Korku Filmleri Klasikleri Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Korku Filmleri Klasikleri Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korku Filmleri Klasikleri

:: Eğlence :: Geyik

Korku Filmleri Klasikleri Empty Korku Filmleri Klasikleri

Mesaj tarafından Thehost Cuma Ara. 17, 2010 8:25 pm

KORKU filmleri kopmak isteyen içeri:):)

--------------------------------------------------------------------------------

genelde korku filmleri çok verimli gecelerde geçer yagmur ,sel,şimsek,gök yarılmıştır bir kere yaratıklar da madem yagmur var hadi saldırın diye hücuma gecer ha bu arada dal mevzuda onemli fırtına ile birlikte bir agac sürekli eve carpar.,
--------------------------------------------------------
grub içinde kesin bir tane panik atak vardır sürekli yırtınır, olicez bizi parcalıycaklar bizi cinnet gecirir bu aslında artık bu vatandasın filmde uzatmaları oynadıgına tekebül eder artık her an tekerlenebilir.
------------------------------------------------------------
benim hiç anlayamadıgım bir sey de genelde ıssız orman ortasın da kulübede olur kız verdır kendi başına dışardan bir çıtırtı gelir kız hiç bir babayigidin yapamayacagını yapar bir el feneri ile atar dışarı kendini joe senmisin diye diye kapkaranlık ucu bucagı olamayan ormana girer(valla ben olsam ses duydummu hemen kapı arkasına ne kadar dolap esya varsa yıgarım camı pencere güvenceye alırım dışardaki nin çay içmeye gelmedigi kesin gir yatagın altına)joe joe diye diye onu bulamaz ama belasını kesin bulur.
--------------------------------------------------------
Mesla bir yaratık filminde yaratık devasa birşey olsada şaşkınlıklar sadece birkaç saniye sürer. Yaratığı gören grup daha sonra büyük bir soğuk kanlılıkla kaçmaya ve yaratığı yoketmek için planlar yapmaya başlarlar.Arkadaşlarının gözlerinin önünde yaratık tarafından yenmesi hiçbirini psikolojık açıdan çok fazla etkilemez. Kendileri yenmediği için şanslı sayarlar ve mutlu olurlar. ( Düşünüyorumda gözümün önünde böle bişey olsa orada şurumu kaybederim heralde Aha yaratık kardeşimi yedi yaşasın ben hala yaşıyorum salak kaçamadı falan havasında adamlar)
-----------------------------------------------------
Sonra çocukluğumda çok izlerdim ve çokta korkardım. Şatoda yaşıyan kont drakulanın maceraları Adamlar sürekli şişelerde, şarap bardaklarında kan içerlerdi neymiş efendim taze kan. Nerden taze kan yani 5000 yıl önce kan bankası vardı orayımı soyuyonuz. Kaynağı ne belli değil. Vampir tabutunda yatıyor gündüz boyunca gece çıkıyor bi güzel avlanıyor civar köylerdeki gençlerin kanını içip geliyor sonra oturuyor sevgilisiyle şarap bardağında kan içiyor olaya bak. La madem şişede var ne diye gidip milletle uğraşıyon
-----------------------------------------------------------------
Bide şey var mesela evde saklanıosun bi dolaba katil gelio seni bulamıo ama ne varki sen kurtulmuşken nie o yerden çıkıp dolaşmaya başlıon nasıl olsa bulamadı kal orda işte. Ama kan çekio heralde ille o dolaptan çıkıp katilin kucagına oturuolar.
------------------------------------------------------
bi de muhakkak filmin sonunda bi kız bi oğlan kurtuluyo bunlar ya önceden sevgililer ya da kurtulunca sevgili oluyolar
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

- Similar topics

:: Eğlence :: Geyik