Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum!

+32
sessiz_rüya
Tay ''
notizia
snow_white
ember
Dejavu.Bella
arlemcans
Elly
zeynep zeyno =)
Büsra
haziran
haha971
WhiteorBlack
MILENNIUM~~
.yıldız.
Thehost
Mikli4
:) eCe (:
unique~
R.P.K.S
JustyKolik
Bella_Ceren
BuRcu_10
Kbra~eDward♥
nurileflef
TutKu~
tutuldum
ßahar
thedream
bells_cullens
Persephone
' UnbaLanced ~(:
36 posters

:: Eğlence :: Kutlama

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 Empty Geri: Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum!

Mesaj tarafından haha971 C.tesi Ocak 15, 2011 6:35 pm

asıl teşekkür sizlere... Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607 Bizi bu zamanlarda tek başımıza bırakmayıp yanımızda yürüdüğünüz için.
haha971
haha971
Admin
Admin

Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 Empty Geri: Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum!

Mesaj tarafından haziran C.tesi Ocak 15, 2011 7:12 pm

Teşekkürler.Bizim her türlü nazımızı çektiğiniz için.
Ve yine teşekkürler.Bizi bırakmadığınız ve vazgeçmediğiniz için.
Emeğinize saygı duyuyorum.Ve ailemi seviyorum Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 391819 Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 509668
haziran
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından Büsra C.tesi Ocak 15, 2011 7:16 pm

Kendi adıma bende çok teşekkür ederim hepinize teker teker. Siz olmasaydınız hepimiz dağılmış olurduk çünkü. Siz zor olanı yaptınız oradan ayrılıp yepyeni bir site kurdunuz. Pek çok eksiklik vardı bir sürü iş vardı ama yılmadan sitemizi şu andaki haline getirdiniz bizleri tekrar bir araya getirdiniz. Ne diyebilirim ki başka çok teşekkürler gerçekten. :)
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: C.tesi Ocak 15, 2011 7:24 pm

Ne demek Hazal ablacım görevimiz :) Sonuçta siz olmasaydınız burası da olmayacaktı :)
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

Mesaj tarafından zeynep zeyno =) C.tesi Ocak 15, 2011 7:34 pm

forumda birbirimize kenetlenmemizi sağlayan ve sitenin bu hale gelmesinde emeği geçen herkese teşekkürler =)

iyi ki varsınız =)
zeynep zeyno =)
zeynep zeyno =)
Vejeteryan

Mesaj tarafından Elly C.tesi Ocak 15, 2011 7:36 pm

Siz sağ olun arkadaşlar... Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 391819 Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 391819
Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: C.tesi Ocak 15, 2011 8:10 pm

Seviyoruz siziiii Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 367241 Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 647120
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

Mesaj tarafından arlemcans Ptsi Ocak 17, 2011 3:28 pm

Beni nasıl gülümsettiniz anlatamam. Sanırım bu birini seviyorsak özgür bırakmamız meselesi var ya.. Siz seviyormuşsunuz galiba bizi. Buna zahmete katlandığınıza göre...
arlemcans
arlemcans
Admin
Admin

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Ptsi Ocak 17, 2011 3:42 pm

Aile olmak.. Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607 Biz ne zaman aile değildik ki.? Sadece bir iki iğne.. Samanlıktaki iğne var ya o işte Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607
Ben de kendi adıma teşekkür ediyorum Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607
Ailem için buradayım.... Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607
Ve..Hiç kopmamak dileğiyle Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607 Mutlu senelere Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607
Acaba ilk yılımız dolunca ne olacak.? :) Veya 2 gün önce ilk ayımız doldu.... Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607 Şahsen ben çok mutluyum Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607
Tekrar teşekkürler Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607
İyi günler Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 706607
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: Ptsi Ocak 17, 2011 4:18 pm

Tabiki de seviyoruz Özlem ablacım :) Ve her zaman da yanınızdayız hiç şüpheniz olmasın :)

Aynen öyle Elif'cim :))

BİZ BİR AİLEYİZ.
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

Mesaj tarafından ember Ptsi Ocak 17, 2011 4:36 pm

Harika yaa..
Sizler yanımızda oldukça biz dahada güçleniyoruz asıl biz size çok teşekkür ederiz.
ember
ember
Admin
Admin

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: Ptsi Ocak 17, 2011 4:56 pm

Ne demek ablacımgörevimiz :)
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

Mesaj tarafından snow_white Ptsi Ocak 17, 2011 5:08 pm

Söylenen sözler o kadar güzel ki... İnsanın gözlerini dolduran ve aynı anda da yüzüne gülücük konduran cinsten...

Ben de bu büyük ve güzel ailenin her bir üyesine teker teker teşekkür etmek istiyorum. Burda sizlerle olmak çok çok güzel =)
snow_white
snow_white
Admin
Admin

Mesaj tarafından notizia Ptsi Ocak 17, 2011 6:24 pm

Bir aile kurabilmek gerçekten zor... Bir de arada mesafeler varsa daha da zor.
Eğer yanımızda olmasaydınız, o ailenin büyük bir parçası olmayacaktı. Dokuz on kişiyle yolumuza devam edecektik.
Neler olup bittiğini sorgulamadan, doğru düşündüğümüzü düşündüğünüz için teşekkür ederim.
Sizi seviyorum.

Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 367241
notizia
notizia
Admin
Admin

Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Mesaj tarafından Tay '' Ptsi Ocak 17, 2011 7:00 pm

Biz bir aileyiz , bu bir gerçek .. Her zaman birbirimizin aklının bir köşesinde olup da bir türlü yanyana gelemeyen akrabalarız .. Herkesi yürekten kutluyorum .. En önemlisi birlikte kalmaktır.. Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 757762
Tay ''
Tay ''
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından sessiz_rüya Ptsi Ocak 17, 2011 7:20 pm

ahhh ..Bİraz geç kalmışım sanırım Teşekkür için..

Önce ben siteye site olarak bakıyordum.Aslında herkes bilir benim internetle pek aram yoktu.Ama inat edip öğrendim..Sanırım en büyük etken sizinle kurduğum dostluğumu koparmamak için..Benim için site ev gibi oldu..Orası veya burasıı ben onlarla birlikte olmak için giriyorum net denen şeye..Sadece net değil...Bİr şekilde görüşüyoruz..Görmediğim zaman merak ediyorum..En değerli anlarımı burada sizinle yaşıyorum..Beni merak edenler oluyor ve ben mutlu oluyorum..Hikayeler,Twilight 'la ilgili herşey..Tabii önemli bizim için ama sanırım kurduğumuz bu bağı yine bir araya getirdikleri için teşekkür ediyorum...Bizi bırakmadıkları için..
sessiz_rüya
sessiz_rüya
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından nessie!! Salı Ocak 18, 2011 12:12 am

Aynen,ben de biraz geç kalmışım ama duygularımı söylemeden edemiyeceğim.Bu güzel ailenin bir parçası olmak,paha biçilemez.Cidden.Öyle sıcak ve sevgi dolu ki.Öbür siteye uzun zaman girmemiştim,ve girdiğim zaman şok üstüne şok yaşamıştım.Ne yapacağımı şaşırmıştım.Elim ayağım boşalmıştı.Beni oaraya bağlyan,sevdiğim,saygı duyduğum herkes gitmişti.Tuba ablamı biraz uğraştırsamda,birkaç ilginç sitede bazı üyelere Tuba Abla sen misin diye mesaj atıp terslensemde buradayım Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 757762 Ve bu mükemmel,tarifi imkansız birşey.Modlarım,iyi ki varlar.Onlarsız ne anlamı olurdu ki? Onlara milyonlarca,zilyonlarca Teşekkürler! SEVİLİYORSUNUZ KOCAMAN Herkesten Bir Teşekkür Rica Ediyorum! - Sayfa 2 367241
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından sahra Salı Ocak 18, 2011 12:26 pm

Yazılanlara bakınca insanın yüreğinin kabarmaması elde değil. İyi ki bu ailenin bir parçası olabilmişim; iyi ki kardeşim, dostum dediğim, yerinin doldurulması zor olan kişileri tanıyabilmişim; iyi ki her zaman sığınabileceğim ikinci yuvam ve ikinci ailem olan burayı bulabilmişim.

Ne diyeyim, iyi ki varsınız. Varlığınızla burada da ailemizi bir bütün olarak hissettiriyorsunuz.

Destekleriniz için hepinizi teşekkürler canlar.

Seviliyorsunuz.

=)
sahra
sahra
Admin
Admin

Mesaj tarafından robsten_23 Salı Ocak 25, 2011 7:22 pm

Onlara teşekkürden başa ne söylenebilir zaten? Başkası olsa boşverir giderdi belki, ama onlar yapmadı ve bu sayede yine birlikteyiz.
Teşekkürler. (= Yapabileceğiniz şeyleri her dakika birazcık daha aştığınız ve belki de imkansızı başardığınız için... :)
robsten_23
robsten_23
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: Salı Ocak 25, 2011 7:39 pm

Katılıyorum :)
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

Mesaj tarafından RobSten Salı Ocak 25, 2011 7:41 pm

Tekrar tanıdığım veya tanımadıklarımla bir arada olduğum için çok mutluyum.Teşekkürler hepinize :)
RobSten
RobSten
Yenidoğan
Yenidoğan

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics

:: Eğlence :: Kutlama