Arkadaşımın Aşkı..." ~~ Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Arkadaşımın Aşkı..." ~~ Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaşımın Aşkı..." ~~

3 posters

Arkadaşımın Aşkı..." ~~ Empty Arkadaşımın Aşkı..." ~~

Mesaj tarafından ♥ Mrs.Lutz ♥ C.tesi Ocak 29, 2011 6:33 pm

Kizlar direk Karakter Analizini atiyorum. Aslinda sitenin ilk haftasinda acmistim ama uzun bir sure giremeyince, neden bolum atmadigimla ilgili bir sebepte giremedim ve kapatildi. Bircok kisi taniyordur zaten beni. Ben Alena =) Umarim begenirsiniz...

KARAKTER TANITIMI
Elisa Fox: 17 yasinda, guzeller guzeli bir kiz. Sasha ve Ian’in en iyi arkadasi. Ian’a asik, fakat bir sorun var; O, ARKADASININ ASKI!
Sasha Bronte: 17 yasinda, cok guzel sayilmayan fakat yinede guzel olan bir kiz. Elisa ve Ian’la cok iyi arkadas. Ian’a asik! Fakat ona Elisa’nin da asik oldugunu bilmiyor.. HENUZ!!
Ian Crewe: 17 yasinda, Elisa ve Sasha ile cocuklugundan beri arkadas. Elisa’nin agabeyi Kevin ile de cok yakindirlar. O da digerleri gibi Georgiana’dan nefret eder cunu asik oldugu kizin, yani ELISA’nin bas dusmanidir..!
Kevin Fox: 18 yasinda, Elisa’nin agabeyi. Cok yakisikli ve karizmatik. Georgiana’nin platonik aski ve Sasha’yi seviyor..!
Georgiana Mason: 17 yasinda, okulun en populeri ve mudur Matt’in kizi. Kevin’e asik fakat Elisa, Sasha ve Ian’dan nedensiz bir sekilde nefret ediyor…
Susan Melanie: Okuldaki en gicik hocalardan biri, ayni zamanda mudur Matt’in sevgilisi! Elisa Sasha ve Ian ile hic iyi gecinemez, Georgiana’ya ise her daim iyi davranir ve notlarini sisirir..
Kellan Mcryt: 18 yasinda, Kevin’in en yakin ve ayni zamanda cocukluk arkadasi. Elisa’ya asik! Ve birseyler hissettigi icin Ian’dan gicik aliyor. Georgiana ile cikiyor, fakat dogru secimin kim oldugunu elbette ki biliyor!!
Troy Efron: Okulun basketbol takiminin kaptanidir. Sasha’ya asik. Ian ve Elisa ile iyi anlasirlar. Anna ile cikiyor, Kellan ve Kevin ile iyi gecinemiyor fakat yine de anlasabildikleri durumlar oluyor tabii…
Anna Shine: Troy’la cikiyor ve onu gercekten cok seviyor. Okulun en dedikoducu kizidir. Kardesleri Marie ve Jennifer ile Georgiana’nin tarafinda olduklari icin konusmuyor, ailesinden ayri yasiyor. Sasha ile gercekten cok iyi anlasirlar, fakat onlari dusman yapmak icin tek kelime yeterlidir; ‘Troy!’ …
Marie Shine: Anna’nin kardesi. Georgiana’nin kuklalarindan biri. Kotu kiz rolunu oynayan salak!
Jennifer Shine: Marie’nin bir yas buyugu, Anna’nin ikizi. Georgiana’nin sadik kopegi. O da akilli gorunen aptal!
Ryan Mason: 17 yasinda, Georgiana’nin apt*l ikizi..! ( Arkadaşımın Aşkı..." ~~ 757762 ) Ve Marie'ye asik...
Matt Mason: Georgiana ve Josh’un babasi, okulun sahibi-muduru. Susan’in sevgilisi…
♥ Mrs.Lutz ♥
♥ Mrs.Lutz ♥
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaşımın Aşkı..." ~~ Empty Geri: Arkadaşımın Aşkı..." ~~

Mesaj tarafından vampir deLisi ''ßuSee..'' C.tesi Ocak 29, 2011 7:24 pm

Alenaa anlamaya çalışıp geliyorum bebeqimm.

Arkadaşımın Aşkı..." ~~ 757762

vampir deLisi ''ßuSee..''

Mesaj tarafından ♥ Mrs.Lutz ♥ C.tesi Ocak 29, 2011 7:39 pm

vampir deLisi ''ßuSee..'' demiş ki:Alenaa anlamaya çalışıp geliyorum bebeqimm.

Arkadaşımın Aşkı..." ~~ 757762
Anla da gel aga ! =D
♥ Mrs.Lutz ♥
♥ Mrs.Lutz ♥
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından sahra Ptsi Ocak 31, 2011 3:06 pm

Silen benimdir zaten, nedeni de hikaye kurallarında da belirtildiği gibi 3 hikaye sınırını aşmış olman. Bunu başlığında da belirtmiştim daha önce ve şimdi bir kez daha tekrarlıyorsun.

Ve ben bir kez daha başlığını en fazla 3 hikaye yayınlanması kuralını ihlal ettiği için silmek durumundayım. Önceliğini diğer açtığın hikaye başlıklarını verip bitirirsen yeni bir hikayeye başlayabilirsin. :)
sahra
sahra
Admin
Admin

- Similar topics