James Franco Yorumlar: Breaking Dawn Seks Sahnesi & Eclipse Çadır Sahnesi "Hayal Kıtıklığı (30 Eylül 2010) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

James Franco Yorumlar: Breaking Dawn Seks Sahnesi & Eclipse Çadır Sahnesi "Hayal Kıtıklığı (30 Eylül 2010) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

James Franco Yorumlar: Breaking Dawn Seks Sahnesi & Eclipse Çadır Sahnesi "Hayal Kıtıklığı (30 Eylül 2010)

James Franco Yorumlar: Breaking Dawn Seks Sahnesi & Eclipse Çadır Sahnesi "Hayal Kıtıklığı (30 Eylül 2010) Empty James Franco Yorumlar: Breaking Dawn Seks Sahnesi & Eclipse Çadır Sahnesi "Hayal Kıtıklığı (30 Eylül 2010)

Mesaj tarafından sebra Salı Ocak 04, 2011 1:19 am

Aktör James Franco yeni filmi 127 Hours çekerken Toronto Uluslararası Film Festivali'inde
Breaking Dawn da içinde "seks" sahnesi (veya eksikliği var) James de Rob ve Taylor ile Eclipse
çadır sahnesi hakkında MTV News ile konuştu!

"Onlarla eğlendim diyemem ama onlar tarafından büyülendim " diyor james franco kitaplar hakkında "
"Liseye yerleştirilmiş vampirler ve bir vampirle olan ilişkinin gençlerin'lerin genel hislerine karşı nasıl ayakta kalabileceği
metaforu ilgimi çekti. Ve aynı zamanda insanların buna olan takıntısıda beni büyüledi. "

James aynı zamanda tüm filmdeki rolleri de analiz ediyor " Sadece okuma olgusunun deneyimiyle o aktörleri Twilighttan çıkarmak
artık çok zor " diyor "Filmler neredeyse kendilerini tefsir ediyor.O, Bizim Eclipse deki en sevdiğimiz sahneler hakkında da konuştu.

"Filmler neredeyse, kendilerinde yorum yapıyor", dedi.Taylor ve Robert'ın bir çadırda oldukları sahne vardı,
bu neredeyse "Brokeback Mountain" sahnesine benziyor,iki erkeğin çadırda kız uyurken konuştukları yer ve onlar bu romantik
anı kız vasıtasıyla yaşıyorlar.İçlerinden biri diyor ki "ben senden daha sıcağım" ve Team Jacob ,Team Edward gibi neredeyse
fanlara göz kırpıyorlarmış gibi.

Henüz Breaking Dawn'ı okumayı bitirmemiş, ama doğum sahnesi hakkında birşeyler duymuş ("neler
olduğunu biliyorum sayılır, garip bir tip doğum değilmi? diye soruyor)

"Ben kitabın bir bölümünü okudum sanırım seks sahnesini anladım ama çok kısaydı,
gerçekten bir seks sahnesi olup olmadığını bile bilmiyordum" diye itiraf etti.Bütün o birikimden sonra bir hayal kırıklığı oldu".

"Filmde seks sahnesinin bir hayal kırıklığı olmamasını umuyorum."

Çeviri : sebra
sebra
sebra
Yenidoğan
Yenidoğan

- Similar topics