Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!)

+2
Thehost
rens-peri
6 posters

Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) Empty Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!)

Mesaj tarafından rens-peri Salı Eyl. 13, 2011 11:55 pm

Eminim HD video'yu izlemek isteyeceğiniz için başa onu koydum muhteşem bir görüntü ve iki diğer fragmandan ayrı sahnelerde var.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Önemli Not: En altta linkini verdiğim sayfada okuduğuma göre kısa bir süre içerisinde elimize HD kalitelisi de geçecek ve daha ayrıntılı görüntü,daha net ve aynı zamanda bir kaç ek sahne de olabilir.Beklemedeyiz. :)
HD kalitesine yakın bir derecede net görüntüsü geldi buyrun buradan izleyebilirsiniz:)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Beklenen fragman sonunda geldi.Tüylerim şu an resmen şaha kalkmış vaziyette.Sanırım gerçekten aklımı twilight ile bozdum.Kalbim hala yerinden fırlayıp duvara yapışacak gibi tek kelimeyle benim için bu güne kadar üç filmde izlediğimiz fragmanların en başarılısıydı.Beni en etkileyen sahne tabi ki son sahne oldu Edward'ın Bella'nın başını bir anda yakalaması,Jacob'un çaresiz anları ve en sonda kopan Bella'nın çığlığı bana kesinlikle lanet olsun dedirtti... :/ İlk sahne yüzümün gülümsemesine neden oldu birbirlerine ettikleri yeminler,ve herkesin onları alkışladığı sahne ama en önemlisi Jake ile son dansıydı ingilizcem yettiği kadarıyla çat pat anladım diyebilirim ama Bella'nın o halini Jacob'un kaybetmişliğini asla unutmayacağım.Fragmanda ki kuş tüylerini de unutmamak gerek eminim hepimizin beklediği sahnelerdendi hakkını vermişler. Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 757762 Bella'nın şaşkınlığı da cuk diye oturmuş o sahneye. :) Edward'ın Eclipse'de ki savaş sahnesinden sonra ilk defa bu kadar sesini yükselttiğine şahit oldum ve o sahne de gözlerim bir balığın ki gibi bir anda dışarı çıkı verdi.Söylenecek o kadar çok şey var ki bunları şu an kimseyle paylaşmadığım için buraya yazmayı tercih ettim.Kısacası beklediğime değdi bu fragman inanılmaz güzel bir fragmandı.Dört film içerisinde ki ''bana''göre en iyi fragmandı ve en iyi yönetmendi sanırım.New Moon'ununkini saymazsak. Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 757762 Jake her zaman olduğu gibi müthişti hele kendi ailesini kurtları karşsısına aldığı sahne müthişti! Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 367241 :) Edward'ın titrek bir şekilde Bella'nın karnına dokunması oldukça acıklıydı.Sanırım uzatmaya gerek yok eminim şu an yazdıklarımı okumayıp direk fragmanı izleyeceksiniz. Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 757762 Bende olsam ilk olarak fragmanı izlerdim. Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 757762 Buyrun Fragman!

-ALINTIDIR-

Videolar ve haber [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sayfasına teşekkürler.

En son Thehost tarafından Çarş. Eyl. 14, 2011 6:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Link düzenlemesi :))
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) Empty Geri: Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!)

Mesaj tarafından Thehost Çarş. Eyl. 14, 2011 6:10 am

Rep verilseydi verirdim vallahi. Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 757762 Şu anda fragmanı izleyemiyorum, donuyor video. Bilgisayar biraz rahatlayınca izleyeceğim ama enfes görünüyor. Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 391819

Özellikle de senin bu videoyu paylaşabilmek için sabahın 1'inde sitede uğraştığını düşününce, emeğin için teşekkürler. =))))
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) Empty Geri: Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!)

Mesaj tarafından rens-peri Çarş. Eyl. 14, 2011 9:23 am

Ne demek rica ederim. :) Sonra resimleri ve giftleri görünce paylaşmadan edemedim sanırım biri baya geçti resimleri paylaşmaktan. Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 757762
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Mesaj tarafından nessie!! Çarş. Eyl. 14, 2011 2:31 pm

Yuh! Oha oldum! Çüş! Evet argoyum ama bu nasıl bir fragmandır? Senam aynı duyguları paylaşıyoruz! Tüylerim dans ediyor ve kalbim resmen son sürat atıyor.Gözlerim dolu dolu ve ayaklarım buz kesti.
Baba-kız diyoluğu süperdi bi kerem,o nasıl ir duygusallık.Aralarındaki bağı hissettim resmen.Düğün şahane zaten,konuklar,süslemeler,kıyafetler ve Cullenlar.Öyle büyüleyiciler ki.Bella'nın mihraba yürüyüşü,Edward'ın bekleyişi falan enfesto.

O yemin sahnesiiiiiiiiiiiiiii! Anneeeeeeeeeeeeem! Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 367241 İnanılmaz anlamlı.
Peki o dansa ne demeli he? Jakeeee! Ölürüm sana oğlum! O sözlerdeki anlam,o dolu dolu gözler ve o dağınık gömlek ile saçlar.Bitap bir görüntü.Beni bitirdi.Ben o sahnede şuan bile ağlıyorsam filmde düşünemiyorum.Gözlerim kıpkırmızı olacak,eminim.Ayyy çok duygu yüklüyüm şuan.

