Taylor,Kristen ve Rob'un Birbirleri Hakkında Söyledikleri Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Taylor,Kristen ve Rob'un Birbirleri Hakkında Söyledikleri Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor,Kristen ve Rob'un Birbirleri Hakkında Söyledikleri

:: Genel :: Haberler

Taylor,Kristen ve Rob'un Birbirleri Hakkında Söyledikleri Empty Taylor,Kristen ve Rob'un Birbirleri Hakkında Söyledikleri

Mesaj tarafından nessie!! Çarş. Kas. 02, 2011 5:51 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Breaking Dawn Part 1 yıldızları hakkında herkesin yaptığı yorumlardan kaçmak zor ki bunlar Rob ve Kristen'nın birlikte olup olmadığı hakkındaki fan dedikoduları ya da Taylor'ın kaslarına sulanan genç kızlar.Ama Twilight'ın üç yıldızı bir diğeri hakkında ne söyledi?

3 Kasım 7:56'da perşembe günü gösterilen ve MTV'de yayınlanan ET programında ''Breaking Dawn'' kadrosundakilerle birlikte tırnak içinde Kristen Stewart,Robert Pattinson ve Taylor Lautner ''Twilight'' kapsamında yapılan ve derlenen MTV Özel Gösterimde birbirleri hakkında söylediği '10 En Sevdiği Şey' ile ilgili neler ileri sürdüklerinin hikayelerini kapsamlı derledik.

İşte yıldızların söyledikleri:

''O birçok yönden benden daha inatçı.Düşündüğü şeyin doğru olduğuna inanıyorsa gerçektende ayaklanır.Genellikle aynı sayfanın doğru olduğunu düşünürüz,ama bunun için asla erkekliğimi kullanmak zorunda kalmadım.''
Rob,Kristen için ''New Moon'' çekimlerinde.

''O inanılmaz görünüyordu.Ben gerçekten birşey yapmadım sadece orada durdum.''
Rob,Kristen'ın ''Breaking Dawn''daki gelinliği hakkında.

''Ben Taylor'ı çekimler başlamadan öncesine kadar görmedim.[New Moon].O geldiğinde,diğer herkes gibi tepki verdim.''Tanrım,şimdi spor salonuna gitmeliyim!'' dedim.
Rob,Taylor'ın ''New Moon''daki kasları hakkında.

''Onunla izlemek keyifliydi [Taylor Lautner],çünkü biz gerçektende oturduk ve izledik.Ben ve Taylor gerçektende ''Twilight'' fanlarıyız,yani biz oturduk ve tamamen içindeydik! Oysaki Rob'la oturduğumda...o hoşlanıyor,ama o sadece çok farklı bir enerji.''
Kristen Taylor ile Twilight'ı izlemesi hakkında.

''Sen çok tatlısın.''
Taylor,Kristen'e söylüyor. Taylor,Kristen ve Rob'un Birbirleri Hakkında Söyledikleri 367241

''Seni öpecekmiş gibi hissetmiyorum.''
Rob MTV Movie Awards'ta Kristen'a söylüyor.

''Kristen'ı sert oynarken görmek gerçekten eğlenceliydi,o bir vampir ve beni ağaçlara doğru fırlatıyordu.Bu çok komikti.''
Taylor,Kristen'nın Breaking Dawn'da kendisini fırlattığı sahne hakkında.

''Böyle biriyle beraberseniz çalışmak zor değil.O inanılmaz derecede yetenekli,ve biz gerçekten,gerçekten iyi geçiniriz.''
Taylor,Breaking Dawn'da Kristen ile çalışması hakkında.

''O gerçekten şişti! Gerçektende yaptı. Bu onun çok zamanını aldı.''
Kristen,Taylor hakkında.

''Bu sadece yanlış...Rob ve ben iyi arkadaşız.''
Kristen,Rob'la ilişkisinin oluşturduğu dedikodular hakkında.

3 Kasım Perşembe günü MTV ET'deki 7:56'da başlayacak olan Rob,Kristen ve Taylor'lı MTV:Özel Gösterimi'ini kaçırmayın,yıldızlar ''Breaking Dawn Part-1'' den bir klip sunacaklar ve sonrasında MTV.com üzerinden gönderdiğiniz soruları cevaplayacak.

bu üçlü çok tatlı yahuuu Taylor,Kristen ve Rob'un Birbirleri Hakkında Söyledikleri 367241
kaynak: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics

:: Genel :: Haberler