir zaman özgürce sevemeyeceğimi söylemekti. Çünkü… söyleseydim onu öldürmek zorunda kalırdım.”

Normal bir yatılı kız okulu görünümünde olan, ama aslında dövüş sanatlarını, şifre çözmeyi öğreten bir ajan okulunun en iyi öğrencilerinden biri kasabadan “normal” birine aşık olur. Bu durumda ne yapılması gerektiğini okulda öğretmiyorlardı…

Narnia Günlükleri’nin yapımcısı Walden Media tarafından film hakları alınan bu romanın 2 devam kitabı da yolda…
(Tanıtım Yazısından)

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım  *Ally Carter*                                                    311391_2

Yakalandıktan, göz hapsine alındıktan, ve erkek arkadaşı Josh’ı bırakmaya zorlandıktan sonra Cammie’nin istediği tek şey huzurlu bir dönemdi.

Ama CIA’in varisiyseniz ve dünyanın en iyi ajan okuluna gidiyorsanız bunu söylemek kolay, yapmak zordu.

Cammie bir dahinin zekasına sahip olabilir ama yine de bilmediği pek çok şey vardır… Eski erkek arkadaşının onu hatırlayıp, hatırlamadığı gibi. Geçen dönem olanlardan sonra başının ne kadar belada olduğu gibi…

Cammie her ne kadar normal bir öğrenci gibi olmaya çalışsa da bela ve tehlike bir türlü onun peşini bırakmaz.

Bu sefer hedefler hem daha zor, hem de daha çekici. Cammie’nin kalbi ve sevgili okulu çok daha fazla tehlike altında!

(İlk kitabın devamı niteliğinde)

Tavsiye edebileceğim bir macera serisi , ajanlığa meraklı olanlara duyurulur (:
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım  *Ally Carter*                                                    Empty Geri: Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım *Ally Carter*

Mesaj tarafından geceyarısı Cuma Ocak 07, 2011 8:19 pm

kitabın ismi çok hoşmuş:) ilginç birşeye benziyor.
geceyarısı
geceyarısı

Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım  *Ally Carter*                                                    Empty Geri: Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım // Yalanım Varsa Ajan Olayım *Ally Carter*

Mesaj tarafından tutuldum Cuma Ocak 07, 2011 9:15 pm

Evet ajanlar ve ajan kızların hayatı =)
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap