İsmini Didikle :D - Sayfa 2 Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

İsmini Didikle :D - Sayfa 2 Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsmini Didikle :D

+13
haziran
ναмριяє gιяL'
the.cullens
robward krisella
Kbra~eDward♥
tutuldum
Mikli4
WhiteorBlack
ßiG ßaD AnGeL...!
' UnbaLanced ~(:
melisesmerim(Dilek)
TutKu~
zeynep zeyno =)
17 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

İsmini Didikle :D - Sayfa 2 Empty Geri: İsmini Didikle :D

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Ptsi Ocak 31, 2011 1:01 pm

HATİCE Türkiye'de en çok kullanılan 36. isim (... 34. halil, 35. metin, 36. hatice, 37. ebru, 38. esra, ...). Ülkemizde yaklaşık her 268 kişiden birinin adı HATİCE ve ismin yaygınlık oranı binde 3.74.

HATİCE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 31-01-2011 14:00 itibariyle yaklaşık 277,724 kişinin isminin HATİCE olduğu ve HATİCE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 4445 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

HATİCE adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 443 HATİCE yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada HATİCE sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

HATİCE Türkiye'nin en yaygın 36. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 36. ad ise Lawrence ismi. HATİCE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 34. Christopher 35. Brian 36. Lawrence 37. Patrick 38. Ronald isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

bu ne yaa adımdan nefre ettim bir an İsmini Didikle :D - Sayfa 2 757762
Ama hiç bişey anlamadım ABD'de 442 hatice filan diyor bu ya? mat iğrenç İsmini Didikle :D - Sayfa 2 999133
şimdi bişey fark ettim benim adım kübra hatice olduğundan,
Aradığınız KÜBRAHATİCE kelimesini isim veritabanımızda bulamadık. Bu arada sadece ilk adınızı aradınız ve isminizi de Türkçe harfleri doğru kullanarak yazdınız değil mi? Mesela AYŞE yerine AYSE ararsanız ismi bulamayız tabii ki! Bir de bazı arkadaşlar abartıp iki ismi aynı anda arıyor, olmaz, öyle yapmayın. Adınız Mehmet Emin'se Mehmet'i ayrı, Emin'i ayrı ayrı arayın, hepsini beraber aramayın.

Ama adınızı doğru yazıp aramış olsanız bile ismi biz bulamadık demek isimsiz kaldınız, mahfoldunuz demek değil. Sadece bizim isimleri derlediğimiz yaklaşık 30.000 kişilik veritabanımız içinde 1 tane bile KÜBRAHATİCE isminde kişi yok demek.

Ama biz ismi bulamasak da yine de aşağıda sizin için didikledik. Önce size bir istatistik çıkartalım: KÜBRAHATİCE kelimesi Türkiye'de en çok kullanılan 2472 ad arasında yer almayacak kadar nadir bir isim ve yaygınlık oranı 30.000'de 1'den az.

Bu durumda da KÜBRAHATİCE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 31-01-2011 14:03 itibariyle 2,227'den az kişinin isminin KÜBRAHATİCE olduğu ve KÜBRAHATİCE isimli kişi sayısının her yıl taş çatlasa 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

oluyormuş İsmini Didikle :D - Sayfa 2 757762
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

İsmini Didikle :D - Sayfa 2 Empty Geri: İsmini Didikle :D

Mesaj tarafından -kelebek- Ptsi Ocak 31, 2011 7:30 pm

..bu kadar saçmalamayı nasıl başarmışlar ya İsmini Didikle :D - Sayfa 2 757762
gözüm korktu
-kelebek-
-kelebek-
Yenidoğan