Playful Kiss - Mischievous Kiss Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Playful Kiss - Mischievous Kiss Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Playful Kiss - Mischievous Kiss

4 posters

Playful Kiss - Mischievous Kiss Empty Playful Kiss - Mischievous Kiss

Mesaj tarafından Thehost Ptsi Şub. 21, 2011 5:59 pm

~ PLAYFUL KISS ~

Güzel bir Kore dizisi. Her türlü tavsiye ediyorum. Playful Kiss - Mischievous Kiss 757762 Oyuncuları falan da iyi. Konusu ise IQ'sü 200 olan kibirli ama muhteşem bir oğlan ile okulun en tembel kızı olan iki gencin aşkı. İlk başlarda kızın aşkı karşılıksızdır ancak evleri yıkılınca babasıyla birlikte babasının bir arkadaşına taşınmak zorunda kalırlar. Babasının arkadaşı ise oğlanın ani Beak Seung Jo'nun babasıdır. Daha sonradan Seung Jo da aşık olur. Ben çok beğendim. Full House kadar güzel. İyi seyirler. =)

Playful Kiss - Mischievous Kiss PlayfulKiss_Poster

Playful Kiss - Mischievous Kiss Playful-kiss

Playful Kiss - Mischievous Kiss Kiss1-00209

Playful Kiss - Mischievous Kiss Lee-Tae-Sung_Playful-Kiss

Beak Seung Jo

Playful Kiss - Mischievous Kiss Playfuss%20kiss%20background%201%5B5%5D

Playful Kiss - Mischievous Kiss 60272_148682861837430_122205564485160_238181_1953022_n

-*-

Oh Ha Ni

Playful Kiss - Mischievous Kiss Oh-ha-ni

Playful Kiss - Mischievous Kiss Ep10-8
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

Playful Kiss - Mischievous Kiss Empty Geri: Playful Kiss - Mischievous Kiss

Mesaj tarafından notizia Ptsi Şub. 21, 2011 6:50 pm

YAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! BEN AÇACAKTIM BAŞLIĞIIII! Playful Kiss - Mischievous Kiss 832695 Playful Kiss - Mischievous Kiss 75963 Playful Kiss - Mischievous Kiss 75963 Baek Seung Jo'ma ne aşk beslediğimi bilmiyor musun? Playful Kiss - Mischievous Kiss 832695 Playful Kiss - Mischievous Kiss 832695 Playful Kiss - Mischievous Kiss 832695 Kim Hyun Joong fanına bunu nasıl yaparsın Kübra???!!!!!!!

Bu arada favori dizim olduğunu belirtmeliyim! Aşırı güzel. Yapış yupuş bir çift değil! Tam bana göre. Playful Kiss - Mischievous Kiss 757762 Bir de her gün bu dizinin müziklerini dinlediğim için şikayet olmaya başladığımı söylemeliyim... Ders dışında kalan tüm sürelerde kulaklık kulağımda. Uyurken bile kullandığım oluyor. Playful Kiss - Mischievous Kiss 641938

Favorilerim
One More Time - Kim Hyun Joong Söylüyor yani benim 200 IQ'lu dahim. Playful Kiss - Mischievous Kiss 367241
Try Again
Mei Mei
Sarang Ea (Seni seviyorum)
Sarang Ea (Bunu kız söylüyor diğerini erkek)
Kiss Me

u arada nereye gidiyorsun? Playful Kiss - Mischievous Kiss 832695
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından Thehost Ptsi Şub. 21, 2011 10:42 pm

Büşra bana linkini atsana şu şarkıların. O kadar aradım nette bulamadım.
Bu arada Beak Seun Jo'nun günlüklerini okudun mu? Ekip tarafından hazırlanmış, manyak. Playful Kiss - Mischievous Kiss 757762
Ayrıca YouTube versiyonlarında kesilmemiş kısımları da var, çok hoş. 80 dakikalık, 8 part halinde. 7 partı çevrildi, ben de 8. ciyi bekliyorum. Playful Kiss - Mischievous Kiss 449591
Thehost
Thehost
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

