Şafak Vakti’nin Çekileceği Kesinleşti! Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Şafak Vakti’nin Çekileceği Kesinleşti! Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şafak Vakti’nin Çekileceği Kesinleşti!

Şafak Vakti’nin Çekileceği Kesinleşti! Empty Şafak Vakti’nin Çekileceği Kesinleşti!

Mesaj tarafından Elly Cuma Ara. 17, 2010 6:58 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alacakaranlık serisinin 4. kitabı Şafak Vakti’nin çekileceğine dair hep olumlu bilgiler almış olsak da, şimdiye kadar bu konuda resmi bir açıklama yapılmamıştı. Ve Summit Entertainment’tan bir yetkili Tutulma filminin Robert Pattinson ve rol arkadaşlarını göreceğimiz son film olmayacağını onayladı.

Temsilci, “Hayranlar bizim Şafak Vakti’ni beyazperdeye taşımak için Stephenie Meyer ile bir çalışma yaptığımızı bilsinler. Yaratıcılıkla ilgili her işte olduğu gibi bunda da ilelerme kaydetmek zaman alıyor. Biz herşeyin doğru şekilde yapıldığından emin olmak istiyoruz.” dedi.

Ve bu Alacakaranlık hayranlarının bildiği üzere, Şafak Vakti’nin müstehcen bölümlerini düzenlemek anlamına gelebilir.

Alacakaranlık / Yeni Ay ve Tutulma filmlerinin senaristi Melissa Rosenberg geçtiğimiz Nisan ayında bir konuşmasında, “Hayranlarımız küçük yaş aralığındalar ve ben onların ekranda şiddet veya kan görmelerine gerek olmadığını düşünüyorum.” demişti.

Kanlı olsun veya olmasın Kristen Stewart geçtiğimiz Mart ayında onunla yapılan bir söyleşide şu açıklamaları yapmıştı:

“Hepimiz dördüncü filmin çekileceğini umuyoruz. Ben hayranların filme olan ilgilerinin azalmayacağından eminim. Dördüncü filmin tek çekilmeme nedeni, insanların birden Alacakaranlık serisi ile ilgilenmeyi kesmeleri olur ki, ben gerçekten böyle bir durum yaşanacağına inanmıyorum.”
Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics