Twilight Çizgi Romanı Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Çizgi Romanı Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Çizgi Romanı

:: Genel :: Haberler

Twilight Çizgi Romanı Empty Twilight Çizgi Romanı

Mesaj tarafından Elly Ptsi Ara. 20, 2010 8:45 pm

Entertainment Weekly değerli yazarımız; Stephenie Meyer ile de konuşma şansına erişmiş. Kitap hazırlanırken orjinaline sadık kalınmasıyla bizzat ilgilendiğini belirtmiş yazarımız. Ancak bazı yerlerde onun bile kafasının karıştığı yerler olmamış değil. Diyaloglarla ilgili karmaşalar yaşamış. Ancak bazı eksik noktalar yok değil.

Sizin için çizgi romanı okumak bir değişiklik oluşturdu mu? Neler hissettiniz?

S.M: Beni geçmiş günlere, Twilight'ı yazdığım günlere götürdü.Ben twilight'ı okuyalı gereçkten uzun bir süre geçti. Şimdi kitaptaki yanlışlıkları veya eksiklikleri görüyorum.Young'ın versiyonunu okumak beni çok heyecanlandırdı ve eski hislerimi getirdi.Bunu sevdim bunun için ona teşekkür ederim.

Bu projeden sonra Twilight ile bitiyor mu ilişkiniz gibisinden bir soru sorulmuş. Bir bakıma Midnight Sun için taş atılmış =)

Twilight ile ilişkimin sonsuza kadar biteceğini söyleyemem.Twilight ile ilgili hiçbir şey üzerinde çalışmıyorum şu anda. Ve uzun bir süre de çalışmayacağım.Ancak hala bir ihtimal var; geri dönecek ve açık kalmış kapıları kapatacağım.

çeviri = elly

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics

:: Genel :: Haberler