Okudu sanırım. Ben de baktım bence güzel değillerdi. Çeviriyi yapan iyi çevirememiş ya da. Neyse işte. Sıkıcıydı. Playful Kiss - Mischievous Kiss 641938 Daha iyi bir şeyler yapabilirlerdi. Olay bayağı basit, deli kız yüz vermeyen oğlan modelleri. :) Kore'nin her romantik komedisinde olduğu gibiydi. Ama kız ile oğlan yapış yapış değildi o kadar, doğrusu kız yapışıyordu oğlan kaçıyordu. Bu dizi yüzünden çektiğimi bir ben bilirim bir de Allah. O müzikleri duymaktan deliye döndüm resmen, içim bayıldı. Büşra'dan önce izlemiştim diziyi, bir de izlerken bana anlatışı. Bildiğim şeyleri dinlemek sıkıntı verici. Playful Kiss - Mischievous Kiss 39918 Bende pek iyi anıları yok yani, ve pek iyi bir izlenim bırakmadı. Kore dizilerine alışık olanlar için basit,alışıldık ve sıradan. :) İlla Kore olsun diyorsanız belirli iyi dramlar var onlara bakmak daha iyi. Doğrusu onların da hepsi güzel olmuyor ama. Paylaşım için sağ ol.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından Thehost Salı Şub. 22, 2011 3:23 pm

Çeviri güzel değildi ama şu şekilde bir teknik izleniyor. Korece'den Çince'ye, Çince'den İngilizce'ye, İngilizce'den Türkçe'ye çevriliyor ve bu arada 3-4 çevirmen ayrı ayrı çalışıyor. Bu nedenle çeviri güzel değildi ama ben diziyi beğendiğimden berbat ta olsa okudum. Önemli değil. =) Ben Kore dizilerine pek alışkın değilim. Bu benim 5. dizim daha. Playful Kiss - Mischievous Kiss 449591 Büşra ohoo 15 tane izlemişti herhalde.
Thehost
Thehost
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Perş. Şub. 24, 2011 5:06 pm

Playful Kiss - Mischievous Kiss Itazura-na-kiss

Adı: İtazura Na Kiss

Türü: Komedi , romantizm

Bölüm Sayısı: 25

Tanıtım:

Aihara Kotoko, lise hayatının ilk gününde atletik, zeki ve bir o kadar da yakışıklı Irie Naoki’yi görür görmez aşık olur. Irie Naoki’ye açılmak için 2 yıl boyunca cesaretini toplamaya çalışan Aihara, reddedilir. 2 yıl boyunca hayatını boşa harcadığını düşünen Aihara, Irie’den vazgeçer ancak Aihara’nın evi çökünce, Aihara, babasıyla birlikte babasının bir arkadaşının evine yerleşir. Fakat babasının bu arkadaşı Irie’nin babasından başkası değildir. Kader mi yoksa kör talih mi bilinmez, Irie’yi unutmak isteyen Aihara için durum oldukça zordur.

Playful Kiss - Mischievous Kiss Itazura_ep2_007

Playful Kiss - Mischievous Kiss Itazuranakiss2

Playful Kiss - Mischievous Kiss Vlcsnap-106180-610x343

Playfull Kiss bu animeden etkilenilerek yapılan bir dizi idi. =) Resimlerden de anlaşılacağı gibi bölümlerde gördüğümüz sahneler animede var. İlk iki bölümünü izledim animenin biraz daha hızlı geçilmiş, zaten bir bölüm 20 - 25 dakika arası. =) İzlemek isteyenler bir de animeyi denesin.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından notizia Paz Şub. 27, 2011 6:06 pm

Download bölümünden indirebilirsin Kübra. :)

Evet günlükleri okudum ama çeviri olduğu için cümleler çok dağınıktı. Çeviren arkadaşı eleştirmek gibi olmasın ama sürekli aynı kelimeler tekrarlanıyordu, cümleleri basitleştrmiş. =(
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından Rebellious Cuma Mart 18, 2011 1:44 am

Diziyi izledim. Hatta şimdi bitirdim. Biraz çocukça olsada ve başlarda Ha Ni beni deli etsede sonu güzeldi. Tavsiye ediyorum, izlemek isteyenler oyalanmasınlar=)
Rebellious
Rebellious
Yenidoğan
Yenidoğan

- Similar topics