~Dream High - Büyük Düşün! Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

~Dream High - Büyük Düşün! Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Dream High - Büyük Düşün!

4 posters

~Dream High - Büyük Düşün! Empty ~Dream High - Büyük Düşün!

Mesaj tarafından Thehost Cuma Mart 11, 2011 9:49 pm

DREAM HIGH

~Dream High - Büyük Düşün! Dream-High1
~Dream High - Büyük Düşün! Korean-drama-dream-high
~Dream High - Büyük Düşün! Dream_high_poster1

Tanıtımı kendim yazacağım ve oyuncuları da öyle fazla tanıtmayacağım. =)

Dün başladığım bir dizi ve şu anda 11. bölümdeyim ama açık yüreklilikle söylüyorum ki izlediğim en güzel Kore dizilerinden biri. Bir kere öyle vıcık vıcık bir aşk yok. Genelde Kore dizilerinde kız oğlanın peşinden koşup durur falan ama bunda öyle değil. İlk başlar normal bir Kore dizisi gibi gelse de ilerledikçe farkını anlıyor insan. Normal diziler gibi aşkı en ön plana almamış bir kere. Her sahnesini bayılarak izledim gerçekten.

Üç farklı insan.
Biri taşrada, köyde yetişmiş bir çocuk ve müzikle alakası yok.
Diğeri bir zengin çocuğu ama sokaklarda yaşıyor, tam bir serseri ve çok yakışıklı. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762
Sonuncusu da ailesi iflas etmiş ve babası kaçmak zorunda kalınca küçük kardeşiyle baş düşmanının -annesinin babasını terkedip kaçtığı adamın ama annesi ölmüş- yanına yerleşmek zorunda kalan bir kız. Ama normal Kore dizilerindeki banal kızlardan değil. Acayip derecede kibirli, ne olursa olsun insanları küçümsüyor ve bu başına çok dert açıyor.

Bu üç genç Kirin Sanat Okulu'na istemedikleri halde rastlantı sonucu özel öğrenci olarak girdiriliyor. Özel öğrenci olduklarından bir çok kötü muamele görüyorlar, herkes onların torpille girdiğini iddia ediyor. Ve onları okula alan iyi müdür de gidince yerine gelen müdür bunları okulun mezarlık olarak gördüğü hazırlık sınıfına koyuyor. Eski müdür başlarına öğretmen olarak okulun 3 yıl üst üste en başarısız öğretmeni seçilen ve aynı zamanda kızımız Go Hye Mi'nin baş düşmanı Bay Kang'ı ve Bay Kang'ın eskiden arkadaş olmalarına rağmen bir olay sonucu düşmana dönüştüğü Bay Yang'ı veriyor.

Bu üç kişilik sınıfa daha sonradan okulun en çirkin ve şişman kızı ama sesi büyüleyici olan Pil Suk ta eklenince tamamıyle bir başarısızlar çetesi kurulmuş oluyor.

Öğretmenleri Bay Kang her ne kadar pısırık, salak ve başarısız olarak görünse de aslında büyük bir inancı ve kalbi olan bir insan. Öğrencilerine ve müziğe olan inancı sayesinde ekibiyle harikalar yaratıyor.
Her ne kadar okulun en başarısız ve önemsiz 6 kişisi bir araya toplanmış gibi görünse de aslında hepsinin keşfedilmemiş büyüleyici yetenekleri var.

Dizi işte bu 6 insanın maceralarını konu ediniyor ama bence asıl 8. bölümden sonra falan tam güzelleşmeye başlıyor. İlk önceleri yakışıklılığı ve gülümsediğinde yanaklarında oluşan çukurları nedeniyle favoriniz Jin Gook ta olsa 11. bölümden sonra benim hedefim Sam Dong'a döndü. Saflığı ve taşralığıyla bence Hye Mi'yi o Jin Gook'tan daha fazla hakediyor.

Neyse çok fazla spoiler verdim. İzleyin ve görün derim. Dizi benim çok hoşuma gitti. Tavsiye ediyorum, şiddetle. =)

Go Hye Mi

~Dream High - Büyük Düşün! Dream-High-Suzy-As-HyeMi-Ko-dream-high-17957566-484-472
~Dream High - Büyük Düşün! M3Xm785e

Jin Gook

~Dream High - Büyük Düşün! Taecyeon-as-Jin-Gook-Hyun-Shi-Hyuk-dream-high-19584935-900-900
~Dream High - Büyük Düşün! Taecyeondreamhigh

Song Sam Dong

~Dream High - Büyük Düşün! 941b1c8ab000122.jpg
~Dream High - Büyük Düşün! Kim+Soo-Hyun+dream+high
~Dream High - Büyük Düşün! Kimsoohyun

Not: Sam Dong'un üç ayrı resmini bilerek koydum, değişimi farkedin diye. Ben en çok en kısa saçlı halini sevdim. Neden bilmiyorum ama erkeklerde her zaman kısa saç sevmişimdir. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762

En son thehost tarafından C.tesi Mart 19, 2011 6:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

~Dream High - Büyük Düşün! Empty Geri: ~Dream High - Büyük Düşün!

