Kitaptan Bir Kesitin Film İle Birleşmesi Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Kitaptan Bir Kesitin Film İle Birleşmesi Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kitaptan Bir Kesitin Film İle Birleşmesi

Kitaptan Bir Kesitin Film İle Birleşmesi Empty Kitaptan Bir Kesitin Film İle Birleşmesi

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Haz. 19, 2012 11:15 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şafak Vakti - Syf 423

Alice içi beyaz ve kırmızı güllerle dolu olan kristal bir vazoyu kaldırarak mutfağa gitti. Beyaz güllerden birinde çok hafif bir solma belirtisi vardı ama Alice görüşünün kısıtlı oluşunu unutmak için bu gece tümüyle kusursuz olmaya odaklanıyordu.

Yine Renesmee’ye baktığım için, vazonun Alice’in parmaklarından ne zaman kaydığını görmedim. Sadece sıçrama sesini duydum ve mutfağın mermer zemininde binlerce parçaya ayrılan vazoyu gördüm.

Kristal dört bir yana dağılırken hareketsizce duran Alice’in sırtına bakakalmıştık.

Benim ilk mantıksız tahminim, Alice’in bize bir şaka yaptığıydı. Çünkü Alice’in vazoyu kazayla düşürmesi gibi bir ihtimal söz konusu olamazdı, ben bile eğer yakalayamayacağını düşünsem, olduğum yerden fırlayıp hemen yakalayabilirdim. Nasıl olup da parmaklarından kayabilmişti ki? O her şeyden emin parmaklarından?

Bir vampirin kazayla bir şeyi düşürdüğünü hiç görmemiştim. Hiç ama hiç.

Ve sonra Alice bize döndü, öyle hızlıydı ki hiç hareket etmemiş gibiydi.

Gözleri yarı burada yarı gelecekteydi, fal taşı gibi açılmış, donakalmıştı. Gözlerine bakmak bir mezara içinden bakmak gibiydi; bakışlarındaki dehşet ve çaresizlik ve acıda gömülüydüm.

Forumumuzun Facebook sayfasına aittir. Lütfen link belirtmeden alıntı yapmayınız. :)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics