Taylor, 'Şafak Vakti'nde Rob ve Kris ile Olan Son Sahnesinden Bahsediyor Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Taylor, 'Şafak Vakti'nde Rob ve Kris ile Olan Son Sahnesinden Bahsediyor Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor, 'Şafak Vakti'nde Rob ve Kris ile Olan Son Sahnesinden Bahsediyor

3 posters

Taylor, 'Şafak Vakti'nde Rob ve Kris ile Olan Son Sahnesinden Bahsediyor Empty Taylor, 'Şafak Vakti'nde Rob ve Kris ile Olan Son Sahnesinden Bahsediyor

Mesaj tarafından rens-peri Çarş. Eyl. 28, 2011 8:18 pm

[size=18pt]Taylor, 'Şafak Vakti'nde Rob ve Kris ile Olan Son Sahnesinden Bahsediyor

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Taylor Lautner bu yıl çekimler bitirdi ve bir star olduğu karakterine veda ettiğini itiraf ediyor.

“Filmin bitmesine az bir zaman kala oldukça üzgündük ama aklımızın bir köşesinde her zaman başka filmler için bir araya geleceğimiz fikri vardı.” Diyor. “ Ama şimdi bakıyorumda daha fazla Jacob Black'ı oynamamak garip bir duygu. Olumlu taraflarıda var tabiî ki, gelecek yıllarda tanıtımlar için tekrar oldukça vakit geçireceğiz. Ama bu proje bittiğinde elde ettiğim en büyük şey dostluklar kazanmış olmam.”

Neyse ki şans Lautner'dan yana, onun son sahneleri en yakın arkadaşları Robert Pattinson ve Kristen Stewart ile oldu, her ikisiyle de vedalaşmış oldu.

“Çok zordu.” Diyor. “Bu bana hiç yardımcı olmadı, Rob ve Kris’in düğün sahnelerinde Jacob’ın Bella ile gerçekleşen son dans sahnesiydi.”

“Bu sahne Jacob için oldukça duygusaldı çünkü o bir şekilde Bella'ya veda ediyor ve bende kendimce çekimlere veda ediyordum.”

“ Ve benim son etkileyici sahnem Jacob’ın Bella’nın öldüğünü düşünmesi ve bahçede kendini kaybetmesi, dizlerinin üstüne çöküp haykırmasıydı.”

Kaynak:http://www.twilight.gen.tr/index.php
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Taylor, 'Şafak Vakti'nde Rob ve Kris ile Olan Son Sahnesinden Bahsediyor Empty Geri: Taylor, 'Şafak Vakti'nde Rob ve Kris ile Olan Son Sahnesinden Bahsediyor

Mesaj tarafından Elly Çarş. Eyl. 28, 2011 8:42 pm

Ben Jacob haykırırken ağlarım yeğenim.
Elly
Elly
Admin
Admin

Taylor, 'Şafak Vakti'nde Rob ve Kris ile Olan Son Sahnesinden Bahsediyor Empty Geri: Taylor, 'Şafak Vakti'nde Rob ve Kris ile Olan Son Sahnesinden Bahsediyor

Mesaj tarafından nessie!! Perş. Eyl. 29, 2011 2:31 pm

Okurken dahi tüylerim diken diken oldu.O sahnede sarsıla sarsıla ağlayacağım,biliyorum.
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics