Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap

Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost Empty Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost

Mesaj tarafından BuRcu_10 Perş. Mart 17, 2011 10:49 pm

Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost D98dc09d334268f770448c53112f756b

1. Kitap: MEZARLA RANDEVU

Arka Kapak

KEDİCİĞİN HAYRANI OLACAKSINIZ!
MEZARLA TANDEVU
ATEŞLEMİ OYNUYORSUN, KEDİCİK?

Yarı vampir Kedicik, Catherine Crawfield, kendini bildi bileli ölümsüz kan emicilerin peşinde. İntikam almak istiyor.
Çünkü bu parazitlerden biri babası olabilir.
Babası... Annesinin hayatını mahveden adam. Ancak yolu bir gün vampirleri avlayan Bones'la çakışıyor. Ve kısa sürede tuhaf bir ikili haline geliyorlar.

Sayfa Sayısı: 447

Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost Df50544a9fc537022398a3f5fd78ed92

2. Kitap: TEK AYAĞI MEZARDA

Arka Kapak

KEDİCİĞİN HAYRANI OLACAKSINIZ!
MEZARDAN KAÇABİLİRSİN FAKAT SAKLANAMAZSIN!
ATEŞLE Mİ OYNUYORSUN, KEDİCİK?

Yarı vampir Kedicik, FBl'ın gizli bir biriminde özel dedektif. Tehlikeli ölümsüzlerin kökünü kurutmak için devletin emrinde çalışıyor. Halen, seksi ve tehlikeli eski sevgilisi Bones'tan öğrendikleriyle hayatına
devam ediyor ancak ya biri genç kadını öldürmeyi kafasına koyduysa? Dahası Kediciğe yani Cat'e yardım edebilecek tek güç, maziye gömmeye çalıştığı ancak kalbinden bir türlü atamadığı eski aşkı Bones!

Sayfa Sayısı: 388

Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost 9a9844d09424f94e8da7c27a15bde9e1

3. Kitap: MEZARIN DİBİNDE

Arka Kapak

BAZI ŞEYLER MEZARDA KALMAZ…

Yarı vampir Cat Crawfield'ın hayatının en güzel zamanlarıydı. Ölümsüz sevgilisi Bones'un da yardımıyla ölümlüleri kanun dinlemeyen ölümsüzlerden başarıyla koruyordu. Ne var ki Kedicik'in, gerçek kimliğini acımasız kan emicilerden saklamak için peşpeşe taktığı maskeler biraz eskimişti! Kedicik için tehlike çanları çalıyordu.

Bu da yetmezmiş gibi, Bones'un geçmişinden çıkıp gelen bir kadın onu mezara gömmeye kararlıydı. Hem de bu kez sonsuza kadar! Cat, intikam peşindeki bir vampirin ağına düşse de, ne yapıp edip Bones'a yardım edecekti. Birlikte ölümcül bir büyüyü durdurmaya çalışırlarken, özel ajanlık yetenekleri bu kez Cat'in imdadına koşmayacaktı. Bütün vampir içgüdülerini sonuna kadar kullanmak zorundaydı. Kendini ve Bones'u, mezardan da beter bir sondan kurtarmak istiyorsa tabii!

Sayfa Sayısı: 392

Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost E9b2b89243f417e96c251ff0ffc37327

4. Kitap: MEZARA MAHKUM

Arka Kapak

Yarı vampir Kedicik Cat Crawfield altı yıl önce tanıştığı ölümsüz aşkı Bonesla birlikte, ta ilk günden beri ölümsüzlere karşı savaştı, intikam peşinde koşan bir usta vampirle uğraştı ve aşkını kan bağıyla mühürledi. Artık tatil zamanı! Ama müthiş bir Paris seyahati hayali, Kedicik'in bir gece dehşet içinde uyanmasıyla son buldu.
Cat, Gregor adında, Bones'dan daha güçlü bir vampirle ilgili rüyalar görüyordu. Üstelik bu vampirle arasında Cat'in bile bilmediği bir bağ vardı.
Gregor, Cat'in kendisine ait olduğuna inanıyordu. Onu elde edene kadar da durmaya niyeti yoktu. Kedicikin kabuslarını süsleyen vampirle, kalbinin sahibi arasında bir savaş çıkması kaçınılmazdı ve Gregorun etkisini sadece Cat yok edebilirdi. Şimdiye kadar karşısına çıkan en amansız kan emiciden kurtulmak için Cat'in bütün gücünü toplaması gerekiyordu. Bu güç, onu mezara mahkum etse bile...

Sayfa Sayısı: 400

Artemis Yayınları'ndan vampirlerle ilgili bir seri daha... Amerika'da 5. kitap bir ay önce çıktı, yakında o da çevirilir umarım Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost 757762
Bence oldukça başarılı kitaplar, okurken hiç sıkılmadım. Eğer bu tarz kitapları seviyorsanız okumanızı öneriyorum :)
Kurgu çok güzel, anlatım daha da güzel. Karakterler de çok etkileyici. Ama kitaplarda aşırı miktarda cinsellik ve küfür var. Eğer böyle konularda hassassnız, kitapların pek hoşunuza gideceğini sanmıyorum. Gece Avcısı Serisi ~ Jeaniene Frost 757762
BuRcu_10
BuRcu_10
Yeni Üye
Yeni Üye

- Similar topics

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap