Full House | Dolu Ev Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Full House | Dolu Ev Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Full House | Dolu Ev

5 posters

Full House | Dolu Ev Empty Full House | Dolu Ev

Mesaj tarafından notizia Salı Şub. 22, 2011 7:02 pm

İzlediğim ikinci Kore dizisiydi! Tavsiye ediyorum. Full House | Dolu Ev 757762 BiRain manyak adam burada da psiko! Full House | Dolu Ev 757762

Full House | Dolu Ev Full-house

Oyuncular
Bi (Rain) (Lee Young Jae)
Song Hye Gyo (Han Ji Eun)
Han Eun Jung (Kang Hye Won)
Kim Sung Soo (Yoo Min Hyuk)
Jang Yong (Mr. Lee / Young-jae’nin Babası)
Sun Woo Eun Sook (Ms. Kim / Young-jae’nin Babası)
Kim Ji Young (Young-jae’nin Büyükannesi)
Do Han (Dong Wook)
Lee Young Eun (Hee Jin)
Im Ye Jin (Dae Pyo)

Konu
Han Ji-Eun (Song Hye Kyo) hayatını romanlara adamış olan bir roman yazarıdır, babası tarafından inşaa edilmiş ve ona miras bırakılmış Full House olarak adlandırılan evinde yaşamaktadır. Tatilde olduğu sırada maddi konularda sorunları olan iki arkadaşı tarafından kandırılır ve evi satılır. Tatilden döndügünüde kandırılmış olduğunu anlayan Han Ji-Eun, evinin ünlü aktör Lee Young-Jae (Bi – Rain) ye satılmış olduğunu öğrenir.

Babasın yapmış olduğu evi tekrar geri alabilmek için elinde gelenleri yapan Han Ji-Eun, bir dizi olay ve yanlış anlamalar sonucunda Lee Young-Jae ile altı aylığına sözleşmelide olsa evlenmek durumunda kalır. Ancak gerek Lee Young-Jae nin kötü mizaçı gerekse Han Ji-Eun’nun dağınık yaşam tarzı olayları daha eğlenceli kılacaktır.

Zamanla Ji-Eun’un Young-Jae nin ailesi ile yakınlaşmalarının yanı sıra her ne kadar zoraki olarak başlamışta olda ikili arasında romantik bir çekim olmaya başlar. Hatta Ji-Eun’nun yakışıklı ve arkadaş canlısı yayınevi müdürü olan Yoo Min-Hyuk (Kim Sung Soo)’un ona karşı olan yakın davranışları nedeni ile ikili arasında hafif bir soğuklukta olmuştur. Bunun yanı sıra her ne kadar Yoo Min-Hyuk dan hoşlanıyor olsada sürekli Young-Jae nin onun yanında olmasını isteyen Kang Hye-Won’un Ji-Eun ve Young-Jae arasındaki yakınlığı kıskanıyor oluşu ikili arasıda sogukluğu arttırır. Young-Jae nin sürekli Min-Hyuk’a yakın olması nedeni ile kendini kötü hissetmeye başlayan Han Ji-eun, Young-Jae den ayrılır ve Yeong-Jae evden uzaklaşır. Eve döndüğünde artık Ji-Eun’a karşı olan duygularından tam anlamıyla emin olan yeong-Jae, Ji-Eun’a evlenme teklif eder ve ikili mutlu bir evliliğe imza atar.

Zaman ve mekan gözetmeksizin aşkın nereden çıkacağının belli olmadığını gözler önüne seren dizi, aynı zamanda birbiri ile zıt karakterlerinde aşık olabilecegini vurgulamaktadır. Romantik komedi sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir yapım…
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Full House | Dolu Ev Empty Geri: Full House | Dolu Ev

Mesaj tarafından soğuk_prenses Salı Şub. 22, 2011 8:24 pm

İzleyecek bir sürü şey oldu :)
Bu arada nedir bu kore hastalığı anlamıyom Full House | Dolu Ev 757762
Neyse teşekkürler :)
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

Mesaj tarafından notizia Salı Şub. 22, 2011 10:34 pm

Çok sevdiğim bir arkadaşımdan bulaştı. Bir türlü vazgeçemiyorum. 2 günde bir dizi bitirme özelliğine sahibim. Full House | Dolu Ev 757762 Rica ederim beeğim, her zaman. Full House | Dolu Ev 757762
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından soğuk_prenses Salı Şub. 22, 2011 11:40 pm

notizia demiş ki:Çok sevdiğim bir arkadaşımdan bulaştı. Bir türlü vazgeçemiyorum. 2 günde bir dizi bitirme özelliğine sahibim. Full House | Dolu Ev 757762 Rica ederim beeğim, her zaman. Full House | Dolu Ev 757762
O arkadaşı merak ettim valla :)
İki güne 1 dizi ha...Çok güzel :)
Keşke bende yapabilsem ama 9.sınıf olmanın en kötü yanı ile karşı karşıyayım işte :S Neyse sen izlediğin filmleri ve dizileri burda paylaşmaya devam et canım. Full House | Dolu Ev 757762 Ben takipteyim .) Full House | Dolu Ev 391819
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

Mesaj tarafından notizia Çarş. Şub. 23, 2011 3:47 pm

Hatice olur kendisi, nam-ı diğer jalisper Full House | Dolu Ev 757762 15 tatilde kaldı o günler. Full House | Dolu Ev 832695 günde 4 bölüm izleyebilirim en fazla. Full House | Dolu Ev 832695
notizia
notizia
Admin
Admin

Mesaj tarafından haha971 Çarş. Şub. 23, 2011 4:50 pm

Full House | Dolu Ev 757762 Başladım bu diziye. BiRain'in gözümdeki tüm itibari düştü ya... Full House | Dolu Ev 757762 ben onun asi hallerini daha çok seviyordum ama eğlenceli dizi. Full House | Dolu Ev 757762
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından Rebellious Çarş. Şub. 23, 2011 4:56 pm

Dizinin tanıtımını okurken isimlerin hepsi birbirine girdi. Zaten tek bir fabrikadan çıkmış gibi isimler. Ama izleyeceğim diziyi. Teşekkürler.
Rebellious
Rebellious
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Şub. 23, 2011 5:01 pm

Full House | Dolu Ev 577820 Full House | Dolu Ev 641938 Hazal abla sana ne oldu? Bir anda şok oldum. :) Kore hastalığı bulaştı sana da sanırım.

Amanın Ayşe abla sen de mi? Full House | Dolu Ev 577820

Bir Rain bu dizide biraz salakça davranıyordu. Biraz değil bayağı desek daha doğru olur. Kız da manyağın tekiydi zaten. :) Bu tarz diziler sadece gülmeye yarıyor. Full House | Dolu Ev 641938 Fazla dizi izlemenin zararları da bu her halde, alışınca anlamsız geliyorlar. Full House | Dolu Ev 654307
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından Rebellious Çarş. Şub. 23, 2011 5:03 pm

Merve'm daha önce iki kez Düşlerimin Prensi'ni izlemiştim. Eğlenceli oluyor bu tarz diziler=) Merak ettiğim için izleyeceğim=)
Rebellious
Rebellious
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından haha971 Çarş. Şub. 23, 2011 5:39 pm

Stres atmaya birebir Merve'mm.. Full House | Dolu Ev 757762 Full House | Dolu Ev 757762 Zevkli oluyor. Full House | Dolu Ev 757762
haha971
haha971
Admin
Admin

Mesaj tarafından soğuk_prenses Çarş. Şub. 23, 2011 6:21 pm

notizia demiş ki:Hatice olur kendisi, nam-ı diğer jalisper Full House | Dolu Ev 757762 15 tatilde kaldı o günler. Full House | Dolu Ev 832695 günde 4 bölüm izleyebilirim en fazla. Full House | Dolu Ev 832695
Tanıyorum onu :)
Kore dizileri güzel oluyor az bölümü oluyor ama anlamlı ve iyi yapımlar oluyorlar.Olsun ya ben o kadarda bakamıyorum :( Full House | Dolu Ev 832695 Sen kıymetini bil canım bence :)
soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

- Similar topics