İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı

+4
sessiz_rüya
antinotizia (Esila)
JustyKolik
Thehost
8 posters

:: Eğlence :: Geyik

İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı Empty İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı

Mesaj tarafından Thehost Cuma Ara. 17, 2010 8:30 pm

Ben yorum yapmak istemiyorum. Şarkının adı "Benim olmazsan taciz ederim - Nihat Doğan" Bana da Büş gönderdi koptuk birlikte. Şimdi berbat desem bir iki kişi muhakkak o senin fikrin diyecek en iyisi size bırakayım İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762 Buyurun dinleyin. Dünyanın en sapık şarkısı! İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bu da yorumlar:

andacinho : anladığım kadarıyla şarkıyı nihat doğan söylüyo

smpynm : bu adam bence bir mucize.beyni olmadan yaşayabiliyor!

Theilker1 : şarkıyı 6 kere dinledim.Anladığım kadarıyla ortada bir taciz olay
ı var.

MrRxor : şarkıyı 9 kere dinledim.anladığım kadarıyla bu bir şarkı

"Anladığım kadarıyla" kısmını Face'ciler bilir İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762 Nihat Doğan denildi mi herkesin aklına "Anladığım Kadarıyla..." yorumları gelir XD
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı Empty Geri: İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı

Mesaj tarafından JustyKolik Cuma Ara. 24, 2010 9:53 pm

NihatDoğan :)
Bu şarkısına bayılıyorum. Cidden kahkaha krizine sokuyor insanı İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762
Moralin bozuksa aç bu şarkıyı düzelsin İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı Empty Geri: İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) C.tesi Ara. 25, 2010 8:56 pm

Buradan Nihat Doğan'ın sapıklığa karşı sempatisi olduğunu anlıyor ona müzik hayatını devam ettirmeyip acilen bir psikoloğa başvurmasını öneriyorum. Sanat insanların duygularına hitap eder ama bu apayrı bir şey. Bu tamamen insanı sinirlendirme ya da güldürmeye yönelik. Kendini aptal konumuna düşürme, doğrusu bu tür davranışları reklam olarak değerlendiriyorum. Başarıyorlar da , güzelce reklamlarını yapıyorlar. Kendilerine çok afedersiniz salak dedirttiriyorlar. Bunlara bakıp da öyle dediğimizde aslında amaçlarını elde etmelerini sağlıyoruz. Bayağı trajik bence. Bu şarkı ise ben de Mozart'ım. =)) Yüzde yüz hem de. Paylaşım için sağ olasın. Zaten bir kere dinledim, onu Büşra sana söylediği zaman. Bir daha dinlemeye bile gerek yok.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından JustyKolik Paz Ara. 26, 2010 5:48 pm

Kitap çıkartacakmış İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Paz Ara. 26, 2010 10:44 pm

JustyKolik demiş ki:Kitap çıkartacakmış İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762

Ne Nihat Doğan mı? Yok canım daha neler dedikodudur, dalga geçme amaçlı söylemişlerdir. Çıksa da sanırım kitabın adı ' Nasıl Salak Olunur' tarzı bir şey olurdu ( çok afedersiniz) . İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 39918
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından sessiz_rüya Paz Ara. 26, 2010 11:16 pm

Yok cidden çıkaracak kitabı..Nihat doğan'ın özlü sözleri:D:DHerkes anlamadan dinlemeden sözlerini başka tarafa çekiyormuş,insanlar okusun ve ağır sözlerinin anlamlarını doğru düzgün anlasınlarmış:DPatlama yapar bu kitap:D:DŞarkıya da bittim doğrusu muhahahaha..Adamım yaaa

Benim olmazsan taciz ederim ..Muhahahahaha

Paylaşım için sağol tatlım:)
sessiz_rüya
sessiz_rüya
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından JustyKolik Ptsi Ara. 27, 2010 4:51 pm

Evet. Magazin haberlerini izlerken gördüm. Kendi söyledi İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762
Komedi olur kesin. Okur okur koparız İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762 İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 723705
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Ptsi Ara. 27, 2010 6:06 pm

Evet çok dedikodusu var. =)) Ama bir kısmını söylediğini kabul ediyor adam. İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762 Öteki gafları uydurmaysa da bir şey değişmiyor. İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762 Neyse ne yaptığı beni alakadar etmez. Tekrar paylaşım için sağ ol Kübiş.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından -kelebek- Perş. Şub. 03, 2011 7:52 pm

antinotizia (Esila) demiş ki:Buradan Nihat Doğan'ın sapıklığa karşı sempatisi olduğunu anlıyor ona müzik hayatını devam ettirmeyip acilen bir psikoloğa başvurmasını öneriyorum. Sanat insanların duygularına hitap eder ama bu apayrı bir şey. Bu tamamen insanı sinirlendirme ya da güldürmeye yönelik. Kendini aptal konumuna düşürme, doğrusu bu tür davranışları reklam olarak değerlendiriyorum. Başarıyorlar da , güzelce reklamlarını yapıyorlar. Kendilerine çok afedersiniz salak dedirttiriyorlar. Bunlara bakıp da öyle dediğimizde aslında amaçlarını elde etmelerini sağlıyoruz. Bayağı trajik bence. Bu şarkı ise ben de Mozart'ım. =)) Yüzde yüz hem de. Paylaşım için sağ olasın. Zaten bir kere dinledim, onu Büşra sana söylediği zaman. Bir daha dinlemeye bile gerek yok.

tamamen katılıyorum abla İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762
-kelebek-
-kelebek-
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından MILENNIUM~~ Perş. Şub. 03, 2011 8:13 pm

Başka nasıl bir şarkı!!!!-pardon o şarkı mı hiç farketmedim- söylemesi beklenebilinir ki .Birde kitabı mı çıkıcakmış İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 137711 (çok affedersiniz )
MILENNIUM~~
MILENNIUM~~
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından tutuldum Perş. Şub. 03, 2011 8:40 pm

Allah'ım delirtir bu adam insanı yaa İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762 Kitap çıkartacak birde :P
Ne yazacak merak ediyorum !
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Perş. Şub. 03, 2011 9:48 pm

İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762 İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762
Yerlere çöp atmak yasaktı ben de havaya attım İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762
oğlanın yoruma kop yaaa İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 757762
kendimden tiksiniyorum çünkü bu şarkı hoşuma gidiyor İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 774826
Adam haklı İnsanı İntihara Sürükleyebilecek Bir Şarkı 774826
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Eğlence :: Geyik