Robert Capricho'yla Yaptığı Röportajda Kristen'dan Bahsediyor Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Robert Capricho'yla Yaptığı Röportajda Kristen'dan Bahsediyor Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Capricho'yla Yaptığı Röportajda Kristen'dan Bahsediyor

2 posters

:: Genel :: Haberler

Robert Capricho'yla Yaptığı Röportajda Kristen'dan Bahsediyor Empty Robert Capricho'yla Yaptığı Röportajda Kristen'dan Bahsediyor

Mesaj tarafından nessie!! Paz Ocak 08, 2012 8:06 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kristen'ı gelinlikle gördüğünde neler hissettin?

-Harika görünüyordu. Bana göre çok kolay bir sahneydi çünkü Kristen gibi gelinliğimi saklamak için saklanmam gerekmiyordu. O çok stresliydi, bütün gün içeride oturup paparazzi helikopterlerinin ayrılmasını bekledi, ben ise onun bana doğru yürüdüğü anda yüzündeki korku dolu bakışları görene kadar gayet iyiydim. Ama kendimi hemen toparladım çünkü bu benim de sahnemdi ve bir şeyler yapmam gerekiyordu (gülüyor). Yani kafayı sıyırma sırası bana gelmişti ama her şeye rağmen çok hoş bir sahneydi.

(...)

Peki, o sahnelerde Kristen'a karşı olan tavırların nasıldı?

-Onu korumak konusunda endişeliydim çünkü biliyorsunuz öyle bir konumda her şey çok karışıktır. Ama yatakta o bedeniyle benim kendiminkiyle olduğumdan daha rahattı (gülüyor).

Çıplak olmaktan mı rahatsızdın?

-(gülüyor) Sahne aralarında sürekli çarşafla üstümüzü örtmeye çalışıyordum ama bu Kristen’ı değil daha çok kendimi örtmek içindi (gülüyor). Vücudumun eleştirilmesi fikri beni korkutuyor bu yüzden bütün seri boyunca çıplak görünmekten kaçındım.

(...)

Kristen’ın tepkisi nasıldı?

-O hikayeyi çok iyi kavrayıp, Bella’nın hikayesiyle doğrudan bağ kurdu. Doğum sahnesinde çok kötü görünüyordu ve bu görüntü bende bazı duygulara neden oldu, mesela seri boyunca ilk defa endişelendim. Çünkü o sahneyi çekmenin hiçbir kolay yolu yoktu. Korkunç bir sahneydi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Taylor Lautner bize Kristen’ın bir vampir olarak çok seksi göründüğünü söyledi? Doğru mu bu?

-(gülüyor) Tabii ki.Seksi bir Tanrıça gibiydi. Muhteşem görünüyordu. Bu biraz komik çünkü Bella sürekli bir şeylere takılıp tökezleyen sakar biri ama şimdi zarif bir vampir kraliçesine dönüşüyor. Bence Kristen hikayedeki en iyi dönüşümü gerçekleştirdi.

(...)

Kristen ve Taylor’la gerçekten yakın arkadaşlar mısınız?

-Bu zamana kadar hep beraber geldik. Aynı doğrultuda olduğun insanların yakınında bulunması güzel bir duygu. Bu egonu ve ruh sağlığını kontrol altında tutmana da yardımcı oluyor. Herhangi birimizde bir değişiklik olduğunda diğerinin onu hemen eleştirmesi gibi. Beş filmin ardından hala arkadaş olmamız harika bir şey. Biz çok şanslıydık.

Kristen’ı nasıl tanımlarsın?

-Harika. Tamam bu çok berbattı (gülüyor). Tutkuları olan, kendi olma konusunda takıntı derecesinde kararlılığa sahip biri. Yani, mükemmel biri. O benim tam tersime, söylediği her şeyi ciddi bir şekilde ele alıyor. Robert Capricho'yla Yaptığı Röportajda Kristen'dan Bahsediyor 367241

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Robert Capricho'yla Yaptığı Röportajda Kristen'dan Bahsediyor Empty Geri: Robert Capricho'yla Yaptığı Röportajda Kristen'dan Bahsediyor

Mesaj tarafından rens-peri Ptsi Ocak 09, 2012 5:12 pm

Hoho siteye aylardan sonra ilk girişimde bu haberi okumak müthiş oldu.

Teşekkürler Melike'm.
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

- Similar topics

:: Genel :: Haberler