Speak Kitabının Yazarı Laurie Halse Anderson Kristen'dan Bahsediyor Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Speak Kitabının Yazarı Laurie Halse Anderson Kristen'dan Bahsediyor Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Speak Kitabının Yazarı Laurie Halse Anderson Kristen'dan Bahsediyor

:: Genel :: Haberler

Speak Kitabının Yazarı Laurie Halse Anderson Kristen'dan Bahsediyor Empty Speak Kitabının Yazarı Laurie Halse Anderson Kristen'dan Bahsediyor

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Eyl. 25, 2012 3:43 pm

Laurie Halse Anderson: "Diğer bir mevzu, Kristen Stewart Speak'in hayatını değiştiren üç kitaptan biri olduğunu söyledi.

Bu kamuoyu açıklaması Kristen Speak filminde yer aldıktan hemen sonra yayınlandı. Yardım hattı hiç o kadar büyük bir karşılık almamıştı. Telefonlar susmak bilmedi.

Biri bana yakın bir zamanda vermiş olduğu bir röportajın linkini gönderdi, Kristen hem filmin hem de kamuoyu açıklamasının insanların hayatına filmlerin nasıl etki ettiğini anlamasını sağladığını söylemiş. Bu videoda Kristen Speak hakkında konuşuyor. Filmde yer aldığında çok ama çok gençti fakat yeteneği gözardı edilemezdi. Bir aktris olarak onun dönüşümünü izlemek çok güzeldi. (Medya onun peşini bırakmadığında gerçekten savunmacı bir duruma geçiyorum ve insanlara bağırmak istiyorum!)"

Yukarıda bahsi geçen video

Video Kristen Speak filmini bitirdikten hemen sonra RAINN'in 'Hope' kampanyası için çekilmiş. RAINN tecavüze karşı savaşan ve tecavüz mağdularının seslerini duyurmaya çalışan bir kuruluş. Bu konuda ABD'nin en büyük kuruluşu olarak görülüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Laurie Halse Anderson: Kristen Stewart'ın doğrulanmış bir Twitter hesabı var mı? Ona Speak'teki rolünün dünyayı nasıl değiştirdiğini söylemek istiyorum.
@DEBookmarket: Hayır. Twitter hesabı yok.
Laurie Halse Anderson: Kahretsin.
@DEBookmarket: Evet. Ama onun bunu zaten bildiğine eminim. Yakın bir zamanda yayınlanan bir röportajında Speak'in hayatını değiştiren 3 kitaptan biri olduğunu söyledi.
Laurie Halse Anderson: Uğraştığı onca şey düşünüldüğünde bu beni çok mutlu etti.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

@AndreCullen_: Kristen'ı tek bir kelimeyle tarif edebilir misin?
Laurie Halse Anderson: Güzel soru! Eğer onu tek bir kelimeyle tarih etseydim... "derin" derdim.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Genel :: Haberler