Chris Weitz  "Breaking Dawn"ı İstemiyor (11 Mart 2010) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Chris Weitz  "Breaking Dawn"ı İstemiyor (11 Mart 2010) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chris Weitz "Breaking Dawn"ı İstemiyor (11 Mart 2010)

Chris Weitz  "Breaking Dawn"ı İstemiyor (11 Mart 2010) Empty Chris Weitz "Breaking Dawn"ı İstemiyor (11 Mart 2010)

Mesaj tarafından sebra Salı Ocak 04, 2011 1:36 am

Yayımlanan New Moon paketlerinden önce yönetmen Chris Weitz konuştu."Twilight" serisi
dördüncü filmin yönetmenliği fikri ile "Breaking Dawn oynuyor olmak." Summit Entertainment
henüz Stephenie Meyer, vampir serisi içinde dördüncü kitap bir film (veya iki) film olacağını
ilan etmedi.Ama New Moon'un DVD sürümü hafta içinde (20 Mart) çıkmadan önce Weitz büyük
olasılıkla 3-D, belki iki parçalı bir son film hakkındaki görüşlerini paylaşmak için istekliydi.

"Ben de bir ilgi çekmeye yönelik olmayan ve görsel deneyim için olağanüstü derinlik
arz eden 3-D yapabilirim fakat sürecin büyük olduğunu düşünüyorum".Weitz MTV Newa'a söyledi.
"Çünkü sinema insanlara büyük bir ilgi getiriyor ve bu büyük
film yapımcılarının, her zaman insanlar için en iyi olan şeyleri yaptıklarını görmek istiyorum" diyor.

Weitz aynı zamanda "Breaking Dawn" iki film'e bölünmesi gerektiğini karar verdiler diyor.
Weitz "ben iki parçaya ayrılmasının mantıklı olduğunu düşünüyorum çünkü "Breaking Dawn"
oldukça yoğun bir kitap" diyor.

Yani hala Eclipse yönetmeni David Slade Twilight'ı geri almak istiyor yada diğer bir değişle
David Slade kalıyor."elbette" dedi "ilgileniyorum ama birinin işi alması gerektiğini süşünüyorum"
diyor.Birbuçuk yaşında oğlu olduğunu ve filmlerin her birinin özellikle böyle uzun çekim gerektiren
"Breaking Dawn" gibi."Bu tür filmler benim fiziksel ve ruhsal dayanıklılığımın sınırına getiriyor" dedi.
Ve "ben bunun var olacağına inanıyorum ve başka birinin önde giderek yapmasının uygun olduğunu düşünüyorum" diyor.

Çeviren : Sebra
sebra
sebra
Yenidoğan
Yenidoğan

- Similar topics