Yolda Cannes Film Festivali Basın Konferansı Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Yolda Cannes Film Festivali Basın Konferansı Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yolda Cannes Film Festivali Basın Konferansı

Yolda Cannes Film Festivali Basın Konferansı Empty Yolda Cannes Film Festivali Basın Konferansı

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Mayıs 23, 2012 7:28 pm

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Kristen: "Çekimlere Montreal'de başladık. O 4 hafta boyunca kendimi hayatım boyunca hissettiğimden daha canlı hissettim."

Kristen: "LuAnne Anderson'ın kızı sete ziyaretimize geldi. Bu olay duygusal açıdan çok ilham vericiydi ve karakterimle gerçek bir insanmış gibi bağ kurmamı sağladı."

Kristen: "Adeta kitabın sayfalarından fırlayıp yüzünüze tokat gibi çarpıyor. Kötü anlamda değil tabii ki sadece söyledikleriyle."

Kristen: "O bu iki adamın arasında müthiş bir bağlantı oluşturuyor. Ve onu bu şekilde yansıtmak çok önemliydi."

Kristen: "LuAnne hiçbir zaman kendini satmadı veya kendini bir malmış gibi göstermedi. O adeta kitabın ruhunu somutlaştırıyor. Filme hazırlanırken pek çok ses kaydını dinledim."

Viggo Mortensen: "Yolda'yı ilk olarak 17 yaşındayken okumuştum. Kitabı tekrar okumak günümüze ne kadar uygun olduğunu hatırlattı."

Walter Salles: "Tüm aktörler senaryonun yazımına ortak oldu."

Tom Sturridge: "Ginsberg'in gençlik döneminde yazdığı şeyler inanılmaz. Onun, o yalın anlatımını okurken çok etkilendim."

Danny Morgan: "Al Hinkel ile filmin bitişi şerefine verilen partide tanışabildiğim için çok şanslıydım. Gerçeküstü bir deneyimdi. "

Kristen seks sahneleri üzerine: "Kendimi zorlamayı ve korkutmayı seviyorum. Bunu yapmak istedim."

Kristen: "O sahneleri çekmeden önce biraz daha büyümem iyi oldu. Dürüst olduğunuz sürece bunda utanılacak bir şey yok."

Walter Salles: "Kadın karakterleri biraz daha geliştirmek istedik. Orijinal metin kadın karakterlere dair kitabın 1957'de basılan versiyonundan daha çok bilgi içeriyor."

Kirsten Dunst: "Carolyn Cassady kendi hakkında bir kitap yazdığı için çok şanslıydım. O normal bir hayat yaşamaya çalışırken bu adamlara rastlıyor."

Walter Salles: "Hikaye karakterlerin masumiyetlerini kaybedişini anlatıyor. Son noktaları Amerikan rüyasının bitişine denk geliyor."

Kaynak: [Linkleri sadece adminler görebilir.]
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics