Peter Facinelli: Bu Kristen'in herzaman ki hali! Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Peter Facinelli: Bu Kristen'in herzaman ki hali! Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peter Facinelli: Bu Kristen'in herzaman ki hali!

:: Genel :: Haberler

Peter Facinelli: Bu Kristen'in herzaman ki hali! Empty Peter Facinelli: Bu Kristen'in herzaman ki hali!

Mesaj tarafından ember Perş. Ara. 30, 2010 10:55 am

Kristen'in MTV movie awards'a en iyi kadın oyuncu ödülünü alırken yaptığı gergin konuşma ve ödülü elinden düşürmesinin ardından , güzel oyuncunun sinir sistemi ile ilgili bir rahatsızlığı olup olmadığı konuşulmaya başlandı.

oyuncu arkadaşı peter facinelli'ye göre ise bu kris'in herzamnki hali

"bence kristen sadece böyle ,onda bir bakıma şu titrek bacak sendromu (sürekli heyecanlı ve gergin olma durumuna verilen ad ) var herzaman gergin görünür ama böyle ödülleri silip süpürmesine gelirsek... bu kendine olan güveni inşaa etmezse başka ne eder bilmiyorum "

ayrıca peter new moon'un bundan sonraki aşamalarının ne olacağını söyledi:

"şimdi herşeyi bir araya getiricekler- tüm iyi parçaları bir araya getirecekler ve iyi bir film ortaya çıkaracaklar . Görmek için çok heyecanlanıyorum açıkçası .Bunda birçok CGI efektler olacak bir aktör olarak görmeden anlayamazsınız.

peki pazar günü ilk trailer'ı gördüğünde neler hissetti.

ilk defa gördüm, içim ürperdi . bunu söylemek çok kötü ama kendi filminiz olunca içiniz ürperiyor . çünkü ben kitaplarında hayranıyım, bu oldukça güzel. Jacob'ın atladığı , koştuğu, sıçradığı ve kurda dönüştüğü sahne hakkında beynimde bir görüntü vardı ve şimdi bunu ekranda gördüm . bu oldukça havalıydı"
ember
ember
Admin
Admin

- Similar topics

:: Genel :: Haberler