T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48)

+28
arlemcans
RpAtTz_hbt
Bella_Ceren
lincolngamze
thedream
MeLody
Sheilarp
' UnbaLanced ~(:
R.P.K.S
notizia
Elly
sahra
Persephone
TutKu~
ßiG ßaD AnGeL...!
zeynep zeyno =)
Mikli4
♥kristalkelebek♥
Robizittin!
Tamella54
tutuldum
-kelebek-
'-Gιzєм •••
Blue_Life
Büsra
Dejavu.Bella
JustyKolik
Thehost
32 posters

:: Eğlence :: Geyik

20 sayfadaki 21 sayfası Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Sonraki

T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 Empty Geri: T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48)

Mesaj tarafından nessie!! Salı Nis. 05, 2011 5:05 pm

Kuzuu beni de koymuşsuuuun T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241 Oyyy yerim ♥️ Çok güzel olmuş,gülümseyerek okudum :) Utku isminin geçmesi beni benden aldı...
nessie!!
nessie!!
Nirvana

T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 Empty Geri: T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48)

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Nis. 05, 2011 5:06 pm

Canımın içi, beğenmene çok sevindim. Eğer bir kere daha zamanım olur da yazabilirsem sen ve benimle ilgili olarak özel yazacağım. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241 Zamanını ayırdığın için teşekkür ederim bitanem.
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından nessie!! Salı Nis. 05, 2011 5:06 pm

Oyyy yerim seniii T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Nis. 05, 2011 5:07 pm

Bende yerim ki. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Salı Nis. 05, 2011 8:21 pm

La burdaki küfürlerle altyapı oluşturcam laa T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 774826
Küb'den özlü küfürler filan T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 509668
Senin bu saçma ama bir o kadar da anlamlı küfürlerini beynime not ediyom bişe diyen olursa yüzüne bu küfürleri kusacam sonra da damışıp kalacak T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 774826 Sonra da yüzsüzce bir sorun mu var gardaş diye aptal gibi kaçacaaam T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 Lol
Gülmekten Ajdar dinleyecek konuma getirdin beni helal ossun küb sana T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 774826
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Salı Nis. 05, 2011 9:28 pm

“Mini mini bir kuç konmuştu
Pencereme konmuştu
Aldım onu içeriye
Cik cik cik cik ötsün diye
Pır pır ederken canlandı
Ellerim bomboş kaldı…”

Kısmını çok sevdim T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762

Çok hoştu tatlımm :)))
Yalnız ben en ufak seste uyanırım T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Geceleri de pek uyuduğum söylenemez ama olsun T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762
Yeyim kiyy T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Nis. 06, 2011 2:16 pm

Beğenmene çok sevindim bitanem. :) Bir ilke imza atmış olduk o zaman. Ada maceramızda da Deja'mız güzelce uyuyor, ortam farklı ne de olsa. Huzur ebedi. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Eğer zamanım olur da yazarsam bu sefer seni daha ayrıntılı yazacağım Elif'im. Sen ve ben kayalıkların orada sohbet ederken. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Yerim ben seni. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241 Çok sağol kuzucum.
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Çarş. Nis. 06, 2011 2:41 pm

Ye beni bebeğim ye ye ye T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762

Okuldakiler bu tavrıma ''azgın kopaaaak'' diyorlar T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Nis. 06, 2011 5:57 pm

Yok be tatlışım, ben seni içten gelen bir yiyişle yemek istiyorum. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Sende beni yiyebilersin. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Bugün akşam yemeğinde ne var?
"Eliffff T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762"
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Nis. 06, 2011 6:26 pm

Ceren Tarih sınavımı falan hiçe saydım senin ada maceranı okumak için foruma koştum annem =)

Harikaydın yaa !! Okurken Ebru'da yanımdaydı, uyku kısmında dedi ki " Abla sen ve uykunda ağzından bir şey kaçırmak, sen ,sen sen sen sinsi sen !" hem ona hem sana gülmekten tabiri caizse yarıldım !! Habire güldüm zaten. Hele en son herkes aşkını bulunca çok kıskandım ,hani nerde benim aşkım olacak bilinmeyen şahsiyet ? Neyse salla şimdi onu T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Kübra'nın kılık değiştirme olayı da komikti. Hele son günlerde surat boyaması ile face deki resimlerden sonra pek anlamlı olmuş T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Özlem'in uyuyuş şekli içinde Sebra'ya çok üzüldüm =) Özlem işte ... tatlı bela =)
Bela_Ceren ,evlat harika yazmışsın sana kocammmaaann bir tebrik koyuyorum bebeğim.
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Çarş. Nis. 06, 2011 9:29 pm

utku muuuu kim kız bu utku T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 774826
Sahiden komikti bebiik yaa T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 CEren kız uzun zamandır konuşamıyoruz gel de konuşlım laa özlettin piiss T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762
Laf aramızda gülmekten tırtıldım T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 774826
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Bella_Ceren Perş. Nis. 07, 2011 7:27 pm

Merve'm, annem, bitanem. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241 Beğenmene çok sevindim kuzucum. Dua ettim hep canımın sınavı iyi geçsin diye. :) Ebru'yu kocaman öp, ay bende burda gülmekten öldüm. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Çok sağol bebeğim, teşekkür ederim. Merveee, çok sempatiksin. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Dershaneden bir arkadaşım deyip duruyordu, ağzıma dolandı. İlk sana söylemiş oldum. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Tekrardan sağol canişim.

Hatce, kuzum, bebeğim, canım, özledim bende seni ya. Görüşemiyoruz bu aralar. Utku'cuğumuz bizim sitemizin minik erkeği. nosi üye adlı tatlı ablamızın oğlu. Bir görsen ye ye doyamazsın. :) Teşekkürler bebişim. Beğenmene çok sevindim. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Thehost Çarş. Nis. 13, 2011 4:42 pm

Offff! Yorum yazamamıştım ama süpersin bebeğim!
Ellerine sağlık yaaa! Acilen yeni bölüm istiyorum, gülmeye ihtiyacım var! T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

Mesaj tarafından rens-peri Çarş. Nis. 13, 2011 5:52 pm

Ceren'im bu nasıl birşeydir ya koptum okuduğum yerlere koptum ya ellerine sağlık:)

Hani ben hani ben:D
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Mesaj tarafından Bella_Ceren Perş. Nis. 14, 2011 2:15 pm

Kübiş'im, bu hemencik yazılmış bir ada macerasıydı, pek özenemedim ama gelecek bölüm bomba. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Senle özel bir kısmım var, herkese yer ayırmaya çalıştım. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 Çok teşekkürler bitanem. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241

Çok teşekkür ederim Peri'm. :) T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 391819

Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Bella_Ceren Perş. Nis. 14, 2011 2:18 pm

ÖZEL İSTEK ÜZERİNE, ADA MACERASI YARIN SİZLERLE. :)
Kübiş'e özel. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Thehost Cuma Nis. 15, 2011 3:00 pm

Uuuuv.
Bak bu süper bir haber işte. Aptal sınav sonucumdan sonra süper bir bomba oldu bebeğim. Hem de bana özel ha? Popim mi yükseldi nehh? T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762
Yesinley şeni kuzu. Yarın gelmezse fıydırırım amaaaa. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762 :)))))
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

Mesaj tarafından notizia Cuma Nis. 15, 2011 10:07 pm

Elly demiş ki:Kurbağan var... Hem de "4" tane... Demek ki 4 link var

Aaa Tuba abla senden hiç beklemezdim. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 577820 Bilmiyor musun Imageshack promosyon yaptı. Bir kurbağa alana ikincisi bedava. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 641938

thehost demiş ki:Yasaklar çiğnenmek içindir. Bende 1 tane var. Benim geri kalan 2 hakkımı Büş'e devredin. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241

Ayy yavrum benim. Bacı yüreği işte dayanmıyor. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 832695 Ben maratona devam etmeden önce bi' görüşebilsek... T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 832695 :friends:
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından Bella_Ceren C.tesi Nis. 16, 2011 2:23 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kayalıkların ardından bir güneş doğuyordu;Thehost.(Kübra) Saçları rüzgarın tatlı serinliğiyle uçuşurken gözlerini ufukların tepesine dikmiş, derin düşüncelere dalmıştı. Gözleri öyle güzel bakıyordu ki ufuklara, Bela_Ceren’in dayanması ne mümkün? Koştu Kübiş’inin yanına.  Kübra Ceren’in ona doğru yaklaştığını gördüğünde kayalıklardan doğruldu ve Ceren yanına vardığında onun da oturmasına yardımcı oldu. Bir süre sessizce, hiç konuşmadan orada oturup, ufku derin derin incelemeye başladılar. Kübra derin bir iç çekerek sessizliği bozdu.

“-Ceren, içime bir öküz oturmuş gibi hissediyorum.”
“-Aynen Kübra. Son birkaç gündür adamızdaki öğretmenlerin yaptığı sınavlar içime hem öküz hemde dananın usulca değil, tepinerek yerleşmesine neden oldu. SBS’de yaklaşıyor Kübra ya. Ne yapacağız?”
Kübra tutarsızca saçını kaşıdı ve saçları darmadağın oldu. Neyse ki rüzgar düzeltmiş, dümdüz etmişti o berrak, bukle bukle saçları.

“-Bir bilsem Ceren. Son zamanlarda aynı şeyler bana da oluyor. Oturuş o oturuş. Kalkmıyorlar hiç. Ufka dalışlarım da bundandır azizim. “

-Ada çöpçüleri dün SBS sorularını çöpürmüşler Kübiş, duydun mu?”
Kübra şaşkın şaşkın Ceren’e bakarken “Çöpürmek de ney?” dedi fısıltıyla.

“-Çöpürmek yeni ürettiğim bir kelime. Patenti bana ait. Eş anlamlısı süpürmek. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762
Kübra Ceren’in ne demek istediğini hazmettikten sonra şaşkınlık moduna tekrar döndü.
“-Neden çöpürmüşler, ay amannn neden süpürmüşler?”

Ceren Çiko moduna bürünerek:
“-Ağla Kübiş, bize ağla Kübiş. SBS soruları bir kesim ada öğrencisi tarafından çalınmak isterken, çöpçüler buna mani olmuş. Çöpürmüşler soruları. Acı acı haykırmış öğrenciler, ama ne fayda. Çöpürüş o çöpürüş, gitmiş sorular.”

“-Felaket! Kötü olmuş, çok kötü hemde. Şaka maka 1 ay kaldı Cereeeen.”
“-Ay olarak söylemek daha rahatlatıcı ama persektif olarak sadece 7 haftamız kaldı.”

Rüzgarın serinliği ikisini de şiddetle ürpertmişti. Koyun koyuna ağlıyor, ve denizin dalgalarına karışan göz yaşlarına seyirci kalıyorlardı… Öğrenci psikolojisi adada da ağır basıyordu, ne çare!
**

Gece usul usul varlığını hissettirirken içe oturan öküzlerden daha rahatlatıcı olduğunu bilmek harikaydı. YGS’ye giren ablalar, ellerinde kitaplar adanın en sessiz bölgelerinde ders çalışırken, SBS madurları ağaçlarda, çadırın tepesinde ve denizde yüzerken soru çözmeye çalışıyordu. Aslında bu çok tehlikeliydi. SBS’ye 7 hafta kala ağaçtan düşüp ayaklarını kırması olası bir felaketi(!) doğurabilirdi. SBS’ye girememek. Aslında Kübra ve Ceren bu işe kalkışmanın verdiği hazla ağaca tırmanırken yakalarında iki çift el hissederek gözlerini arka tarafa döndürmüşlerdi. Özlem Abla SBS çağı gençliğini çalışmaya teşviken masalara oturtmuş, ağaçların üzerine demirden çelenkler örmüştü. Artık ada da ağaçlara ders çalışma maksadıyla çıkmak katiyen yasaktı. Masada çalışan Ceren ve Kübra anlamadıkları soru olduğunda, canları sıkıldığında kalemleri belirledikleri hedefe fırlatıyor ve her gün ağaçlardan yeni bir kalem yapmaya koyuluyorlardı. Aslında bunu bilerek yapıyorlardı çünkü streslerini atıyorlardı. Acınacak halin hat safasına gelinmişti.

Akşam nessie!!(Melike) ile aynı çadırda yatan Ceren, çok derin bir of çekerek Melike’nin ona telaşla bakmasına sebep oldu.
“-Ne oldu canım, bir şeyin mi var?” diye panikle seslenen Melike’ye kocaman sarıldı ve ağlamaya başladı. Sınav bunalımı işte, ne yapalım gardaş!
Kısa bir süre teselli muhabbetleri aralarında geçerken, yanlarına JustyKolik geldi ve tüm o ağlamalar son buldu. Ne çok tatlıydı bu kız böyle, ne çok hemde.
Melike ve Ceren basket sohbetlerine dalmış, hayallerindeki basket sahasını kağıtlara çizerken, JustyKolik bir köşede Justin’in resmini çiziyordu. Bu çizdiği resmi kızlara gösterdiğinde Melike ve Ceren başlarını uğraştıkları işten kaldırdı ve zafer edasıyla “Budurrr!” diye bağırdılar. JustyKolik adadan anında fırladı ve bu ara posta işleriyle ilgilenen Dejavu.Bella’nın(Elif) yanına gitti. Elif, Büşra’nın çizdiği resmi aldı ve özenle bir zarfa koydu, ardından da ekledi:

“-Kanımca bu zarf 1 yıl sonra Justin’in eline ulaşır Büşra’cım, hiç dert etme.”
“-Anlamadım?” dedi Büşra.
“-Şakaydı Büşra’cım 2 yıl demek istemiştim.”
“-Ama yaaa.” diye sızlanan Büşra, Elif’i gaza getirmeye karar verdi.
“-Adanın en iyi e-posta adresi, sana güveniyorum. 1 yılda değil, birkaç günde yollarsın sen bu resmi Justin’a. Kim senin gibi hızlı olabilir ki? Valla bunu Justin’a birkaç günde yolla, seni bir üst kademeye terfi ettireceğim. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762

Elif gaza gelmenin verdiği etkiyle;
“-Hadi bakalımmm, bakıceğizz.”
Büşra hoplaya zıplaya oradan ayrılırken zafer edası, bedenini sarmıştı.
*

Adada büyük bir gelişmeye imza atılmıştı. Ada sakinlerinden Elly( Tuba Abla) devrim yaratacak bir yeniliğe kucak açmıştı. Bir ilki başarmış ve elektronik çadır üretmişti! By harikaydı. Artık ada sakinlerinin çadırları fırtına da uçmayacak, herkes çok rahat edecekti. Yeri geldiğinde güneş enerjisiyle de çalışıyordu bu çadır. Herkes o gün sıraya dizilmiş, Tuba Abla’nın alnından öpüp, yeni çadırlarına yerleşmek ilk işleri olmuştu. Artık birer ev konforunda hizmet veren bu çadırlar gece kitap okumak isteyenler içinde bire birdi.

Zafer bizim diyebilenlerin olmuştu!
*Sabahın erken saatlerinde davul zurna sesleri her tarafı inletiyordu. Taa uzaklardan Kübra’nın sesi “Tey teyy” sesleri geliyordu. Herkes çadırın köşesinden başını uzatmış uykulu gözlerle etrafı süzüyordu. Kübra elinde bir mendil bir aşağı bir yukarı hoplayarak halay çekiyordu.
“-Uyaaanınnnnnnnn!” diye haykırıyor, çığlıklar atıyordu neşeyle. Herkes çadırdan çıkmış Kübra’ya şaşkın şaşkın bakıyordu. Nereden bulmuştu bu davulcu ve zurnacıyı?
“-Cereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen çık şu çadırından!!!” diye bağırdığında Ceren’in başı çadırdan göründü. Kübra eliyle gel gel işareti yapıyor Ceren’de uykulu gözlerle ne yapmak istediğini anlamaya çalışıyordu. Kübra’nın ne yapmak istediğini anladığı sırada ona doğru yaklaştı. Kübra çevik bir hareketle Ceren’in serçe parmağından tuttu, onu halaya çekti.

“-Oyna bacım oyna, teyy teyy, leleleleleee”
Ceren uykunun verdiği sarhoşlukla ayakları birbirine dolaşmış şekilde halay çekerden Kübra onun kulağına hafifçe yaklaşarak;
“-Neden böyle bir şey yaptığım hakkında soru işaretleri var mı hakkında?”
“-Olmaz mııı, olsa olsa bu ekipman SBS soruları çalındığında olurdu.”
Kübra bir yandan halay çekiyor ve bir yandan da “Ay-nen öy-leeee” diye bağırıyordu. Ceren şaşkınca ona bakıyor;
“-Ne yani SBS soruları mı çalındı demek istiyorsun?”
Kübra kocaman bir kahkaha attı ve cebinden bir tomar kağıt çıkardı.
“-Ahanda bak.”
Ceren bir yandan birbirine dolaşmış ayaklarıyla halay çekerken birde elindeki sorulara bakıyordu.
“-Kübraaaaaaaaaaaa?”
“-Yaaaaaaaaaa?”
“-Kübraaaaaaaaaaaaaaaaa?”
“Neeeeeeeeeeeeee?”
“-Olamazzzzzz”
“-Oldu bileeeeeeeeeeee”
“-Ayyy inanasım yokkk, bunlar SBS sorularımı gerçekten?”
“-Tabi kızımmm, ne olacaktı başka.”

Ceren şüpheli şüpheli sorulara bakarken;
“-Yok olmaz, onca dönem çalıştık, şimdi diğerlerinin hakkını mı yiyeceğiz?”
Kübra alayla güldü ve;
“-Saçmalama kızım, basına dağıtıldı sorular. Bu sene düz liseler kalktığı için ve adada yaşayan öğrenciler için sadece bikaç lise hakkı bulunduğu için böyle bir yönerge yapmışlar. Yani sorular herkesin elinde. Şu 1 ay bunlara çalışıcakmışız. Aaaanadın mıı?”
Jetonu yeni düşmüş olan Ceren Kübra’nın elinden mendili aldı ve halay başına geçti. Delicesine halay çektiler, sucuk gibi oldular. Herkes onlara katılmış, deli gibi halay çekiyordu. Ceren mendili indirdiği sırada halay durdu.
“-Şimdi çalışma zamanı!!!!” dedi ve Kübra ile el ele tutuşarak Leyla ile Mecnun gibi çalışma masalarına koştular. Herkes duygulanarak arkalarından baktı. Zavallı kızlar farkında değillerdi belki ama şuan SBS sınavındaydılar!!!! Her şeyi yanlış tahmin etmiş, planlanları kalmamıştı. Ada sakinleri bugünü bildikleri halde seslerini çıkarmamışlardı. İntikam, yarın Kübra için tadılması kolay bir zafer olacağa benziyordu. Ada korku içindeydi. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762

En son Bella_Ceren tarafından C.tesi Nis. 16, 2011 2:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Paz Nis. 17, 2011 12:06 am

Ama ama ama ? devamı ? devamı yok mu ? Ağlarım valla T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 832695

Harika olmuş balımmm :))) bi çırpıda okudummm :)))
Ellerine sağlıkk :))) Çadır da güzelmiş hani :))
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Bella_Ceren Paz Nis. 17, 2011 3:12 pm

Çok teşekkür ederim Elif'im, beğenmene çok sevindim. :) Daha uzun yazmayı planlıyordum ama dersler o kadar yoğun ki hayatım anlatamam. Tekrardan çok teşekkür ederim. Okuyan gözlerine sağlık. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Paz Nis. 17, 2011 4:13 pm

Bekliyorum balım devamını.
Valla ders mers dinlemem bırakmam peşini T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762

Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Bella_Ceren Paz Nis. 17, 2011 4:14 pm

Bırakma kuşum, bırakma. :) Sen istersin de yazmam mı? T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Paz Nis. 17, 2011 7:59 pm

Yazarsın demi ? T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241 T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 757762
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Bella_Ceren Paz Nis. 17, 2011 9:50 pm

Yazarım tabi, yaz demen yeter. T.F. Survivor! ADA MACERASI: CEREN'İN YARDIRAN MACERASI! (Syf: 48) - Sayfa 20 367241
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

20 sayfadaki 21 sayfası Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Sonraki

- Similar topics

:: Eğlence :: Geyik