49 Days | 49 Gün Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

49 Days | 49 Gün Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

49 Days | 49 Gün

3 posters

49 Days | 49 Gün Empty 49 Days | 49 Gün

Mesaj tarafından notizia Çarş. Tem. 06, 2011 7:17 pm

49 Days / 49일 / 2011

49 Days | 49 Gün 400px49days

Yönetmen: Jo Young Kwang
Senaryo:So Hyeon-kyeong
Yayın Kanalı: SBS
Tür: Fantastik, Romantik
Bölüm: TBS
Yayın Tarihi: 16 Mart 2011
Yayın Günü: Çarşamba ve Perşembe 21:55
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Oyuncular:

Jo Hyeon-Jae - Han-Kang
Lee Yo-Won - Song Lee-Kyung
Jeong Il-Woo - Ruh Bekçisi
Nam Gyu-Ri - Shin Ji-Hyun
Bae Su-Bin - Shin Ji-Hyun'un Nişanlısı

Konu:

Gerçek sevgi nedir? Herkesin sizin için ağlaması mı?..

Shin Ji Hyun sevimli, saf ve hayat üzerinde kesin iddiası olmayan yüzeysel bir kadındır. Her şeyin pozitif yanını gören bu kadının çevresinde pek çok insan vardır. Nişanlısı ile evlenme planları yaparken bir trafik kazasında ağır şekilde yaralanarak komaya girer. Ruh bekçisi ona 49 günlük son bir şans sayılabilecek bir ömrü ona verir. Ancak bunun tek şartı 49 gün içinde kendini gerçek anlamda sevebilecek üç kişiyi bulmaktır. Bu kişilerin gözyaşı saf pırıltıdadır...

Karakterler:

49 Days | 49 Gün Jhj01

Han Kang (Jo Hyun Jae)

Ji Hyun’un arkadaşı ve ilk aşkıdır. Bir mimardır. Kang Min-Ho’nun kardeşi olarak nitelendirdiği arkadaşıdır. Ji Hyun ile bir dönem aynı okula gitmiştir. Yalnız, karamsar, soğuk bir karakteri vardır. Genç yaşta ailesini kaybetmiş ve aile ilgisinden yoksun büyümüştür. Ji Hyun’un, Song Yi’nin bedenini ele geçirmesinin ardından kendini Yi Kyung ile karmaşık bir ilişkinin ortasında bulur.

49 Days | 49 Gün Lyw01

Song Yi Kyung (Lee Yo Won)

Ji Hyun’un bedenini kullandığı kişidir. Üniversite eğitimi almış hatta adı sayılır yerlerde çalışmıştır. Kötü kader onun içinde ağlarını örer ve hayatında beklenmedik bir gelişme olur. Sonra bütünüyle yaşamdan kopar ve insanlardan izole bir hata sürmeye başlar.Yi Kyung’un yaşamı Ji Hyun'un içine girmesiyle değişecektir.

49 Days | 49 Gün Ngr01

Shin Ji Hyun (Nam Gyu Ri)

Nişanlısıyla evlenme planları yaparken bir trafik kazası sonucu komaya girer. Zengin, neşeli ve el bebek gül bebek büyütülmüş bir kızdır. Saftır ve ne olursa olsun hayata bardağın dolu tarafından bakmayı sever. İnsanlara gereğinden çok değer verir. Ailesinin tek kızıdır. Ruh bekçisi ona kendini gerçekten seven üç kişiyi bulması için 49 gün süre tanır.

49 Days | 49 Gün Jiw01d

Song Yi Soo (Jung Il Woo)

Ruh bekçisidir. Ölümden sonra ruhların yollarını bulması için onlara rehberlik eder. Biraz iticidir. Bunun yanında oldukça dürüst olan doğaüstü adam, çevresinde olup bitene büyük bir ilgi beslemektedir.

49 Days | 49 Gün Bsb01

Kang Min Ho (Bae Soo Bin)

Ji Hyun’un nişanlısıdır. Seoul üniversitesinden mezun olmuştur ve Amerika ile bağlantısı vardır. Zor bir çocukluk geçirmiştir. Ancak azmi sayesinde zorlukların üstesinden gelmiştir. Ancak o sıcak gülümsemenin yanında soğuk bir kalbi vardır.

49 Days | 49 Gün Sjh01

Shin Eun Jung (Seo Ji Hye)

Ji Hyun’un en yakın arkadaşıdır. Ji Hyun’un babasının şirketinde sekreter olarak çalışmaktadır. Zeki ve bencildir. Ayrıca kültürlüdür. Kendi arzusuna kavuşmak için aşkı kullanmaktan çekinmez. Bir başka deyişle o tam bir buz kalıbıdır.

notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

49 Days | 49 Gün Empty Geri: 49 Days | 49 Gün

Mesaj tarafından haha971 Çarş. Tem. 06, 2011 8:24 pm

Ruh bekçisine bayıldım tüm dizi boyunca.. Bizim araftaki kızda barbie bebek gibiydi. 49 Days | 49 Gün 757762 Konusu itibariyle hoştu. Fantastikti ama verdiği mesajlar dikkate değerdi. Bi solukta da bitti zaten. 49 Days | 49 Gün 757762
Teşekkürler Büşra.. 49 Days | 49 Gün 757762
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından notizia Ptsi Tem. 11, 2011 3:45 pm

En cok Ruh Bekcisinin goz yaslarini anlatisi ders oldu bana. Konusu sacma bi' yandan bakinca ama diger taraftan verdigi bircok ders var. Sonu beklemedigim gibiydi. Tum cabalari bosa gitti ya uzuldum. Neysemmm.

Bence de kiz Barbie gibiydi. Hele kaza gecirdigi gun nedime kiyafetiyle tas bebekler gibiydi. Ruh Bekcisi dizinin en sempatik en catlak oyuncusuydu. Dizide surekli gece olsun diye gecirdim icimden bu ikiliyi yanyana gorebilmek icin...

Kang adamimmm!!! Karsiliksiz askin pencesine dustu tam karsilik buldugu sirada baska bir darbe yedi yavrum. Allah herkesi boyle bi' adamla karsilastirsin. Maddeye degil ruha asik olu nabilecegini gosteren bulunmaz Hint kumasi gibi bi' erkek! Tipi de hos olunca ayri bi' cekici geldi bana.

Basta Song ve Kang arasinda bir seyler olur, Ruh bekcisiyle Ji Hyun arasinda olur diye ama tam tersi oldu.

Kang Min Ho da aptal cikti. Kiza asik oldugunu farkedemedi gerzek!

En aptal seyse kizin oldugunu duyunca hep birlikte aglayasilarinin gelmesiydi. 49 Days | 49 Gün 75963

Rica ederim Hazal abla. 49 Days | 49 Gün 757762
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından seyda_taylor Paz Tem. 08, 2012 4:26 pm

Konusu onların dini inanışı ile örtüşüyor ben izlerken çok eğlendim, öğrendim. Beni bol bol düşüncelere götürdü kendi hayatım ile ilgili. Her karakteri çok güzel tabi benim sevdiklerim. Her neyse izlesinler eğlensinler arada da hüzünlensinler :)
Ama tek unutamadığım bu dizide 80'ler de bile Türk filmleri böyle değildi demesi yada buna benzer birşeydi Ruh Bekçisinin dediği 49 Days | 49 Gün 757762
İyi seyirler diyeyim izleyecek olanlara ..
seyda_taylor
seyda_taylor
Yenidoğan
Yenidoğan

- Similar topics