Mesaj tarafından Thehost Cuma Mart 11, 2011 10:57 pm

11. bölümde Bay Yang'ın robot kılığına girip ekibi kontrol etmesi ve bu sırada aklından geçirdiği notlar beni kopardı resmen. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762

Oh-Hyuk: Tehlikeli
İyi Yönleri: Yok
Kötü Yönleri: Yaşamak için yardım!
-*-
Hye Mi: Vahşi
İyi Yönleri: Sesi
Kötü Yönleri: Zor karakteri
-*-
Jason:Kendini Beğenmiş
İyi yönleri: Dans etmek, şarkı söylemek[biraz]
Kötü yönleri: Kibirli, aşırı inkarcı, çok kız, kuşu anımsatması
-*-
Jin Guk: Güçlü
İyi yönleri: Çok güçlü
Kötü yönleri: Acayip güçlü
-*-
Baek-hee: Gayretli
İyi yönleri: Çabalıyor
Kötü yönleri: Doğrusu onu ilk görüşüm
-*-
Pil-sook: Pis boğazlı
İyi yönleri: Şarkı söyleme, duygusal
Kötü yönleri: Her şeyi eksi, özellikle iştahı
Thehost
Thehost
Admin
Admin

Mesaj tarafından Dejavu.Bella C.tesi Mart 12, 2011 11:57 am

~Dream High - Büyük Düşün! Kim+Soo-Hyun+dream+high

Bu resimde çooook tatlıııı ~Dream High - Büyük Düşün! 757762

İzlemeye başlıyorum aga. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762
Sağol. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Thehost C.tesi Mart 12, 2011 5:39 pm

Başla aga. Np. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762
Ya bu Jin Gook acayip güçlü harbiden. Sanırım 10. bölümde Hye Mi ile yalnız konuşmak istiyor ama Sam Dong kıskanıp inat ediyor bunları yalnız bırakmıyor, Sam Dong'un hopuna alıp tek eliyle taşıdı balkona kilitledi. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 Oha. Hadi kız olsa neyse diyeceğim.
Ve en çok güldüğüm şey Jin Gook'un iştahı. Genelde Kore dizilerinde kızların büyük bir iştahı olur ama bu sefer iştahlı olan bir erkek. Acayip derecede yemek yemeyi seviyor. Öğretmeni Bay Kang buna 14. pirinç lapası tabağını bitirirken "Doğru söyle, karnında ne yaşıyor senin?" diyordu koptum resmen. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762
Thehost
Thehost
Admin
Admin

Mesaj tarafından Dejavu.Bella C.tesi Mart 12, 2011 7:53 pm

datlı jojuk ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 (tatlı cocuk ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 )
ama sen anlatıyorsun ben izlerken hevesle o sahneyi bekkliyorum aga. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762
olmaz kie ~Dream High - Büyük Düşün! 757762
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) C.tesi Mart 12, 2011 11:41 pm

Büşra'nın hayal dünyasını yıktın Kübra. :)) Ben baştan beri taşralının yanındayım. Büşra izlerken arada gözüm kaydı bazen baştan sona izledim bölümleri, ara bölümlere bakmadım. Tam izlemedim ama öteki züppeyi sevmedim. ~Dream High - Büyük Düşün! 29165 Büşra züppeden yana ben taşralıdan. ~Dream High - Büyük Düşün! 39918 Taşralı olsa da ve her ne kadar kesilmesine rağmen ilk başta koyun yünü gibi saçlarıyla pek iyi bir görünüm sergilemese de sonuna kadar Köylü Çocuğu. ~Dream High - Büyük Düşün! 641938 Baştan beri diyorum zaten bakma sen onun taşralılığına çocukta yetenek var kalp var. ~Dream High - Büyük Düşün! 641938 Paylaşım için sağ olasın. Beş üzerinden üç buçuk alan ilk bu tarz dizi benden yarım yamalak bakmama rağmen. :))
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından notizia Paz Mart 13, 2011 12:01 am

Öncelikle benim dizimi nasıl kaparsın?
Ve sonra acaba sorabilir miyim Kübra Hanım 'Annesinin üvey kocası nasıl oluyor?' ~Dream High - Büyük Düşün! 757762

Ve ne olursa olsun Jin Gook hele ilk bölümde nasıl da yakışıyorlar birbirlerine. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 Ama Sam Dong Kapıyor kızı sonra tekmeyi basıp gidiyor geri! Öldür yaaa!

PilSook ve Jason ikilisine bitiyorum. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 Yavrularımsonlara yakın birbirlerine aşık olduklarını anladılar. Daha doğrusu Jason sonlara doğru anladı. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 Ayy bidi bidi yemek istiyorum onları. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762

Şu yılanlı, kuşlu gösteri yaptkları bölümde Hye Mi büyüleyiciydi. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 Kirpikler çok yakışmıştı. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 Onun dışında da süperlerdi! Sinir olduğum tek konu şu Jin Gook'un Hye Mi yerine yılan kızla sahneye çıkmasıydı! Öldür ya öldür gitsin!
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından Thehost Paz Mart 13, 2011 8:54 pm

Ya evet Jin Gook çok ayrı manyak yakışıklı falan ama ben Sam Dong'a Hye Mi'nin gittiğini sanıp otobüsün arkasından "Gitme!" diye bağırarak koşarken aşık oldum. Bir de sağır olduğunu öğrendiğinde barda çalışmaya başlamıştı, o sıralar çok karizma takılıyordu. Saçlar falan da kısa. Oy anam oy! ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 Ama Jin Gook ayrı bir yakışıklı evet. O nasıl bir vücuttur öyle anam ya. Safi kas mübarek. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 Ama Sam Dong da çooo..ook şeker yav. ~Dream High - Büyük Düşün! 367241

Hye Mi'nin babası buna "Dream High'ı nasıl bir şiveyle söylüyorsun sen öyle? Bak böyle söyleyeceksin, "D-ri-iğm a-ay"" dediğinde adama ters ters bakıp yine şiveyle "Drüm hayy" demişti ya koptum ben. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 Şivesini yesinler onuunnn. ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 367241 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762 ~Dream High - Büyük Düşün! 757762
Thehost
Thehost
Admin
Admin

- Similar topics