Breaking Dawn’ın İkiye Bölünmesinde Ashley İçin Sorun Yok... Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Breaking Dawn’ın İkiye Bölünmesinde Ashley İçin Sorun Yok... Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Breaking Dawn’ın İkiye Bölünmesinde Ashley İçin Sorun Yok...

2 posters

Breaking Dawn’ın İkiye Bölünmesinde Ashley İçin Sorun Yok... Empty Breaking Dawn’ın İkiye Bölünmesinde Ashley İçin Sorun Yok...

Mesaj tarafından snow_white Salı Ocak 04, 2011 2:45 am

Twilight yıldızı Ashley Greene, The Twilight Saga’nın son kitabı için, “İçinde bir sürü birbirine geçen türden farklı olay var,” dedi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir film, ya da iki? Stephanie Meyer’ın vampir serisindeki son perde ‘Breaking Dawn’ın halledilmemiş sorununa çözüm bekleyen hayranlar için büyük ‘Twilight’ sorusu bugünlerde bu olmuş gibi görünüyor. Ki kitabın iki film olma söylentileri var.

Oyuncular da bu tartışmalara katılmış durumda. Kristen Stewart Mtv News’a iki film için istekli olduğunu anlattı. Nikki Reed, iki film halinde çekme taraftarı olduğunu söyledi. Peter Facinelli, bu fikri “fantastik” buluyor. Ve şimdi de Ashley Greene’e fikri soruldu.

Greene bu konuda MTV News’a “Bölünmesini dert etmem, çünkü kitap çok uzun ve kitap pek çok şey içeriyor, içinde birbirine geçen türden farklı olaylar var,” dedi.

“Kitapları filme çevirirken ortaya çıkan en büyük problem, kitabın yedi yüz sayfasında yaşanan o karmaşık olayları anlatmaya vakit bulunamaması,” diye ekledi. “Sorun yaratacağını düşünmüyorum.”

Meyer’ın kendisi de tek bir film süresine o kadar olayı sıkıştırmanın zorluğunu anladı. “Kişisel görüşüm, bütün hikayeyi bir filmle sınırlandırmanın zor olacağı yönünde (daha önce birkaç röportajımda da bunu söyledim.) Fakat bunu yapmanın güzel bir yolu olursa, ben varım.” Meyer, daha önce kendi sitesine böyle yazmıştı. “İki ya da bir, hangi yol hikayeye en iyi uyarsa, benim için sakıncası yok.”

“Twilight” ekibi hikayenin iki film olmasına sıcak bakarken, diğer yandan filmin üç boyutlu olmasına ilişkin daha az eminler sanki. Robert Pattinson 3-D filmlerin başını ağrıttığını söylerken, Stewart 3-D kavramı için “çılgınlık” dedi. Fakat Greene bu konuda açık fikirli olmayı tercih ediyor.

“Bence her iki yol da fantastik olacak,” dedi. “Elbette 3-D sorun olmaz. Bu şeyin bir parçası gibi görünüyor.”

çeviri: snow_white
snow_white
snow_white
Admin
Admin

Breaking Dawn’ın İkiye Bölünmesinde Ashley İçin Sorun Yok... Empty Geri: Breaking Dawn’ın İkiye Bölünmesinde Ashley İçin Sorun Yok...

Mesaj tarafından MeLody Salı Ocak 04, 2011 12:30 pm

Teşekkürler. (:
MeLody
MeLody
Vejeteryan

- Similar topics