Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!)

+5
Büsra
JustyKolik
Bella_Ceren
Dejavu.Bella
MeLody
9 posters

:: Eğlence :: Kutlama

Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) Empty Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!)

Mesaj tarafından MeLody Ptsi Tem. 04, 2011 8:32 pm

İyi ki doğdun hayatım. Yeni yaşın tüm güzellikleri de beraberinde getirir umarım. Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 647120

=> Doğum günün yarın ama konuyu kimse açmadan ben açmak istedim. Asıl doğum günün için yazdığım yazı bu değil tabi ki. Onu özelden atacağım. Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 78329
MeLody
MeLody
Vejeteryan

Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) Empty Geri: Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!)

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Salı Tem. 05, 2011 1:14 am

Buradan da kutlayayım. Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 367241
Nice mutlu yaşlara meleğim. Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 367241
Tuğçenin sana yazdığı gibi yazılar yazamam ben. Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 757762
iddi olamıyorum bi kere. Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 757762
Kelimeleri de bir araya getiremiyorum zaten. Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 757762
O yüzden sana şu kalbi hediye ediyorum. Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 367241

Geri kalanı kalbinde. Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 757762
Bi de Facebook ta. Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 757762
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) Empty Geri: Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!)

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Tem. 05, 2011 12:23 pm

Canım benim, doğum günün kutlu olsun. :) Yeni yaşının tüm güzellikleri de beraberinde getirmesi dileğiyle. Öpüyorum çok. :) Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 391819
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından JustyKolik Salı Tem. 05, 2011 1:13 pm

Doğum günün kutlu olsun bebişim. Sen hep bana destek oldun,senin de neler yaşadığını biliyorum. Benim senin için en büyük dileğim umarım bir gün o güzel kalbine laik birisini bulursun ve mutlu olursun.Mutlu nice yaşlara canım beniiim Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 367241
JustyKolik
JustyKolik
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Büsra Salı Tem. 05, 2011 6:54 pm

Nilay'ım benim birtanecik kardeşim doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana melekleri bile kıskandıracak kadar çok mutluluk getirsin. Kurduğun bütün hayaller bir gün gerçek olur inşallah. İyi ki doğdun iyi ki varsın. :)
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından seyda_taylor Salı Tem. 05, 2011 8:30 pm

Kuşum uzun süredir girmediğim için geç bir kutlama olacak. İyi doğdun iyi ki varsın. Ve ben senin gibi birini iyi ki tanımışım seviliyorsun bunu unutma.
Yeni yaşında umarım bütün dileklerin gerçekleşir..
seyda_taylor
seyda_taylor
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Persephone Salı Tem. 05, 2011 10:48 pm

Tekrardan heppii börtdeyy birtanemm Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 757762 Nice Mutlu Yaşlara Kuzum! (ßiG ßaD AnGeL...!) 757762
Persephone
Persephone
Vejeteryan

Mesaj tarafından haha971 Salı Tem. 05, 2011 11:59 pm

Doğum günün kutlu olsun. :)
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Tem. 06, 2011 11:27 am

Doğum günün kutlu olsun. =)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama