Seks Sahneleri Stüdyoda Çekilecek Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Seks Sahneleri Stüdyoda Çekilecek Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seks Sahneleri Stüdyoda Çekilecek

Seks Sahneleri Stüdyoda Çekilecek Empty Seks Sahneleri Stüdyoda Çekilecek

Mesaj tarafından Thehost Cuma Ara. 17, 2010 12:28 pm

[size=10pt][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Nona Rob ve Kristen'ın Rio'da seks sahnelerini çekmediğini onayladı. Bütün bu sahneler Baton Rouge'daki stüdyoda çekilecek. Hımm.. Peki bayanlar eğlence çoktan başlamış!!
Aslında Celtic Media Center'daki sahne Isle Esme gibi dizayn edilicek, balayı yatağı, şu ana kadar görebileceğiniz en geniş küvete sahip olan banyo, ve büyük bir bahçe .. (Küvet, evet bunu sevdim!!)
Nona aynı zamanda Rob ve Kristen'ın herzaman beraber olduğu haberinide doğruluyor. Nona onları birbirlerinden ayrı hiç görmemiş!! Biliyorum!! Bunu seviyorum!! Onlar film çekilirken kendi evlerinde kaldılar. (Tabiki bunu kimse bilmiyor aslında öylede kalmalı) Robsten arasında büyük bir etkileşim var, bu noktada Kristen'ın gerçekte filmdeki halinden çok daha güzel ve zayıf olduğunu belirtiyor, aslında bütün oyuncular makyajsız çook daha güzel gözüküyor, mesela Kristen ve Ashley. Son olarak dünkü Lainey Gossip dedikodusu hakkında sordum, ve evet mühürlenme kısmı doğru fakat çok daha detaylı. Dövüş kısmına gelince, Lainey'ın anlattığından daha farklı. Bütün kurt sürüsü Edward'la kavga etmek için geliyor, Jasper ve Alice "şeyi" öldürmek iin olaya dahil oluyorlar. Edward, onların duygularını görmeden önce onların düşüncelerini okuyamıyor. Bütün bunlar olurken Jacob içeride Renesmee ile bilrlikte. Cullen'lar dövüşü kaybetmek üzere ve Carlisle,Esme ve Emmet'de dövüşe katılıyor. Jacob dışarıda olanları pencereden izliyor, ve dışarı çıkıyor, insan halinde kalıyor. Sürünün saldırısını durdurmak için onlara bağırıyor. Ve sürüye eğer Renesmee'yi öldürürlerse, onları öldürüceğini söylüyor. Sam kurt halinde hırlıyor ve Jacob'ı uzağa fırlatıyor, ve bu onu sinirlendiriyor. Jacob sinirlenince Edward Jacob'un herkese düşüncelerini çeviriyor. O Jacob'ın mühürlendiğini, ve bu yüzden bebeği kimsenin öldüremeyeceğini söylüyor, çünküü kimse mühürlenmiş birini öldüremez. Kurtlar geri çekiliyor. Kendi dünyalarının yasalarına uymamazlık yapamazlar. Son bir dedikoduda "Fairy Dust Cakes" in düğün için pastayı yapacağı hakkında. Bunlar dedikodu ve doğru değil.

Kaynak:Facebook
[/size]
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

- Similar topics