Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı?

+5
qizolum.
rens-peri
haha971
nessie!!
Elly
9 posters

:: Eğlence :: Geyik

Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? Empty Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı?

Mesaj tarafından Elly Çarş. Haz. 22, 2011 9:36 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

O gün Mtv film ödüllerini vermeyecekleri için sinirliydim ve gündüz izlerim diye tam çıkmak üzereyken nette gördüm. Resmen ellerim buz kesti. O an aklıma gelmedi, yoksa fan videoları oluyor ya izlerken videoya çekiyorlar öyle yapacaktım Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 682184 Kendi tepkimi deli gibi merak ediyorum çünkü o anda dünyadan kopmuştum. Aklımda kalan tek şey, Edward Bella'nın gelişini izlerken, o düğün sırasında... Bir an Bella'nın yüzünü göstermeyecekler sandım. Ve sesim gittikçe yükselerek;

"Göster, göster, GÖSTER!"dediğimi fark ettim :) Yatağı kırdığında acayip ve yapılması imkansız küfürler ettim Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762 Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762 Tam anlamıyla nefessizdim.

Bu seferlik tepkinizi anlatın, ama 2. fragmanda siteye göndermek için olmasa bile kendinizi kaydedin Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762 Ben kararlıyım, bu sefer yapacağım...

Bu arada ufak bir tip, Comic con'da yeni görüntüler yayınlanabilir. Sanırım Haziran sonu veya Temmuz başında yapılacak. Bizimkiler de katılacak :)
Elly
Elly
Admin
Admin

Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? Empty Geri: Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı?

Mesaj tarafından nessie!! Perş. Haz. 23, 2011 1:06 am

Ah tepkim anlatılır gibi değildi ki! Cidden ben de bol bol küfür ettim Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762 Birde ağzım sürekli koca bir 'O' şeklinde açılıp kapandı.Şokun etkisinden olsa gerek. Jacob'ın o davetiyeyi yere atışı ve tişörtünü çıkarıp(ahhh o sahne) koşmaya başladığı sahnede pek de uygun kelimeler çıkmadı ağzımdan.Adam yağmurun altında apayrı bir seksi oluyor çünkülüm.Tabii bu sırada ağzımın suları da aktı bir güzel.Pek hoş bir görüntü değildi.Hele o düğün sahnesi! Ohhh yani! Düğüne bayıldııım! Yani davetliler falan çok şık gözüküyordu.Sonra! Allahım! O yatak kırılma sahnesinde nefes almayı unuttum! Yani ciddi anlamda.Böyle kitlendim kaldım oraya! Ve ciddi anlamda yerimde zıplamaya başladım.Tabii bu sırada tek dediğim şey 'OHA' oldu.Fragmanı izlerken ya 'oha' dedim ya da küfür ettim zaten.Nefes almak diye bir şey söz konusu bile değildi.Annem iyi olup olmadığımı kontrol etmek için üç defa yanıma geldi.Yani fragmanı izlerken insan modundan çıkmıştım.Eee fazla adrenalin ve yoğun heyecanın etkileri. :) Tabii deli gibi twihard olmak da var işin içinde :)
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? Empty Geri: Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı?

Mesaj tarafından haha971 Perş. Haz. 23, 2011 2:15 am

Benim tek tepki verdiğim yer Edward'ın yatak başlığını kırdığı yerdi. Ayağa fırlamış, deli gibi tepinmeye başlamış ve küfretmeye başlamıştım Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762 Fragmanı çıktığı akşam izledim ama benden önce izleyen arkadaşlar sağ olsunlar hevesimi kırdılar. Fakat her şeye rağmen o sahne adamı öldürür. Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından rens-peri Cuma Haz. 24, 2011 11:17 am

Çok büyük bir heyecanla izledim ki kalpten gidiyordum.İlk başlarda fragmanı izledikçe tepkilerime hakim olamadım:) Ama Bella'nın annesinin Renee'nin tepkisi Charlie'nin tepkisi benim yüzümü güldürmeye yetti. :) Hele Jacop'un sahnesinde derin bir nefes aldım heyecandan.Nasıl bir karizmaydı o ya!Hele o davetiyeyi gördüm ya bir mutlu oldum bir mutlu oldum! Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762 Zaten düğünü 15 saniyelik fragmanda görmüştük 15'ti sanırım.Düğün sahnesi muhteşemdi!Fakat kafamda daha farklı bir düğün vardı benim tam olarak hatırlamıyorum kitapta anlatılan nasıldı ama kafamda ki kapalı bir ortamda olduğuydu sanki Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762 Balayı sahnesi,yatağın kırılma sahnesinde nefesim kesildi!Şoklara girdim bir anda. Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762 Ve Edward'ın birini duvara fırlattığı sahnede anlayamadım ilk başta kim olduğunu sonra öğrendim ki Jacop'mış!Fragman harikaydı:)
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Mesaj tarafından qizolum. Cuma Haz. 24, 2011 11:50 am

Edward'ın Bella'yı uyurken öptüğü sahne... İçimi ısıtmıştı. Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 367241

Onun dışında Edward'ın yatağın başını (sadece başı olmamış gerçi filmde) kırdığı sahne zaten anlatılmaz, yaşanır bir duyguydu. Gerçi ben asıl kuş tüyü sahneleri filmde nasıl olacak merak ediyorum. Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762

Ama hep düğün sahnesi içimde kaldı. Böyle hayal etmemiştim... Edward'ın saçları neydi öyle ya. /: Ama Bella cidden saf güzellikteydi. Bir de gelinliği baştan aşağıya şöyle bir görebilseydik...

Bir de o sözler süperdi, Edward'ın aralarda söylediği...

Jacooobb!! İçimi ağlattın çocuğum! Şu BD-1 de Jake duygularım kabarıyor. O kızgınlığı, acısı... Beni benden aldı. Son anda Edward onu fırlatmıştı. O an şok geçirmiştim. Hala da şokun etkisi var üzerimde. Sonuçta kitapta böyle bir şey yok. Belki doğum sahnesidir...

Fragmanı izlerken aşırı tepki vermedim. Tabii, yüzüm binbir şekle girmedi değil. =) Ama müziğin hareketlendiği yerlerde özellikle, kalp atışım tavan yapmıştı. Fırtına içimde koptu benim. =)

2. fragman manyak güzel olacakmış hissi var bende. Eclipse'de de öyle olmuştu zaten. =) Yine merak!
qizolum.
qizolum.
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından notizia Cuma Haz. 24, 2011 3:43 pm

Sanırım kimse benim takıldığım sahnelere takılmamış...

Fragmanda aklımda kalan üç sahne:

1. Jacob'ın t-shirtünü çıkarıp koştuğu sahne.
Ağzımın suları aktı bu sahnede... Kaslarını göstermeseler filmin anlamı kalmaz tabii. 'Gel bana Jake, Bella'ysa ben de bela olurum' diyesim geldi.

2. Jacob'ın arkasını dönüp baktığı sahne.
Aslı'nın imzasında mevcut. Gözlerindeki keskin bakış! Offf! İçimi hüzün kapladı. :/

3. Edward'ın savurduğu beden: Jacob!
Aklıma gelen bütün küfürleri ettim!!!! Mal'dan tutun da karınca b.kuna kadar. (bu yeni öğrendiğim bir küfür) Bir de o sırada Merve'nin dizine birkaç kere vurdum sanırım. Olan Merve'ye oldu.

Sanırım videom yayınlansa izlenme rekorları kırarım. 'Bir Uzaylı'nın Dramı'
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından Elly Cuma Haz. 24, 2011 3:52 pm

:) Ben önce gülümsüyordum. Jake çıkınca, hele de Billy "Jocab!"diye bağırınca ağlayacaktım. Bir anda yüzüm düştü. Videeolardaki tepkilerin çoğunu verdiğimden eminim :)
Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından tutuldum Cuma Haz. 24, 2011 4:07 pm

Fragmanı ilk çıktığı dakikalarda hemen izledim. Karanlık odada elimdeki telefonun küçücük ekranında izlediğm için her ne tepki verdiysem de kimse tarafından gözlenemedi Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 29165

Ama fragmanın harikalığını betimleyecek sözde bulamamıştım. Aklımda kalan kareler hiç silinmeyecek gibi.

-Jacop'un davetiyeyi görüp dönüşüm geçirdiği an ve Billiy'nin davetiyeyi okuması
-Bella'nın Edward'a döndüğü an. (Düğün esnasında)
-Yatak başlığının hazin sonu
ve
-Bella'nın karnını tutarak iki büklüm olması

Çok kısa ama hipnoz gücüne sahip bir fragmandı. Fondaki müziklerde harikaydı.
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Bella_Ceren Cuma Haz. 24, 2011 5:26 pm

Fragmanı iyi anlayabilmek için sağlam bir yere oturdum ve dikkatli bir pozisyon aldım. Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762 İzlerken ağzım hep elips şeklindeydi, fragman boyunca hiç kapanmadı. Her bir sahneyi kazıdım resmen bilincime. Dikkatli dikkatli izledim, harikaydı. "Olamaz, ayyy, eyvah, ay dur geçme, Bella, Edward, Jake, Allah yatak gitti, Jake ne biçim savruldun öyle, Allah'ımm sana geliyorumm, olamaz böyle muhteşem bir fragman" ve daha hatırlayamadığım nice söylediğim şey. Mükemmeldi. Şimdi dua ediyorum da iyi ki sağlam bir yere oturmuşum. Çünkü fragman bittiğinde konuşmaktan yorulmuş, boğazım kurumuştu. Direk suya koştum. Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 757762 Fragmanda böyleysek, filmi izlerken ne oluruz bilemiyorum ya.
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından nessie!! Cuma Haz. 24, 2011 6:13 pm

notizia demiş ki:Sanırım kimse benim takıldığım sahnelere takılmamış...

Ağzımın suları aktı bu sahnede... Kaslarını göstermeseler filmin anlamı kalmaz tabii. 'Gel bana Jake, Bella'ysa ben de bela olurum' diyesim geldi.

Aslı'nın imzasında mevcut. Gözlerindeki keskin bakış! Offf! İçimi hüzün kapladı. :/

Aklıma gelen bütün küfürleri ettim!!!! Mal'dan tutun da karınca b.kuna kadar. (bu yeni öğrendiğim bir küfür) Bir de o sırada Merve'nin dizine birkaç kere vurdum sanırım. Olan Merve'ye oldu.

Oha! Ben o fırlatılanın kim olduğunu anlamamıştıııııım Büşra! Şok oldum şuaaaan! Hiiiik! Çok pis sinirlendim.Şimdi yorumunu gördükten sonra elli defa daha izledim fragmanı,evet o fırlatılan kişi JACOB! Hiii! Çok kızdım,çok! Ben o sahnede sinema salonu falan demem bağıra bağıra küfür ederim ama!
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Cuma Haz. 24, 2011 6:29 pm

Ben sanırım felç geçiriyordum. Youtube'a bakıyordum telefondan anasayfada fragman vardı. Söyledim Büşra'ya, Büşra bilgisayarından açtı sonra. Az daha bütün damarlarımı çürütüyordu. İlk vurduğu yer mor ile sarı arası bir renk aldı, o zaten Jake'in Tutulma'da kıvrandığı sahnelerde de öyle yapmıştı, salak kafam ne diye yanına oturuyorsam, o darbenin etkisiyle sanırım az daha felç geçirecektim. İlk tepkim o oldu. :/

Sanırım bir ay boyunca o tepkiyi asla unutamayacağım morartı ancak geçer. :/
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından notizia Cuma Haz. 24, 2011 10:40 pm

nessie!! demiş ki:
notizia demiş ki:Sanırım kimse benim takıldığım sahnelere takılmamış...

Oha! Ben o fırlatılanın kim olduğunu anlamamıştıııııım Büşra! Şok oldum şuaaaan! Hiiiik! Çok pis sinirlendim.Şimdi yorumunu gördükten sonra elli defa daha izledim fragmanı,evet o fırlatılan kişi JACOB! Hiii! Çok kızdım,çok! Ben o sahnede sinema salonu falan demem bağıra bağıra küfür ederim ama!

Edward bir şeyi fırlattı. Saçları görünce direkt Jacob olduğunu anladım. Bir kez daha Jacob'a dokunursa The Killer Saga diye bir seri çıkacak! Tümüyle benim Edward'ı öldürme planlarımla dolu olan. Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 75963 Şafak Vakti 1. Fragmanı İçin Tepkiler Nasıldı? 75963 Ben evdeyim demedim küfürleri bastım üstüne bir diz morartıp bir sürü laf işittim. Sinemada sanırım ekranın içine girmeye çalışırım.
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

- Similar topics

:: Eğlence :: Geyik