Oscar Öncesi Partisinde Kristen ve Robert’la Aynı Mekanda Olan Bir Fanın Gözünden RobSten Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Oscar Öncesi Partisinde Kristen ve Robert’la Aynı Mekanda Olan Bir Fanın Gözünden RobSten Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oscar Öncesi Partisinde Kristen ve Robert’la Aynı Mekanda Olan Bir Fanın Gözünden RobSten

:: Genel :: Haberler

Oscar Öncesi Partisinde Kristen ve Robert’la Aynı Mekanda Olan Bir Fanın Gözünden RobSten Empty Oscar Öncesi Partisinde Kristen ve Robert’la Aynı Mekanda Olan Bir Fanın Gözünden RobSten

Mesaj tarafından Bella_Ceren Ptsi Şub. 27, 2012 4:30 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

”Robert ve Kristen restauranta el ele 3.bir arkadaşlarıyla birlikte girince az kalsın ölüyordum!
Kristen başını aşağı eğdi, Robert’ın kocaman bir şapkası ve montu vardı üstünde.Edward’ın Bella’sını koruması gibi koruyordu Kristen’ı Robert.
Konuşma yeteneğimi kaybettim heyecandan, tam çığlık atacaktım ki kendime 39 yaşında bir şirket çalışanı olduğumu hatırlattım ve yerime oturdum.Ama bu durum, meslepiniz ne olursa olsun yaşınız kaç olursa olsun size de çok çılgınca gelirdi!
O ikisi öyle mükemmel, öyle romantik görünüyorlardı ki Twilight izliyormuş gibi hissettim.
Bizden 4 masa uzağa oturdular.Sarışın bir kızın yanına oturdular.Kristen sadece Coca Cola içerken Robert bira içmeyi tercih etti.
Daha sonra güzel sarışın oyuncu ve Kristen kapıya kadar ilerleyip uzun uzun sıkıca sarıldılar ve sarışın restauranttan ayrıldı.
Kristen masaya Robert’ın yanına döndü.Gece boyunca sohbet edip bakıştılar.Çok ama çok heyecanlı ve fazla mutlu görünüyorlardı.
Öpüşmediler, ama zaten öpüşmelerini de beklemiyordum özel hayatlarına bu kadar karışılan bir durumda…
Saat gecenin 2’si olduğunda çiftimiz ve bir arkadaşları masadan kalktılar.Daha sonra onları lobide gördüm.
Kristen nefes kesecek derecede güzeldi.Üstünde kareli gömlek, dar pantalon ve siyah topuklu ayakkabılar vardı.
Kristen arkadaşlarıyla konuşurken, Robert telefonla araba çağırıyordu.Tam o anda yine Edward ve Bella’yı izliyor gibi hissettim…
Robert ve Kristen kesinlikle filmde göründükleri gibi çok tatlı bir çift.”
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Genel :: Haberler