Twilight - New Moon - Eclipse -- Karakterlerin Evrimi--> Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - New Moon - Eclipse -- Karakterlerin Evrimi--> Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight - New Moon - Eclipse -- Karakterlerin Evrimi-->

Twilight - New Moon - Eclipse -- Karakterlerin Evrimi--> Empty Twilight - New Moon - Eclipse -- Karakterlerin Evrimi-->

Mesaj tarafından Elly Perş. Ara. 23, 2010 7:50 pm

Ne denirse denilsin, ne kadar seksi veya güzel görünürlerse görünsünler... İlk filmin sıradanlığı ve basitliği, aynı zamanda karanlık yönü gönlümde ayrı bir yerde... Yine de tek tek bakılacak olursa...

Edward Cullen : İlk filmindeki vahşi yönünü her zaman çok sevdim! Aşırı kıskançlığı... Görünüşünü de...Edward'ı asla şu filmde daha hoş diyecek kadar ayıramadımmm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bella Swan: Her ne kadar peruk olursa olsun... Eclipse Bella Swan'ın evriminin son raddesi... Eclipse'de ki masumiyet ve kendine güvensizlik yerini özgüvene bırakmış yavaş yavaş...

Cullen fertlerini New Moon'da aşırı makyajladılar...

Carlisle Cullen: Son filmde kilo almış gibi sanki... Ben carlisle babamı Twilight'ta seviyorum ama New Moon'da tüm oyuncuların gözünde siyah kalemler ve göz altlarında morluklar var gibi... Sarı gözleri ortaya çıkarmaya çalışmışlar.Ama bunu Eclipse'de daha çok ortaya çıkarmışlar. Twilight'Ta gözlere pek dikkat edilmemiş gibi...

Esme Cullen: Eski sinema filmi yıldızlarına New Moon'da benzediği iddia edilemez... Aşırı seksapalite yüklemişler bence. Eclipse'de ise tam bir vampir!

Emmett Cullen: İlk filmde bile (makyaja o kadar dikkat edilmemişken!) Eclipse'den daha iyiymiş... Hayal kırıklığı yaşadım bir nevi ama yine de kendimi teskin ediyorum =) Yine New Moon'da sürmeli olan gözler Eclipse'de değil ve daha sarı sarı görünüyor ...

Rosalie Cullen: Eclipse!

Jasper Cullen: Eclipse tam bir hayal kırıklığı...

Alice Cullen: Filmde gittikçe seksileşen birisi varsa o da Alice!!! Tanrım...Dehşet bir güzellik <!-- s:) -->:)<!-- s:) -->

Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics