Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight Sun Kitabında Son gelişmé!

+3
yasemin
pyn_12
Elly
7 posters

Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! Empty Midnight Sun Kitabında Son gelişmé!

Mesaj tarafından Elly Perş. Ara. 16, 2010 7:22 pm

Midnight Sun Kitabında Son gelişmé!!!

Abd'de yaşayan bir arkadaşımın yolladığı bir gazete küpürünü okuduğumda o kadar mutlu oldum ki hemen paylaşayım dedim. Arkadaşlar, yazarımız Midnight Sun'a devam ediyor.

Bana gelen gazete küpürü yarım sayfalık bir röporatdı ve konu Midnight Sun'a geldiğinde geçen dialoğu aktarıyorum.

" - Twilight Saga sona erdi fakat tüm saga fanatiklerinin beklediği başka bir kitap daha var. Tabii ki Midnigt Sun'dan bahsediyorum. Bu konuda bir talihsizlik yaşandığını hepimiz biliyoruz.

Stephanie: Evet, kesinlikle kötü bir durum. Midnight Sun'ın bir kaç bölümü internete sızdı. Serinin fanatikleri çok fazla olduğu için de yayılması tahminimden çok daha kısa sürdü ve çok kısa bir sürede neredeyse tüm dünya ülkelerindeki fanların eline geçti. Bu durum da açıkçası beni bir çıkmaza sürükledi.

- Bunun üzerine o zor kararı aldınız sanırım.

S: Benim için çok zor oldu ama yaşadığım şey bir haksızlıktı ve bu yüzden devam ettiremeyeceğimi düşünüyordum. Bir duyuru yaptım ve Midnight Sun projesini iptal ettiğimden bahsettim.

- Sanırım twilight saga fanları için çok büyük bir şok oldu.

S: Tepkileri bekliyordum. Ama böylesine büyük bir hezeyana yol açacağımı düşünmemiştim. Önce fanlardan mailler gelmeye başladı. Daha sonra posta kutumu her gün boşaltmak zorunda kaldım çünkü hergün onlarca mektup geliyordu. Youtube adresleri gönderiyorlardı mail adresime ve adresileri açtığımda kendilerini kameraya almış ve bana midningt sun'a devam etmem için yalvaran kızları videolarıyla karşılaşıyordum. bir gün bir fandan telefon aldım ve telefondaki kişi ağlayarak bana midnight sun'ı çevirmem için yalvardı.

-Woww. Sanırım bu, beklediğiniz tepkilerin çok üzerinde.

S: Kesinlikle. Tabii ki bu bahsettiğim durum, fanatiklerin bakış açısı. Bir de benim bakış açım var. Ki o da pek iç açıcı değildi. Başladığım bir işi yarım bırakmaktan nefret ederim. Üstelik büyük heveslerle ve umutlarla başladığım bir işse o beni daha da üzer. Ve Midnight sun benim için böyle bir işti. Yarım bıraktığım için vicdan azabı duyuyordum. Ayrıca devam etseydim nasıl olurdu diye düşünmekten, kafamda alternatif sonlar, bölümler kurmaktan kendimi alamıyordum. Ve fanatiklerin tepkileri de bu konuda bana hiç yardımcı olmuyordu.

-Sonuç olarak bu yine de sonucu değiştirmedi. Değil mi?

S: Aslında... Bunu söyleyip söylememek konusunda kararsızım.

-Aman Tanrım. Yoksa paylaşacağınız bir sırrınız mı var? Neden bahsettiğimi biliyorsunuz.

S: Sanırım eninde sonunda açıklamak zorunda kalacağım, öyle değil mi? (Güler) Az öncede bahsettiğim gibi sürekli olarak kafamda alternatifler kurmaktan kendimi alamayınca amaçsız olarak onları yazmaya başladım.

-Amaçsız olarak mı? Sanırım bu hayranları sevindirmeye yetecek bir açıklama değil.

S: (Güler.) Başta amaçsızdı fakat sonunda kendi kendimle savaşmaktan vazgeçtim. Þu anda kafamda oturtturmam gereken bir kaç alternatif son var. Bunu tamamladığımda elimdeki tüm eskizleri toparlayacağım ve Midnight Sun'ı oluşturmuş olacağım.

-Tanrım. Bu çok büyük bir haber. Daha da önemlisi bunu ilk kez duyuruyor olmanız.

S: Sanırım haklısın, Michelle. Bu her açıdan heyecan dolu bir haber. Benim için bile öyle. Uzun zamandır dile getirmediğim bir haberi itiraf etmek. Ama sanırım vicdanımı rahatlatmam gerekiyordu. Ve yarım bırakılmış bir iş vicdanım için hiç de iyi değil.

Bundan sonrası Twilight Movie ile ilgili idi o yüzden çevirmedim ama sanırım bu çeviri hepinizi tatmin edecektir.
Elly
Elly
Admin
Admin

Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! Empty Geri: Midnight Sun Kitabında Son gelişmé!

Mesaj tarafından pyn_12 Çarş. Ocak 05, 2011 1:05 pm

Bu kadar hızlı yayılmasını beklemiyor muydu?
Bu komik; çünkü ciddi anlamda fanları çok fazla ve diğer kitapların satış oranlarına falan bakarak bile ne kadar hızlı yayılacağı tahmin edilebilirdi ve yazmayı bıraktığını söylediğindeki tepki ise beklenen şekildeydi fanların çoğunluğu bu yaşananları Edward'ın ağzından da okumayı beklerken özellikle.

Teşekkürler Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! 757762
pyn_12
pyn_12
Yenidoğan
Yenidoğan

Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! Empty Geri: Midnight Sun Kitabında Son gelişmé!

Mesaj tarafından yasemin Çarş. Ocak 05, 2011 1:22 pm

süper habermiş inşallah kesin çıkma tarihi belli olurdu geri sayıma başlarım artık paylaşım için teşekkürler :)
yasemin
yasemin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından Edward-Jasmine-Nessa-Zac Paz Ocak 16, 2011 2:48 pm

Teşekkürler (:
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından nosi Cuma Şub. 04, 2011 4:54 pm

Kitapla ilgili sayın yazarımızdan ses yok dimi? Unuttu sanırım kitabı Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! 757762 Allah'tan sen devamını yazdın Tuba'cım yoksa ömrüm beklemekle geçerdi. Birisi senin yazdıklarını ingilizceye çevirsede gönderse. Hemen ikinci bir açıklama yapardı.

"Gerek kalmadı Türk kızı benim yerime yazmış. Bana yazacak bir şey kalmamış. Alın okuyun" Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! 757762

Gerçekten senin yazdıklarını okuyamayanlar ve hala Stephanie'nın kitabı yazmasını bekleyenlere üzülüyorum.
nosi
nosi
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Elly Cuma Şub. 04, 2011 7:42 pm

Oyyy bebişim çok sağ ol Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! 391819 Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! 391819
Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından tutuldum Cuma Şub. 04, 2011 11:53 pm

Ben kitabın sızan kısımlarını okudum ama sonra Tuba Abla devam etti sağolsun Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! 757762
Kitabı koleksiyonumda bulunsun diye alırım büyük ihtimal Midnight Sun Kitabında Son gelişmé! 757762
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Thehost Salı Haz. 28, 2011 7:44 pm

Tuba ablanın yazdığını okuduktan sonra kafamdaki Ed&Bells anılarını Steph'in başarısız ve basit kalemiyle kirletemem. =)))

Ama yine de arşivimde bulunması için korsanını gidip satın alırım. Sağol ablam. =))))
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

- Similar topics