Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐

4 posters

Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  Empty Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐

Mesaj tarafından notizia Perş. Ağus. 18, 2011 1:44 am

Son iki bölümünü filan izlemek nasip olmadı. Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  757762 YEH'nin Lady Casttle dizisindeki hali dışında hep kaçık bir kız olduğunu keşfettim. Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  757762 Gerçi o dizisinde de kaçıktı, ayrı bi' boyutta. Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  757762 Eğlenceli bi' dizi. Canınız sıkılırsa diziye ara verip sonra tekrar başlayabilirsiniz. Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  757762

KOREA-FANS.COM'dan alıntıdır.

Lie To Me / 내게 거짓말을 해봐 / 2011

Yönetmen: Kim Soo-ryong (김수룡
Senaryo :Kim Ye-ri-I (김예리)
Yayın tarihi: 2011/05/__ ~ Gelecek
Bölüm Sayısı:16
Yayın Günü: Pazartesi, Salı 21:55
Oyuncular
Yoon Eun-hye 윤은혜
Kang Ji-hwan 강지환
Jo Yoon-hee 조윤희
Seong Joon 성준

Kültür Bakanlığının beşinci seviye memuru olan Gong Ah Jung, varlıklı bir aileden gelen seçkin bir otelin sahibi Hyun Ki Moon ile evli olduğu yalanını söyleyince gittikçe karmaşıklaşan bir yalanlar ağına bulaşır. İlişkileri Ki Moon'nun eski nişanlısı ve abisinin yakın bir arkadaşı Oh Yoon Joo hayatına girdiği zaman daha da karışık bir hale gelir.

Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  Lie28

Kaynak / Source
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  Empty Geri: Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐

Mesaj tarafından Thehost Perş. Ağus. 18, 2011 2:36 pm

Başroldeki karıdan tiksiniyorum ciciş. Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  757762
Çok duydum dizinin methini ama izleyemem lan o karı oldukça. Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  75963
Teeeeenks yine de. =)))
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

Mesaj tarafından Rebellious Perş. Ağus. 18, 2011 4:40 pm

Güzel bir diziydi. Yoon Eun Hye beğendiğim bir oyuncu, genelde de başarılı projelerde boy gösteriyor. Dizinin başlarında kızın saçlarına bayılıyordum ama sonra gittiler kestiler güzelim saçı. O kısımda diziden biraz soğudum ama sonuna kadar da sıkılmadan izledim. Eğlenceli bir diziydi. Oyuncuların rollerinin hakkını fazlasıyla verdiğine inanıyorum. Eğer izlemek istiyorsanız fazla tereddüt etmenize gerek yok. Diziyi izleyince bir şey kaybetmeyeceksiniz.
Rebellious
Rebellious
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından the.cullens Cuma Ağus. 26, 2011 10:19 pm

Yoon Eun Hye çok sevdiğim bi oyuncudur. İlk Düşlerimin Prensi dizisinde görmüştüm. Çok tatlı bi kız. Diziyide merak ediyorum en kısa zamanda izlicem :) Teşekkürler
the.cullens
the.cullens
Vejeteryan

Mesaj tarafından notizia Paz Eyl. 04, 2011 9:50 pm

Başrolü bi' ara ben de sevmiyordum Kübra... Elmacıkları kendimi hatırlatıyor bana. Sinir olmuştum. Methinden izledim ama harbi izledim yani de sonu gelmeyen dizilerimden. Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  757762 14. bölümde sonra tatil dönüşü izleyememiştim. City Hunter gibi. Lie To Me | 내게 거짓말을 해봐  757762
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D