SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :)

4 posters

SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :) Empty SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :)

Mesaj tarafından Bella_Ceren Ptsi Mayıs 30, 2011 12:26 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Benim için çok yorucu ama bir o kadar da değdi diyebileceğim bir sene oldu. Aylarca çalışıp, her şeyi sadece 2 saat içine sığdırmak beni heyecanlandırıyor. Eminim ki hepimiz öyleyiz. Belki de birçoğumuz yapamayacağım korkusu içindeyiz, ama bitiyor olması bile bir serinlik veriyor. İnşallah hepimiz çok iyi sonuçlar elde edeceğiz. Edemesekte dünyanın sonu değil. Çünkü belki de bir çoğumuz çok çalıştık ama bunu sınava yansıtamayacak olabiliriz. Her şey olabilir. Sınav esnasında hepimiz için bir aksilik olmaz inşallah. Takır takır çözüp, büyük bir sevinçle o okul kapısından çıkabilmemizi hepimiz adına diliyorum. Hepinize çok büyük başarılar. İlham, başarı, huzur melekleri sınav boyunca sizlerle olsun. Kaleminiz durmadan çalışsın. Zihniniz berrak olsun. Sınav çıkışı bu başlıkta sorular hakkında konuşalım, nasıl geçtiğini dile getirelim. Daha sonrada aldığımız puanlar ve yerleştiğimiz liseler. Heyecanlıyım. :) Hepinizi çok seviyorum, koskocaman öpüyorum ve bu stresli dönemimizde yanımızda olan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. İyi ki varlar. SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :) 391819
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :) Empty Geri: SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :)

Mesaj tarafından nessie!! Salı Mayıs 31, 2011 6:52 pm

SBS'ye girecek tüm herkese başarılar.Canlar inşallah emeğinizin hakkını alırsınız.
BAŞARILAR :)
nessie!!
nessie!!
Nirvana

SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :) Empty Geri: SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :)

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Mayıs 31, 2011 10:31 pm

Çok sağol Melike'm. Her şey için. Hakkını asla ödeyemem. Seni çok seviyorum canım kardeşim. SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :) 367241
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından ~SeDeF~ Perş. Haz. 02, 2011 5:36 pm

Sbs ye girecek herkese başarılar diliyorum.Emeğinizin karşılığını alırsınız inşallah.Sakın stres yapmayın ki ne kadar olsa da heyecan oluyor ben kendimden biliyorum. SBS'ye Girecek Herkese Başarılar :) 757762 Sizin için dua edeceğim :)
~SeDeF~
~SeDeF~
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Mikli4 Cuma Haz. 03, 2011 7:02 pm

Evet herkese başarılar.Bir sene ile kurtardım SBS'den =)
Mikli4
Mikli4
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Bella_Ceren Cuma Haz. 03, 2011 7:25 pm

Dualarım, tüm iyi dileklerim sizinle. Hepinize kocamandan da öte başarılar. İyi haberlerle döneriz inşallah. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından ~SeDeF~ Cuma Haz. 03, 2011 7:29 pm

Haberlerinizi bekliyoruz arkadaşlar :)
~SeDeF~
~SeDeF~
Yenidoğan
Yenidoğan

- Similar topics