İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum)

+11
●~яσѕє яυѕѕєℓℓ~●
the.cullens
Büsra
nessie!!
tutuldum
Mikli4
sunshine
Thehost
Bella_Ceren
rens-peri
thedream
15 posters

:: Eğlence :: Kutlama

İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) Empty İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum)

Mesaj tarafından thedream Ptsi Nis. 18, 2011 5:08 pm

Biliyorum biliyorum doğum günün yarın ama ne yapayım dayanamadım İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 290137

Ben çok az insan için "İyi ki onu tanıdım." derim
Sende onlardansın
Hatta en başta yer alıyorsun
Senin gibi bir dost kazandığım için çok mutluyum
Biliyorum çok klişe geliyor ama bunlar gerçek duygularım ve ayrıca asıl kutlama yarın, bu bir ön hazırlık İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762
Lafı fazla uzatmanın bir alemi yok
Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum canom
İYİ Kİ DOĞDUN!!!
SENİ ÇOK ÇOK ÇOK ÇO....KK SEVİYORUM... İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 391819

NOT = Eğer bunu bu gün okursan cevap yazma, YARINI BEKLE!!

HEDİYEN (UMARIM BEĞENİRSİN) =

Eklentiler
İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) Attachment
kalp-gumus-kolye_3351.jpg You don't have permission to download attachments.(27 KB) Downloaded 2 times
thedream
thedream
Vejeteryan

http://genclikhavadisleri.forumup.com

İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) Empty Geri: İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum)

Mesaj tarafından rens-peri Ptsi Nis. 18, 2011 5:27 pm

Merve Ablam iyi ki doğdun! :) Ablacım yeni yaşın sana ailene tüm çevrene mutluluklar getirir inşallah:) Seni çok seviyorum ablacım:) Az dertleşmedik seninle hele o güzel yorumlarını asla unutamam:)
rens-peri
rens-peri
Vejeteryan

İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) Empty Geri: İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum)

Mesaj tarafından Bella_Ceren Ptsi Nis. 18, 2011 6:11 pm

♥️♥️♥️♥️

Ben bu özel insanı nasıl tanıtsam, ondan nasıl bahsetsem hiç mi hiç bilemem. Bu hep böyle olacak çünkü o TARİFSİZ.
Benim için en en en en özel dostlarımdan olan, canım annem, Merve'm. Seni öyle çok seviyorum ki bitanem benim ya, ne biçim hemde. Deli gibi, deli. İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 Bu öyle kutlu ve özel bir gün ki benim için anlatamam sana. Yerin bende öyle çok ayrı ki. İyi ki doğdun canımın içi, seni çok seviyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benim canımdan ötem, bitanecik dostlarımdan olmuşsun. Tatlı kıymetlim, canişim benim. Şuan yanında olup sana sarılmayı, o güzel yanaklarından öpmeyi öyle çok isterdim ki ama malum şartlar be kuzum, uzatsam dudişlerimi ve kollarımı ekrandan görürsün değil mi? Aha bak uzatıyorum. Kucak kucak, mucuk mucuk. İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 Yeni yaşında telefonunda bedavalar, kontörler, kulaklarında sesim, ninnilerin şarkı söyleyen tınım, ve kollarım seni saran en destekleyici güç olsun inşallah kuzum. İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 Seni çok seviyorum bitanem. İyi ki doğdun. Yeni yaşın kutlu olsun. İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 391819
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Thehost Ptsi Nis. 18, 2011 6:23 pm

Oyyy!
Bir tanem benimm!
İyi ki doğdum kuzuuum. Sen olmasaydın kimlere kalırdık biz kim bilir. İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

Mesaj tarafından sunshine Ptsi Nis. 18, 2011 8:14 pm

Doğum günün kutlu olsun canım (: Yeni yaşında karnenden 5'ler, telefonundan kontörler eksik olmasın inşallah İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762

sunshine
sunshine
Vejeteryan

Mesaj tarafından Mikli4 Salı Nis. 19, 2011 9:36 am

İyiki Doğdun Merve''MMM...İyiki varsın tatlım.İyiki forumdasın.
Ya iyiki tanışmışız ya...Ühüü sevgi selim kabardı.Gözlerim yaşardı ya.
Çok uzun zamandır konuşamıyorum kimse ile hepinizi çok özledim.Neyse...
Nice güzel yıllar geçirirsin umarım Merve'mm. Seni Çok Seviyorum...
İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241
Mikli4
Mikli4
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından tutuldum Salı Nis. 19, 2011 4:08 pm

Canlarım benim çok teşekkür ediyorum sizlere !! Duygularımı nasıl tarif edeyim, nasıl kendimi ifade edeyim bilemedim. Hepinizin minnak yanaklarından öpüyorum. Sizler de iyi ki varsınız ve iyi ki hayatıma girdiniz. Sizin olmadığınız bir evren hayal edemiyorum. Çok teşekkür ediyorum sizlere ...

Bu arada Canom bu gün gördüm merak etme, sen söylemesen gireceğim de yoktu yazılım var biliyorsun ama zaten beni bu gün yolladığın posta ile de yeterince şaşırttın İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 Seni yanacıklarından ısırıyorum ,benden fenasın kabul İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından thedream Salı Nis. 19, 2011 6:21 pm

İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762
thedream
thedream
Vejeteryan

http://genclikhavadisleri.forumup.com

Mesaj tarafından nessie!! Salı Nis. 19, 2011 6:50 pm

Benim bir ilki gerçekleştirdiğim,canımdan çok sevdiğim,dostum,kardeşim,evime çok yakın oturan aslında her gün görme ihtimalimin olduğu biricik kardeşimmmm İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241

Seni öyle çok seviyorum ki,yerin apayrıdır.Çünkü ben seninle bir ilki gerçekleştirdim ve bu ilk benim yüreğimde apayrı bir yerlerde.Bebeğim,canımın içi,kuzum: Uzun zamandır konuşamıyoruz kardeşim,yorumlarına,sohbetine özlem dolu bu bünye :( Ve bu gün! Bu gün senin doğum günün fıstığım! Keşke yanında olabilsem,birlikte pasta kessek mum üflesek ve birlikte dilek tutsak!Immm benim dileğim....Tıp! Söylenmez! Yoksa dileğim gerçekleşmez.Ama bil ki en önemli yerindesin bu dileğin.En mühim köşesinde.Neyse,candan öte canım,biriciğim,Merve'm! Deli gibi mesajlaşmayı özlediğim,sabahları o neşe saçan 'Günaydınlar' mesajını görmeyi özlediğim kardeşim.

İyi ki doğdun! İyi ki bana bu kadar yakınsın İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 Doğum günün kutlu olsun bi'tanem.Seni çok ama çok seviyorum.Canımın içiiiiii İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 Öpüyorum seni,daha nice yıllara beraber inşallah.En büyük iyi ki'lerimdensin,Her şey'im.

Veee hediyem! Seninle birlikte sinemaya gidiyoruuuuuuuuuuuuuuuz:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından tutuldum Salı Nis. 19, 2011 7:34 pm

Biriciğim benim çok teşekkür ederim bu güzel tebriğin için :) Ne zaman gidiyoruz sinemaya ? İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 (Çok duygulandırdın beni ama!)
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Büsra Salı Nis. 19, 2011 7:41 pm

Merve'mmm birtanecik ortağım zamanında yetiştim kutlamaya çok mutluyum. :) Hayattan beklediğin her şeyin bir gün gerçek olmasını ve çok mutlu olmanı tüm kalbimle diliyorum. Umarım yeni yaşın sana sağlık, mutluluk ve huzur getirir. Sevdiklerinle birlikte geçireceğin nice yeni yıllara. Doğum günün kutlu olsun canım. İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 391819
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından the.cullens Salı Nis. 19, 2011 8:36 pm

Doğum günün kutlu olsun balım. Nice senelere... İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762
the.cullens
the.cullens
Vejeteryan

Mesaj tarafından ●~яσѕє яυѕѕєℓℓ~● Salı Nis. 19, 2011 10:12 pm

Aşkitom İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241
Babyface`m İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241
kanatsız meleğim doğum günün kutlu olsun İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241
Nice nice mutlu yıllara İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241
●~яσѕє яυѕѕєℓℓ~●
●~яσѕє яυѕѕєℓℓ~●

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Nis. 20, 2011 4:18 pm

Tekrardan teşekkür ediyorum benim biricik canlarım, ortak sen de zincirlerini yıkmışssın annen bir şey demedi mi ? İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Nis. 20, 2011 10:08 pm

Geç bir kutlama olacak sanırım, kusura bakma Adaş. =) Doğum günün kutlu olsun, nice huzurlu ve sevdiklerinle beraber geçireceğin senin gibi cıvıl cıvıl yıllara. =) İyi ki doğdun!
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından tutuldum C.tesi Nis. 23, 2011 11:59 am

Teşekkürler adaş :)
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Persephone C.tesi Nis. 23, 2011 8:21 pm

Bir daha kutlamaktan ne çıkar ki ?? İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 İyi ki doğdunnn ! Sen doğmasaydın ben ne yapardımmm ?? İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 757762 Sevliyorsun İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241
Persephone
Persephone
Vejeteryan

Mesaj tarafından nosi Paz Nis. 24, 2011 5:17 pm

Hemşomun doğum günü burda da kutlanmış ama ben yeni görüyorum. İyi ki doğdun canım mutlu yıllar...
nosi
nosi
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Paz Nis. 24, 2011 8:45 pm

İyi ki doğdun benim tatlış telefon sapığım sana uzun uzun mesajlar göndereceğim ama şu sıra biraz yoğunum :s
Ama tekrardan doğum günün kutlu mutlu huzurlu olsun yavruuu yırtıkkk çingeeen'mmm İyi ki varsın Merve'mmm (tutuldum) 367241
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından tutuldum Ptsi Nis. 25, 2011 3:30 pm

Teşekkürler arkadaşlar , sizler olmasanız hayat gerçeten çekilmez olabiliyor :) iyi ki varsınız ...
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama