Robert Ve Kisten Cineplex Ropörtajı Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Robert Ve Kisten Cineplex Ropörtajı Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Ve Kisten Cineplex Ropörtajı

:: Genel :: Haberler

Robert Ve Kisten Cineplex Ropörtajı Empty Robert Ve Kisten Cineplex Ropörtajı

Mesaj tarafından sebra C.tesi Ekim 29, 2011 4:00 pm

Çığlık atan fanlar ve kameralar ve yakın tarihin en çok ses getiren serilerin fimlerinden birinin oyuncularının görüntüsünü yakalamak için uğraştı. Ama The Twilight Saga: Robert Pattinson ve Kristen Stewart oyunculari için hayatlarındaki yeni bir gün.
Yer San Diego'daki Comic Con ve Stephenie Meyer’ın son kitabı Breaking Dawn ve romantik ikili (gerçek hayatta da birlikte oldukları söylenen)sonun başlangıcı hakkında konuşmak için burada.

Fim çekimleri Twilight yıldızları için sonlanmış olabilir. Fakat veda etmek için daha erken.
Son kitap iki bölüme ayrıldı; Bölüm 1 bu Kasım'da yeni yönetmen Bill Condon ile, Bölüm iki 2012 Kasım'da gösterime girecek.

Uçuş sonrası yorgunluklarına rağmen Stewart ve Pattinson oldukça şakacı ve rahat görünüyorlardı.

Bu üç yıl içinde kendi kariyerlerini başlattılar,rolleri hakkında konuşmak için yan yana oturuyoruz.Aslında oldukça eğlenceli görünüyor.

Q : Her film için farklı yönetmenlerle çalıştınız. Bill Condon'la çalışmak nasıldı, özellikle karakterleri şekillendirme açısından?

Stewart : Her birinde farklı yönetmenle çalışmak ilginçti. Komiktir ki; her yeni yönetmen geldiğinde onları seriyle tanıştırma ihtiyacı duyuyorsunuz. Yani aynı düşüncede misiniz diye..onları sizin küçük dünyanıza alıştırmaya çalışıyorsunuz, ama iki taraf içinde İki tarafında orta yolu bulması rahat oluyor....
O çok zeki ve insanlarla iletişimde oldukça iyi, birbirimize tepkilerimiz ve filmin dinamiği konusunda, çekimlerde her şey çok iyiydi, stüdyo filmi gibi hissettirmedi.Sanki işimiz oraya gidip bu karakterlerin düşüncelerini anlamakmış gibi hissettim.

Pattinson: Catherine'den Chris Weitz'e ve daha sonra David Slade'e oradan da Bill'e...Sanki o bu halkanın tamamlanmasını sağlayan dördüncü kişiydi.

Q : Breaking Dawn iki parça olarak gösterilecek fakat çekimler tek parça halinde yapıldı. Bu hikayeyi nasıl etkiler sizce?

Pattinson: İlk bölüm ikincisine göre kitabın daha küçük bir bölümünü kapsıyor.Aslında bütün karakter ve olaylar üzerinde konsantre olma fırsatını yakalamak güzeldi.

Stewart: Evet, zamanın akışını normal olarak izleyebiliyorsunuz, sadece insanların yaşadıklarını ve tecrübelerini izle ve onları zorundalıkmış gibi göstermeden filme yansıt... Daha fazla gerçek bir filmmiş gibi hissettirdi(gülüyor)...İyi bir film aslında.

Q : En sevdiğiniz sahne hangisi?

Stewart: Ben en çok düğün sahnesi konusunda heyecanlıyım, ve bir kaç balayı sahnesi ile doğum.Düğün sahnesinin sonlarında olan iki an var, Charlie, Renée ve Bella arasında, o kısmı gerçekten çok seviyorum.

Q : Bu kadar uzun süredir birlikte olduğunuz karakterlere veda etmek nasıl hissettirdi?

Stewart: O an, çok garipti. Kendi kendime kabul ettirmem gereken anlardan biriydi, kendime bunun farkına varmam gerektiğini söyleyip durdum ve son gece çok geç bir saatte kendi kendime "Oh, bitirdik.Yani bitirmeyi de bitirdik." diyordum.

Q : Ve düğün sahnesi ile sona erdi.

Stewart: Çekecek bu kadar önemli bir sahnemiz olması çok iyiydi...Genelde sıradan normal bir yeşil ekran sahnesiyle bitirirdik ve kimse orada olmazdı. Ama sonu doğru şekilde bitti. Karakterlerin kapanması gibi.

Q : Bu filmle ilgili olan yeni şey ne?

Stewart: Filmi artık 'Birlikte olmaya devam edecekler mi?' düşüncesiyle izlemeyi bırakıyorsunuz, artı birlikteler sonsuza kadar ve bu resmi. ve başlangıcı çok mutlu. Serinin en mutlu anı sanki, çok açık. Birbirlerini daha iyi tanıyorlar artık ve artık istedikleri şekilde yaşayabilirler. Ama biz seks yaptıktan sonra her şey değişiyor, olması gerektiği gibi.

Pattinson: Prezervatif kullanın! Filmin ahlaki mesajı bu.

Q : Gelinlik giydiğinde nasıl hissettin?

Stewart: Elbise çok dardı. Gerçekten dardı. Gerçekten çok beğendim oldukça güzeldi. Ama büyük bir meseleydi, onu gizli tutmak, çoğu zaman Volturi pelerini giyiyordum, nefret ettim. Biliyorsun, düğününde çok güzel olmak istersin ve her seferinde birisi 'kes' diye bağırdığında üzerine doğru Volturi peleriniyle gelen biri var, ve’Ben neredeyim?' diye düşünüyordum.

Q : Başladığından berş en unutulmaz Fan deneyiminiz hangisiydi?

Pattinson: En sevdiğim an aslında ilk film çıktığı zamanlardı, kimse ne olduğunu bilmiyordu. İlk filmin son sahnelerini çekiyorduk ve insanlar dışarıda bekliyordu, bir kadın üç aylık bebeğini yönetmen asistanına bizimle tanışması için vermişti. Asistan onunla ne yapacağını bilmiyordu ve 'Sanırım bebeği imzalamanı istiyor.' der gibiydi...Hayır kadın bebeğiyle fotoğrafımızı istiyordu. O anda durumun ciddiyetini anlamadım, ve herkes bu fotoğrafı biliyordur, internette bebeği ısırırken bir fotoğrafım var.

Stewart: Bebeğimi ısırdın?

Pattinson: Evet.

Stewart: Bu çok garip.

Pattinson:
Aslında tam olarak ona dokunmadım. Aslında komik bir fotoğraf. Bebek çok küçüktü ve kafası tam olarak ağzıma sığıcak şekildeydi.

Stewart: Oldukça sevindirici deneyimler yaşadım. Bu komik çünkü benimle tanışan insanlarla empati kurabiliyorum gibi bazı konularda...Yani insanlarla tanıştığımda ve bunu söylediğimde, 'Seni gerçekten tanıyorum. Seni tanıyorum ve çok teşekkür ediyorum.' dediğimde eminim benim deli olduğumu düşünüyorlar. Ama iki pozisyonda olmak anlaşılabilir... Fanların ağlamaları her zaman garip olmuştur.

Çeviri : sebra

Kaynak : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sebra
sebra
Yenidoğan
Yenidoğan

- Similar topics

:: Genel :: Haberler