Twilight Çekim Hataları Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Çekim Hataları Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Çekim Hataları

2 posters

Twilight Çekim Hataları Empty Twilight Çekim Hataları

Mesaj tarafından ember Perş. Ara. 30, 2010 11:01 am

Arkadaşlar film de 42 tane çekim hatası varmış.Hadi onları bulalım.Ben bir kaç tane buldum..

1-Bella kitapçıdan kitap alıyor ve çantasına koyuyor.Arabaya binerken de restoranta girerken de çantasını görüyoruz.Ama babasının arabasını görüp arabadab cıktıktan sonra binaya giriyor.Ama çantası yok yanında....

2-Victoria'nın polislerden yalınayak kaçtığını biliyoruz.Ardından Charlie ile Bella yemek yerken restorantta Charlie batıya doğru kaçtıklarını söylüyor.Fakat daha sonrasında beysbol sahnesinde Victoria onları şaşırttıklarını ve doğuya yönlendirdiklerini söylüyor.

3-Bella hastanede yatarken yüzüne yakın cekim yapılıyor.İlk çekinde o burnuna giren kablo gözlerinin üzerinde kirpiklerinin arasında.Sonra sahneye annesi geliyor ve birşeyler söylüyor.Sonra kamera tekrar Bella'ya dönüyor.O kablo bu sefer Bella'nın saçlarına doğru duruyor.O arada Bella'nın kıpırdaması imkansız peki boru nasıl yer değiştiriyor...

Hadi arkadaşlar 3'ünü yazdım kaldı 39 tane..Bulalım hemen
Twilight Çekim Hataları 706607
ember
ember
Admin
Admin

Twilight Çekim Hataları Empty Geri: Twilight Çekim Hataları

Mesaj tarafından Edward-Jasmine-Nessa-Zac Çarş. Ocak 05, 2011 7:03 pm

Biyoloji dersinde Bella'nın kitabı, 180 Derece dönüyor.. : )
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Cullen
Cullen

- Similar topics