Tweet Paylaşım Merkezi Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Tweet Paylaşım Merkezi Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tweet Paylaşım Merkezi

:: Eğlence :: Geyik

Tweet Paylaşım Merkezi Empty Tweet Paylaşım Merkezi

Mesaj tarafından Thehost Cuma Ara. 17, 2010 8:31 pm

[size=10pt]Ya Twitter'ım yok ama Facebook'ta çok görüyorum bu aralar bu tür tweet ler rağbet görüyor sanırım. Bende bildiğiniz güzel şeyler varsa bu başlık altında hep birlikte paylaşalım diyorum. Bilmeyenlere örnekler:

Bir iki küfür içerikli kelime var. Sansürledim onları. Sansürleyebildiğim kadar..Amaan mok yerine m*k yazınca anlamıyor muyuz zaten söylenmek isteneni Tweet Paylaşım Merkezi 757762 Ama yine de sansürledim ben. Elimin emeğiylee Tweet Paylaşım Merkezi 757762

Eski sevgilin geri dönmüşse: %10 sevdiğinden, %20 özlediğinden, %70 senden daha salağını bulamadığı içindir. Üzüldün mü? Üzülme öptüm.

-*-

Külkedisi bendim, aptal prens anlayamadı. Balkabağının yanında oturup ağlayacağımı mı sandınız. Diğer balo ne zamandıı?

-*-

Madeni paraları inceleyen bilim dalına nümizmatik değil, ''hassasiyetine soktuğumun otobüs muavini'' denir.

-*-

Odama girdim ve bir not buldum. Şöyle yazıyordu: odanı götürüyorum. Yazan: B.k.

-*-

Hocaların "Anladınız mı?" sorusuna sınavda yanıt vermek istiyorum; "Anlamamışım hocam".

-*-

Ayağa kalkmışken su da getirir misin demek için, pusuda birisinin ayağa kalkmasını bekleyen adam: Bu nasıl plan lan böyle? Mal.

-*-

Birgün,forumlara üye olurken "Forum Kuralları"nı gerçekten okuyup okumadığımızı anlayan bir icat olursa,işte o zaman bittik.

-*-

Msn iletisine "Ben seçilmem, seçerim xD" yazan bir cumhurbaşkanı hayal ediyorum, ne bileyim.

-*-

Kokoreçin bağırsak olduğunu bilmeseniz löpür löpür yersiniz. Sizi küçük kokoş halka küpeli parlak babetli kızlar sizi.

-*-

Televizyondaki dizi karakterine yön vermeye çalışan kadına "Türk Kadını" denir.
[[[-Ayy kızıııım gitme oraya bak tuzak kurdular sanaa, aneeey gitti kız vuracaklaar... -Pis s*rt*k tabi böyle yaparsan böyle olur, dememiş miydim sana! -Arkanda! Orda değil diğer tarafta! AAAA!]]]

-*-

Yaprak Dökümü'nde evin küçük kızı Ayşe büyüyüp genç kız olmadan bitsin şu dizi ne olur, bi' de onun dramını kaldıramaz Türkiye.

-*-

".)" diye gülenlere üzülüyorum. Kör gibi. Ne bileyim, yazık.

-*-

İnternetteki gibi güldüm. Etrafımdaki herkes sağa sola kaçtı. Kriz geçiriyorum sandılar. asdfghdfghj

-*-

Her tişört bir toz bezi adayıdır - (Anonim Anne Sözü)

-*-

Facebooktan nefret etmemin sebebi apaçiler, mal mal videolar vs.değil. Facebook olmasaydı İsmail Yk o şarkıyı yapamayacaktı.

-*-

90.000 arkadaşıda olsa, Mario oynarken "getir burayı sana geçiyim" diyen arkadaş kadar havalı olamaz kimse.

-*-

Dövemeyeceğin bir kızı kolay kolay alt edebilirsin. -Saçların kötü,tırnakların çirkin ayrıca çok kilo almışsın!-

-*-

Bir kadının bugün nasıl olmuşum sorusuna çok çirkin diyebilmen için,ya kafanın güzel olması lazım ya da kafanın çok güzel olması

-*-

Lady Gaga kimsesiz çocuklar için 1 m $ toplanıncaya kadar tivit yazmayacakmış.Akalın'la Morgül yazmasın biz 50 m $ toplarız

-*-

Uzaylılar Türkiye'ye gelse, ilk gün ana habere çıkarlar , 2. gün Müge Anlı’da antenlerini bükerler, 3. gün Acun’la kutu açarlar.

-*-

"Değil" yerine "diil" yazan arkadaşlar. Hep birlikte banyodan jileti alıp bileklerinize sürtün. Tamam. Yeterli.
[/size]
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

- Similar topics

:: Eğlence :: Geyik