Eclipse Basın Konferansından Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Eclipse Basın Konferansından Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eclipse Basın Konferansından

Eclipse Basın Konferansından Empty Eclipse Basın Konferansından

Mesaj tarafından lincolngamze Çarş. Ara. 22, 2010 7:12 pm

İşte konferansta yaşanılanlar,

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Robert içeri giriyor.

-Robert: Hepiniz Harry Potter fanı mısınız?

-Eclipse'de ki en komik an,Robert, 'Taylorın gri spandex kıyafeti giydiği çekim' diyor,bu kendini daha iyi hissetmesini sağlamış.

-Robert: Taylor beni erkeklikten çıkardı

-Robert'ın Edward hakkındaki en sevdiği özelliği, mütavezi olması.

-Robert uzun zamandır uykusuz olduğunu ve çok garip bir ruh havasında bulunduğunu ve sorulara cevap vermediğini söylüyor.

-Robert, Edward'ın en sevdiği parçasını düşünemediğini,uyumadığını söylüyor.Kristen araya girerek "Onun bütün gece çalıştığını" söylüyor.

-Robert Taylor'ın meme uçlarının çok sert olduğunu söylüyor - çadır sahnesinde Taylor çadıra girmek için ona doğru yürüdüğü sırada Robert onu sağ göğsünden tutup engellemeye çalışıyor ve şöyle demesi gerekiyor "Ben senden daha seksiyim."

-Robert BD hakkında,'içinde bebek olan sahneleri heyecanla beklediğini' söylüyor.
-Robert Taylor'a "Sen o bebekle yatmıyor muydun? ( şakasına diyor işte )
-Taylor: "O günü iple çekiyorum.Sen filmde Bella ile yatmıyor muydun?" Robert gülüyor , "Evet ,sadece bebekleri seviyorum."
-Seyirciden birisi "nachos" diye bağırıyor ve Kristen'de buna katılıyor.Robert'ın 'nachos' demesi için.Robert fısıltıyla söylüyor.
-Robert'a hayatı film yapılsaydı onu kimin oynamasını isterdin diye soruluyor "Taylor"diye şaka yapıyor ama sonra "Oğlumun" diyor.
-Bir ERKEK "Seni seviyorum rob!" diye bağırıyor ve herkes gülmekten kırılıyor.
Een sevdiğiniz film çekimi : Robert:Twilight.Kristen:Twiligh.Taylor:Eclipse
-Robert,en favori filminin ne olduğu sorulduğunda Twilight diyor ama Twilight dışında bir film sorulduğunu anladığında, The Runaways diyor.Ve bundan sonra Kristen'ın hareketi,

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

-Kristen en favori filminin "Remember Me "olduğunu söylüyor
-Robert ve Kristen aralarında fısıldaşıp konuşmaya başlayınca Taylor protesto etmek için sandalyesini çeviriyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ama sonra geri geliyor ve Kristen ona " Oh,bizimle yine oturabileceğini mi sandın?" diye şaka yapıyor.
-Fanlar çığlıklar atmaya devam edince Robert :"Çığlık atmanızı seviyorum.Çünkü evimde gibi hissediyorum.Çünkü ailem böyle söylüyor.Buna ilaveten- kapatın çenenizi!" diyor.
-Robert öğrendiği en önemli Twilight deneyiminin "Dünyada insanların umutsuzca romantizmi canlı tutmak istemesi" diye cevaplıyor.Kristen bununla dalga geçince Robert ona vuruyor ve kapa çeneni diyor.

*Robert hala Breaking Dawn'ı okumamış. Artık okumayı planlıyormuş.Twilight'ı da geçen akşam bir TV'de yayınlandığında ilk defa izlemiş.Bundan önce hiç izlememişti.
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

- Similar topics