Nikki Reed: Breaking Dawn Çekimleri İki Hafta İçinde New Orleans'da Başlıyor (8 Ekim) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Nikki Reed: Breaking Dawn Çekimleri İki Hafta İçinde New Orleans'da Başlıyor (8 Ekim) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikki Reed: Breaking Dawn Çekimleri İki Hafta İçinde New Orleans'da Başlıyor (8 Ekim)

Nikki Reed: Breaking Dawn Çekimleri İki Hafta İçinde New Orleans'da Başlıyor (8 Ekim) Empty Nikki Reed: Breaking Dawn Çekimleri İki Hafta İçinde New Orleans'da Başlıyor (8 Ekim)

Mesaj tarafından sebra Salı Ocak 04, 2011 1:16 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Twilight Saga'nın yeni bölümü için hazır olun! Yıldız oyuncu ekibin Breaking Dawn çekimleri için iki hafta
içinde yine birlikte olacağını söyledi ve Rosalie rolü için yeniden nasıl hazırlandığını anlattı!

Nikki Reed'i NYC Gansevoort Park Avenue'de Swatch New Gents Collection yemeğinde onu gördük, ve o bize
tüm ekibin tam zamanında New Orleans'daki Breaking Dawn setinde toplanacağını söyledi.

Twilight ve Eclipse Vancouver'da çekilmişti, yıldız oyuncu dördüncü film için güneye gideceğini söyledi.
"Bir hafta içinde orada (New Orleans) olacağım"dedi.

Yolculuk boyunca oyuncunun başka bir rolü daha var - öğrencilik! "Beş derse yazıldım fakat ikisini alamayacağım.
"Boş zamanında Dil Bilimi, İngilizce ve Pisikoloji dersleri almayı planladığını söyledi.

Peki, biz Rosalie'den neler beklemeliyiz? Nikki hayranların onun vampir karakterinin sempatik yönünü görmelerini istedi,
ve onu insallaştırmayı umduğunu söyledi. "Bunu yapabileceğime inanıyorum." Karakterine geri dönmek için Breaking Dawn
kitabını yeniden okuyor ve gelecek hafta New Orleans'a gidene kadar oyunculuk derslerini yeniden planladı ve böylece
rolüne hazırlanabilecek. "Hiçbir şeyi unutmadığıma emin olmak için, senaryoyu alır almaz her şeyi ayarladım." diyor.

Kaynak : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çeviri : sebra
sebra
sebra
Yenidoğan
Yenidoğan

- Similar topics