O balayındaki kucağa alış sahnesi,kuş tüyü olayı,Bella'nın yüzündeki ifade,yatak sahnesi falan vuuuuv yani.Söz yok.

Ayrıca fragmanda sürekli yazan şu 'bu sadece bir başlangıç' yazısı ve arkadaki o esrarengiz müzik başlı başına ölüm zaten!!!
Bella çökmüş durumda zaten,süper bir makyaj,çok beğendim.Carlisle'in dediklerini yayınlanan ilk 15 saniyeden biliyoruz zaten.İnsanın tüylerini diken diken ediyor.Ceykıbımın 'bunu sen yaptın' deyişindeki o öfke ve çaresizlik var yaaaaa,oooo koptum ben bu dünyadan.Ve asil olmayan bir kaç kelime döküldü ağzımdan.Sanırım fazlasıyla küfür ettim.Hele Emmett'ın Ceyki omzundan tutmasıııı! Üzerine Alice'in dediği o 'iç açıcı' sözler.Karanlık bir gelecekten bahsediyor resmen!!! Sonra ooooff beni bitiren sahne! Ağlayan bir erkek! Ve bu erkek,Jacob Black! Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 367241

Eridim,öldüm,ağlıyorum kendimden geçtim.Başka diyecek sözüm yok o sahneye.Onun o boncuk yaşları aktıkça benimkilerde akacak,eminim.
Hele benim kurtlarımmmmm! Oyyy hepsi nasılda çaba içinde.O gelişleri sahildeki konuşmaları.Ooo fazla abarttılar ama,bi sahnenin etkisinden kurtulamadan diğerinin etkisine giriyorum.Hipnotize oldum :/
Ve ve veee Edward Bella'ya bağırır.Ağzım kocaman bir şekilde açık kaldı yani! Bana seçme şansı bırakmadın!!! Çok...çok etkileyiciydi.Resmen çaresizliği hissettirdi adam bana.Helal yani,helaaaal.

Ceyykk Ceykkk! Sen nesin oğlumm?
If you kill her,if you kill me?!!!!!! OHA ama! Yuhhh! Jake? Bu filmde sen beni paramparça edeceksin,bu barizdir! O nasıl bir surat ifadesidir.Aaaa alnım yanıyor ensemde karıncalanma başladı.Vücudum tuhaf tepkiler veriyor,filmde kalp krizine gider bu iş,anlaşıldı.
Ve bir babanın çaresizliği,hüznü.Allahımm! Ben Charlie'yi öyle gördüğüm an ağlamam katlandı zaten.Nasıl bir hüzündür o,nasıl bir çaresizlik.Offf off

Ohhhh hay lanetttt! Bella'nın düşüşü! Bella'nın çığlığıııı! Jake'in çabaları! Edward'ın susamış kara gözleri! O çığlıkkkk! Bu kızın acıtan çığlıklarına bayılıyorum! New Moon'da da döktürmüştü.Yine mahvedecek beni.Daha diyecek yığınla şey var,lanet net mi sorunlu video mu anlamadım ama hep takıla takıla izledim.Net bir şekilde izledikten sonra yorumlarıma yorum ekleyeceğim,kesin.

Teşekkürler Senam,güzel paylaşımlar yaptın bugün ;)
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından qizolum. Çarş. Eyl. 14, 2011 7:23 pm

Yorumlardan bana söylenecek pek bir şey kalmamış. =) Katılmakla beraber ekliyorum;

Cullen'ların sürüyle savaş sahnesi! Bunu görmeyi doğal olarak beklemiyordum. Jasper ve Alice'in kurtlarla mücadelesi!! Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 733476 Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 708894 Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 827282

Bill neyledin sen öyle. =)

Film için beklentilerim maksimum seviyeye çıktı! Gelsin ödüller gitsin ödüller. Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 641938

Ve, oyunculuk dehşetti!! Kris oyunculukta manyak yükselmiş! O kıza 'donuk' oynuyor diyene çok güzel (!) tepkilerim olacak. Taylor ve Robert... Gözlere şenliksiniz. :) Bu film, her anlamda önceki filmlere bin basacak sinyali veriyor. :)

1.51'de Bella'nın elmacık kemikleri beni şoka uğrattı.

Sağ olasın kuzu. :)
qizolum.
qizolum.
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Mikli4 Perş. Eyl. 15, 2011 3:13 pm

Ağladım...Ne çabuk bu kadar ilerledi bu seri Allah aşkına!
Off ilk gelen fragmandan çok daha iyiydi.
Harikaydı!
Ve Jake... 'If you kill her,you kill me...'
Sevdi çocuk bee... Ve beklenen fragman!(Görüntü tam net olmasa da muhteşemdi!/Net Görüntü Geldi!/HD Görüntüsü Eklenmiştir!) 757762
Edward,çökmüş,Bells'in gözlerindeki o kararsızlık...
Öyle harika ki!
Teşekküler.
Mikli4
Mikli4
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Bella_Ceren Perş. Eyl. 15, 2011 3:14 pm

Offfff!!! Şahane ötesi ya! Yürek dayanmıyor böyle görüntülere. Daha bir heyecan ve merak içerisine dahil olmuş bulunmaktayım. Aklımızda şekillendirdiğimiz sahnelerin görüntülü hale gelmesi mükemmel bir şey. Her zaman dediğim gibi bir kez daha diyorum "Gel artııııkkk"

Teşekkürler canım benim. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics