Cullen Arabaları Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Cullen Arabaları Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cullen Arabaları

Cullen Arabaları Empty Cullen Arabaları

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Ağus. 21, 2012 10:12 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bunlar Stephenie Meyer'ın iki adet otomobil meraklısı erkek kardeşi Jacob ve Paul. Bella'nın sonra arabası.Tabii bu resim ve bilgi kitaba göre. Film çekimlerinden çok önce Stephenie Meyer'ın blogunda paylaşılmış bir resimdi.

Cullen Arabaları

" 3 erkek kardeşimden ikisi takıntılı derecede - bahsettiğim şey gerçekten, hastalık derecesinde - otomatik araçlara bağımlıdır. Karakterlerimden birisinin hangi arabayı kullanması gerektiğini bilmeye ihtiyaç duyduğum durumlarda çok yararlı oldu.

En basit şekliyle Jacob veya Paul'u aradım ve sordum. ' En hızlı ve en güçlü dört kapılı sedan hangisi?' Ve sonra hangisiyle konuşuyorsam konuşayım uzun bir şekilde o arabanın istediğim özelliklerini sıralıyorlardı. Fiyatı, Kaç beygir gücünde olduğu, 0'dan 60'a ne kadar sürede çıktığı ve yakında çıkacak olan herhangi bir yeni modeli...

Ayrıca bana e-mail ile resmini aynı saniyelerde gönderiyorlardı. ( Ve ilginç kısmı, eğer diğer erkek kardeşime aynı soruyu sorarsam, aynı cevabı alıyordum. Düşünülebilecek en farklı resimle! )

Sonuçta, Paul ve Jacob'ın şerefine Cullen'lerin kullandığı araçların modellerini ve özelliklerini yayınlıyorum. Çünkü biliyorum ki eğer birisi vampirlerimin düşük özellikli bir araç kullandığını düşünürse bu onları öldürür.

(Filmdeki araçlar farklı olabilir.) "

Çeviri: Twilightfan FD ( [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics