Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn

2 posters

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap

Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn Empty Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn

Mesaj tarafından soğuk_prenses Salı Haz. 21, 2011 10:54 pm

RÜYALAR GERÇEK OLSA

Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn 350481_2

Penelope Featherington en yakın arkadaşının ağabeyine âşık olmuştur. Ömrünün yarısını onu uzaktan izleyerek geçiren Penelope, onun hakkındaki her şeyi bildiğini düşünmektedir, ta ki en gizli sırrını öğrenip aslında genç adamı hiç tanımadığının farkına varana dek.

Colin Bridgerton tutkuları ve unvanları yüzünden içten içe ağabeylerini kıskanan, Leydi Whistledown’ın Cemiyet Gazetesi’nde ne kadar yakışıklı olduğuna dair yaptığı yorumlar dışında dünya üzerinde kalıcı hiçbir şey bırakamadığından şikâyet eden gözde bir bekârdır. Hayatın sıradanlığından yorgun düşmemek ve annesinin evlilik konusundaki ısrarlarından kurtulmak adına sık sık ülke dışına seyahatler yapmaktadır. Fakat bu kez Londra’ya geri döndüğünde hayatında bir şeylerin değişmiş olduğunu keşfeder - özellikle de Penelope Featherington’un! Penelope’nin de kendine sakladığı bir sırrı vardır. Colin bu sırrı öğrendiğinde bunu bir tehdit olarak mı görecektir, yoksa bu sır ne olursa olsun mutlu sonu etkilemeyecek midir?

Not: Bu kitabını okudum kadının ve şok geçirmiştim. :) Nedenini okuyan bilir.. Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn 757762 Mükemmel bir kitap. Tavsiye edilir. =) (Romantik kitap severlere şiddetle tavsiye edilir! Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn 757762 )
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn Empty Geri: Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn

Mesaj tarafından haha971 Çarş. Haz. 22, 2011 12:12 am

Ama ben senin o şok geçirme nedenini kitabın başıından tahmin etmiştim. Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn 757762 İçlerinde en masum duranı oydu.. Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn 757762 Ya anası olacaktı bizim oğlanın ya da... ;)
haha971
haha971
Admin
Admin

Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn Empty Geri: Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn

Mesaj tarafından soğuk_prenses Çarş. Haz. 22, 2011 12:21 pm

haha971 demiş ki:Ama ben senin o şok geçirme nedenini kitabın başıından tahmin etmiştim. Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn 757762 İçlerinde en masum duranı oydu.. Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn 757762 Ya anası olacaktı bizim oğlanın ya da... ;)
Bravo valla Hazal abla ben çok sonralardan çaktım Rüyalar Gerçek Olsa/Julia Quinn 757762
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

- Similar topics

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap