Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler!

+2
rens-peri
Elly
6 posters

Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! Empty Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler!

Mesaj tarafından Elly Perş. Nis. 28, 2011 4:46 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Esme (Elizabeth Reaser) Denali klanını karşılyor. (Soldan; Maggie Grace, Casey LaBow ve MyAnna Buring) Bella ve Edward'ın düğünü için gelen (Esme,Irina, Kate, Tanya) klanı karşılıyor.

Bella eğlenceli bir günün ardından, yeni kocası Edward ile birlikte Esme adasında, yumurta keyfinin tadını çıkarıyor. "Balayı sahnelerinden hoşlandım."diyor Robert Pattinson, "Çünkü bu Edward ve Bella'nın ilişkisi için devasa bir dönüşüm."

Jacob, düğün davetiyesini alıyor. "Hala Bella'yı kaybetmeduygusunu aşamamış,"diyor Taylor Lautner. "Sonunda bunu kabullenmeye çalışıyor ve sorunla erkek gibi baş ediyor."
Elly
Elly
Admin
Admin

Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! Empty Geri: Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler!

Mesaj tarafından rens-peri Perş. Nis. 28, 2011 5:19 pm

Jacob'u gördüm yani Taylor'u görmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki hasret kaldım! Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! 367241

İlk resim oldukça hoşuma gitti Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! 757762

5.Resim Harika ! Resmi görünce heyecanım artı verdi!Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! 757762

Teşekkürler resimler için Tuba Ablam:)
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! Empty Geri: Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler!

Mesaj tarafından Rebellious Perş. Nis. 28, 2011 5:54 pm

Resimler muhteşem! Bende seriyi yeniden okuma hissi uyandırdı. Teşekkürler canım=)
Rebellious
Rebellious
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Bella_Ceren Cuma Nis. 29, 2011 2:38 pm

Harika ötesi ya. Gelsin artık filmmm. Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! 757762 Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! 367241

Teşekkürler ablacım. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından nessie!! Cuma Nis. 29, 2011 10:01 pm

Allahım! Taylor! İnsan mısın oğlum sen? Oha ya! Resmen felç geçiriyorum burada! Taş gibisin paşam yine Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! 367241 Ve ilk resimdeki aşka ölürüm ben! Düğün sahnesi beni acayip heyecanlandırdı yaaaaa! Entertainment Weekly'den BD Kapağı ve İnanılmaz Resimler! 708894 Ve yağmurun altında Jacob...Bir duygu seli yaşayacağım kesinleşti!

Teşekkürler:)
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından notizia C.tesi Nis. 30, 2011 10:55 am

Ayy yavrum ya, psikopata bağlıyor. Bakışı ayrı bi' olay, ayakkabısının olmaması ayrı bi' olay. Beni de Bella kadar sevebilsen keşke. Binde birine de razıyım! =/
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

- Similar topics