Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ...

+14
robward krisella
Erlebnis
KristyNesty
haziran
Thehost
tutuldum
lincolngamze
Bella_Ceren
Tamella54
Persephone
Elly
Mikli4
TutKu~
antinotizia (Esila)
18 posters

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... Empty Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ...

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Salı Ocak 18, 2011 9:41 pm

Her kitabın öğrettiği bir şey vardır. Bir kitaba kötü dersiniz ama o kitap kötü bir kitap nasıl olur onu göstermiştir size. =) Ne olursa olsun okunmaya değmez dediğiniz kitaplar hangileri merak ediyorum. Bazen çok satılan kitaplar bile gerçekten manasız ve faydasız gelebiliyor. Halbuki övüldüğü için meraktan alıyorsunuz. =) Siz de okumasanız da olur dediklerinizi belirtirseniz ve sebebini söylerseniz sevinirim. =)

Aklıma şu an öyle bir kitap gelmedi. Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 39918
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... Empty Geri: Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ...

Mesaj tarafından TutKu~ Salı Ocak 18, 2011 10:08 pm

Reşat Nuri Güntekin'in Tanrı Misafiri kitabından bişey anlamadım şahsen Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762 Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762
TutKu~
TutKu~
Vejeteryan

Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... Empty Geri: Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ...

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Salı Ocak 18, 2011 10:10 pm

Ben o kitabı okumadım ama ağır gelmiş olabilir belki sana. =) Reşat Nuri'nin kitaplarını severim ben. =) Beğeni meselesi.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından TutKu~ Salı Ocak 18, 2011 10:13 pm

Şekerpare okul verdi.İllaha okunacakmışmış.
Bende dahil bütün okul birşey anlamadı Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762 Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762
TutKu~
TutKu~
Vejeteryan

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Salı Ocak 18, 2011 10:19 pm

Zaten okul veriyorsa hevesin varsa da okumaya kaçıyor. Zorla kitap okutulmaz ama yapıyorlar. =) Ha kötü mü hiç kitap okumayanlar iki, üç kitap okumuş oluyor ama her şeyin bir iyi bir de kötü tarafı var.Ben okulun verdiği kitapları hep son hafta okurum. Ondan önce üç, beş ktap daha bitirmiş olurum. =) Biraz zorunluluk olduğu için bence çoğu kişide bu böyle, istekli okuyamıyorsun, bu yüzden bir şey anlamıyorsun. =)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından TutKu~ Salı Ocak 18, 2011 10:29 pm

evet şekerpare doğru söyledin.Keşke okulda bıraksa öğrenci istediğini okusa.
Hem böylece okumadı davası olmaz.. Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 641938
TutKu~
TutKu~
Vejeteryan

Mesaj tarafından Mikli4 Çarş. Ocak 19, 2011 10:42 am

İçinde Aşk Var. (Rachel Gibson)

Rezaletti. SOn iki sayfada içine sözde Aşk'ı sokuşturmuştu yazar...

-*-
Bu arada katılıyorum.Okulun verdiği kitaplardan ne olursa olsun hoşlanmıyor insan :/
Mikli4
Mikli4
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından Elly Çarş. Ocak 19, 2011 11:21 am

Oğuz Atay'ın hiç bir kitabını Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 682184
Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından Persephone Çarş. Ocak 19, 2011 11:28 am

İçinda Aşk Var 'ı okumayı düşünüyordum ama Karya sen böyle deyince vazcaydım Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 682184 benimm okumamanızı tavsiyye ettiğimm...

Çatı serisini okumamanızı şiddetle tavsiye ediyorum Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762

*-*
Ve evett ! Bizede Çalıkuşu verildi kitabı okuyamadım sıkıntıdan Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762 aslında çok güzel bir kitap amaa okul verincee iş değişiyor Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762
Persephone
Persephone
Vejeteryan

Mesaj tarafından Tamella54 Çarş. Ocak 19, 2011 2:43 pm

Sen olsaydın yapmazdın biliyorum : Çok saçmaydı.
Beya Gemi : Gelmiş geçmiş en aptal kitap Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762 Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762
Tamella54
Tamella54
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Ocak 19, 2011 5:09 pm

Oğuz Atay'ın Bir Bilim Adamının Romanı diye bir biyografik romanını okumuştum. O kadar da berbat değildi aslında. Ama tabii insanı sürükleyici, okuma isteği uyandırıcı etki yapmadığı kesindi. Sonuçta bilgi üzerine kurulu bir kitap. =)

Çatı serisi falan bayağı okuru var onun sanırım ama o seri de çok okuru olup beğenilmeyenlerden biri olabilir. =)

Beyaz Gemiii, o kitabı seven fazla kişi tanımıyorum ama ben sevmiştim. =) Akıcı sürükleyici olmayan bir kitap kabul o ayrı. =) Aytmatov'un kitapları hoşuma gidiyor benim. Verilen anlam, anlatılmak istenenler çekiyor beni. =)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Bella_Ceren Çarş. Ocak 19, 2011 5:10 pm

Her kitap ayrı bir değerli benim için. Ha bazen yazarlar kitap mahvetme işine girişebiliyorlar, o ayrı mesele. Şu zamana kadar okuduğum hiçbir kitaptan beğenmediğim olmadı. Hepsinde ayrı bir büyü, muhteşemlik. Okuyacağım kitabı seçmek, bana hitap etmesi çok önemli. Belki beğenmediğim olmuştur, ama o kitaplarda da etkilendiğim noktalar olmuştur mutlaka. Yeter ki yazar kalemini kullanmayı bilsin, o zaman tüm kitaplar okunacak bir hal alır. İş, yazarda ve kaleminde bitiyor bence. =)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Elly Çarş. Ocak 19, 2011 7:34 pm

Ben de Bir Bilim Adamının Romanını okudum. Hatta yarısını okumadım. Ona verdiğim para göğsümde yara gibi. Hoca okutmuştu zorla.
Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından lincolngamze Çarş. Ocak 19, 2011 7:51 pm

Çatı serisinden uzak durun diyorum.V. C. Andrews'in kitapları.Bildiğin pembe dizi...
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Ocak 19, 2011 8:09 pm

Elly demiş ki:Ben de Bir Bilim Adamının Romanını okudum. Hatta yarısını okumadım. Ona verdiğim para göğsümde yara gibi. Hoca okutmuştu zorla.

Büşra'ya okuldan vermişlerdi o kitabı oku diye o okumadı ben okudum o ayrı mesele. Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 39918 Bence öğretmen baskısı falan da biraz sıkmış olabilir. Ben kitapta sadece bir kısmı hatırlıyorum o da adamın çocuk döneminde damdan düşmesi falan. =) Başka kitapla karıştırmıyorsam tabii. :/

Ceren'im aynı problem bende de var. Öyle özellikle söyleyemiyordum yakın zamana kadar. =) Kimsenin beğenmediği kitapları bile beğendiğim oluyor. Ama şu an değmez dediğim ve aklıma gelen tek kitabı söyleyeceğim. Onu da dün kitaplığı karıştırırken gördüm aklıma geldi.

ZAR ADAM. KESİNLİKLE OKUMAYIN. HAYATIM BOYUNCA ALIP ATMAK İSTEDİĞİM TEK KİTAP NEREDEYSE. Özellikle söylüyorum çünkü adam saçma sapan fantazilerini yerleştirmiş kitaba, o kadar saçma bir konu ki neymiş efendim adam zarı eline alıyor zar ne derse zarın dediğine uyuyor, tacizden tut bütün pislikler mevcut. Yaş sınırı konulmalı bence zaten. Güya övülüyordu ben de macera içerir falan diye aldım ama acıyorum verdiğim paraya, bu kadar seviyesiz bir kitap için para harcadığım için. Başladım kitaba düzelir dedim ama nafile. Berbatın ötesi. Bana seviyesiz bir kitap nasıl olur onu gösterdi sağ olsun yazarı.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Ocak 19, 2011 8:14 pm

Okulun verdiği bazı kitaplar okunmaya değer öyle düşünmeyin Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762
Şahsen öğretmenlerimin önerip okutturduğu bir çok kitap kayda değerdi (:

Şiddetle OKUMAYIN dediğim kitaplar :

*Tesla'nın Kutusu
*Vadideki Zambak (Lanet kitabı okuyan var mı merak ediyorum)
*SUÇ VE CEZA (öl ,öl ...)
*Mai ve Siyah
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Ocak 19, 2011 8:17 pm

O lanet kitabı ben okudum. Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 39918 Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 641938
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Ocak 19, 2011 8:18 pm

Immm bir ara konusunu alayım o zaman Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762 Çünkü ilk 20 sayfasından sonra tek hatırladığım annemin üstüme sıcak yorganımı örtmesiydi Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Ocak 19, 2011 8:25 pm

Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762 Bayağı oldu okuyalı ama ufak tefek bir şeyler hatırlıyorum. Felix diye bir çocuk vardı. Kasaba gibi bir yere geliyordu. Orada ondan yaşça büyük evli bir kadına aşık oluyordu. Henriatte mi Henriette miydi neydi kadının adı. =) Yanlış da olabilir. Kadının kocası anlayışsız biriydi, kadına acı çektiriyor suçluyordu. Bir de kadının çocukları vardı. Felix ile kadın arasında değişik bir ilişki var. Kadın bana abla de falan diyor. =) Felix ise bu durumdan acı çekiyor. Aradan bayağı zaman geçiyor. Kadın hastalanıp ölüyor falan. Felix mezarına geliyor. Öyle bir şeyler. Ben biraz yaşlı bir beyne sahibim. Bu anlattıklarım birkaç romanın karışımı bile olabilir o derece yani. Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 641938
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Ocak 19, 2011 8:29 pm

Neyse katiyen uzak durduğum ve ilk fırsatta kitaplığımdan çıkardığım bir kitap Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Ocak 19, 2011 8:36 pm

Ben teyzeme vermiştim bayağı uzun süre kaldı onda okumadan bana geri getirmişti. İlk sayfalara baktım açmadı beni bu kitap falan tarzı. :/ Komedi. =) Biraz anlatımı ve duygu yönü ağır basıyor, fazla olay da yoktu zaten yanlış hatırlamıyorsam. O yüzden başlayan hemen bırakıyor. Sabredilse biraz hemen bitecek bir kitap. =) Ama tarz meselesi, herkes beğenmeyebilir o tarz kitapları. Klasikleşmiş bir eser. =)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Ocak 19, 2011 8:38 pm

Iıı ıı hiç bir güç beni o kitabı tekrardan almaya ikna edemez adaşcağızım Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762
Ama bir gün belki hayatta elime tekrar geçerse ...
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Thehost Çarş. Ocak 19, 2011 9:20 pm

Persephone demiş ki:İçinda Aşk Var 'ı okumayı düşünüyordum ama Karya sen böyle deyince vazcaydım Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 682184 benimm okumamanızı tavsiyye ettiğimm...

Çatı serisini okumamanızı şiddetle tavsiye ediyorum Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762

-*-
Ve evett ! Bizede Çalıkuşu verildi kitabı okuyamadım sıkıntıdan Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762 aslında çok güzel bir kitap amaa okul verincee iş değişiyor Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762

Evet katılıyorum çatı serisini okumayın. Kadın acayip sapık yavv! İki kardeşin birbirine cinsellik duyguları beslediği bir roman. Berbat bir şey. Yani çocuklar ergenliğe girer girmez cinselliğe öyle bir düşüyorlar ki kitapta şok olursunuz. Çatıda hapsedildikleri için kız dayanamıyor çatıdan gizlice inip üvey babasını falan öpüyor. Oha yavrum ya! Bizim de elimize erkek eli değmedi daha ama cüş yani senin gibi ilk bulduğumuza atlayalım mı? Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762 Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762 Töbe yav. Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 757762

-*-

İskender Pala'dan "İki Dirhem Bir Çekirdek"i okumayın. Çok çok çok sıkıcı bir kitap. Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 283513
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Çarş. Ocak 19, 2011 9:27 pm

O zaman bence o kitabı da yakabiliriz. Çatı serisi falan. Seviyesiz kitaplar hoşuma gitmiyor. Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 39918

--

Ama ama ama İki Dirhem Bir Çekirdek'in neresi kötü? Şiddetle 'Okumayın' Dediğiniz Kitaplar ... 39918 Deyim hikayeleri var içinde zaten, bilgi, genel kültür olur. =)) Roman gibi okunmaz ki o. Neyse ben de burada kitap savunucusu kesildim. =)
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Elly Çarş. Ocak 19, 2011 9:29 pm

Kardeşlerin üvey olduğunun altını çiz Küb. O kadar da mide bulandırıcı görünmesin :)

Ve evet okumayın...

Yaşı küçük olanlar "Çirkinin Aşığını" okumasın.
Elly
Elly
Admin
Admin

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap