RobSten Yeni Yılı Yine Isle Of Wight'ta Kutladı (Yeni) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

RobSten Yeni Yılı Yine Isle Of Wight'ta Kutladı (Yeni) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RobSten Yeni Yılı Yine Isle Of Wight'ta Kutladı (Yeni)

:: Genel :: Haberler

RobSten Yeni Yılı Yine Isle Of Wight'ta Kutladı (Yeni) Empty RobSten Yeni Yılı Yine Isle Of Wight'ta Kutladı (Yeni)

Mesaj tarafından lincolngamze Ptsi Ocak 03, 2011 3:48 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kristen ve Rob dün gece (31 Aralık) bir fanla. Isle Of Wight/İngiltere.

Resmi çektiren fan,dün akşamla(31 Aralık) ilgili ayrıntılı bilgi vermiş.

"Evet burdalardı.İkisiyle de resim çekindim.Rob hoştu ve üşümüştü biraz.Kristen farklıydı.
Onlarla tanışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum.Bazı insanlar Kristen'ın kaba olduğunu söylüyor ama bu sonuçta Yeni Yıl gecesi ve benim fotoğraf çektirmek istemem biraz davetsizceydi.Onları bir daha göremeyecektim ve bu yüzden sordum ve şanslıyım ki benimle fotoğraf çektirmeyi kabul ettiler.

Bir grup arkadaşlarıyla deniz tarafında öndelerdi.Güzeldi çünkü herkes biraz dağılmıştı sarhoştu.
Ben ve bir arkadaşım Rob'u fark ettik.O arkadaşlarıyla konuşuyordu.Kristen da bi ara bir yere gitti ve geri geldi ve Rob'un yanına gitti.İkisi de aynı kişiyle sohbet ederken bişeyler içiyorlardı.Sigara falan paylaştılar ve ben fotoğraf çektirmek isteyene kadar bekledim.Arkadaşım şok olmuş gibi görünen Kristen ile konuştu.Muhtemelen hiç fark edilmeyeceğini düşünüyordu ve iki sırıtan fanı görmek yeni yıl için istediği ilk şey değildi :S Fotoğrafı çektirdim,iyi yıllar diledim ve onları daha fazla rahatsız etmemek için hemen gittim.

Düşünüyorum da sanırım biraz zorlayıcı oldum.Kristen çok endişeli görünüyordu ona yaklaştığımızda."

Kaynak : kristenstewartblog

Geçen yıl da orada kutlamışlardı:) Kristen'ın rahatsız olduğunu değil de,sadece tedirgin olduğunu düşünüyorum...Malum pek ifşa olmayı isteyen biri değil:)
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

- Similar topics

:: Genel :: Haberler