Sevdiğiniz Kurgu Karakterler? Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Sevdiğiniz Kurgu Karakterler? Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevdiğiniz Kurgu Karakterler?

4 posters

Sevdiğiniz Kurgu Karakterler? Empty Sevdiğiniz Kurgu Karakterler?

Mesaj tarafından Elly Ptsi Ara. 27, 2010 8:18 pm

Her seferinde bir tane söyleyeceğiz. Sevdiğimiz dizilerden, filmlerden, kitaplardan, çizgi filmlerden, animelerden... Kurgu karakterler... Evet... Hepimiz Edward'ı /Jacob'ı seviyoruz... Peki ya başka? Unutmayın her seferinde bir kurgu karakter ve resmi... Nereden olduğunu söyleyip söylememek size kalmış... Ondan biraz bahsedin, neden sevdiğinizi açıklayın...

---***---

Bazı kurgu karakterlerin - kitaplardaki gibi - resimleri olmuyor maalesef... Onlara da isterseniz ya sizin uygun gördüğünüz bir resmi(aklınızda canlanan, ona benzeyen) ya kitabın resmini koyabilirsiniz ya da resim koymazsınız...

---***---

Başlıyorum...

O aşk... Her ne kadar karşısındaki dinleme özürlü olsa da sevince yapamayacağı şey yok... O güne kadar istediği herşeyi elde etmiş bir adam, başkasına aşık olduğunu düşünen bir kıza aşık olursa ve bu adam herkesin dilindeki zengin çapkın bir Dük ise... Ancak genç kız onu sıradan bir erkek sanıyorsa... Bir erkek bir kız için en fazla ne yapabilir? O herşeyi yapar!

O Clayton Westmoreland...

Westmoreland erkeklerinin en iyisi!

- İçinde Aşk Saklı Kitabından -

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Elly
Elly
Admin
Admin

Sevdiğiniz Kurgu Karakterler? Empty Geri: Sevdiğiniz Kurgu Karakterler?

Mesaj tarafından Elly Ptsi Ara. 27, 2010 8:19 pm

Bir insan bir karakteri bu kadar güzel oynayabilirdi...

Elizabeth Bennet beş kızkadeşten sadece birisi... Ve orta halli evlerinden, ne dediğini bilmeyen ailesinden şikayeti yok... Ama o adamın var! Mark Darcy'nin... Yüzünden gurur ve kibir akan bir adam sizi aşağıladığında ne hissedersiniz? Bu adamın sizden tiksindiğini düşündüğünüz ve ondan nefret ettiğiniz bir anda... Ya size aşık olduğunu itiraf ederse?

Ve kaderin tekrar yolunu onunla kesiştirdiğine inanamayan Elizabeth bir şeyi keşfederse? Tam aşağıdaki anda ona aşık olduğunu...

O adam Mark Darcy... Aşk ve Gurur... Kitap ve Filminden... Ve benim en sevdiğim kurgu karakterlerimden birisi... Çünkü o Aşk

Elly
Elly
Admin
Admin

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Ptsi Ara. 27, 2010 8:50 pm

Umudunu Kaybetme filminde Chris Gardner adlı karakter. =) Her şeye rağmen asla umudunu kaybetmiyor ve elinden gelenin en iyisini yapıyor. =) Başına birçok kötü şey geliyor ama ben yapamam demiyor, çalışıyor, çabalıyor. Ve oğluna elinden geldiği kadar içinde oldukları durumu fark ettirmemeye çalışıyor. =) Vafalı, sabırlı. =) Ha bazen kendini kullandırtıyor gibi geliyor ama öyle bile olsa bu kadar çaba göstermesi bir şekilde benim gözümde onu iyi yapıyor.=)

Not: Aslında film tamamen kurgudan ibaret değil, biyografik bir film ama bir şekilde içinde kurgu da oluyor filmlerin.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Mesaj tarafından soğuk_prenses Perş. Mart 03, 2011 11:36 am

Anita Blake
Serisindeki Anita benim favori kurgu kahrmanlarımdan birisi. =)
Hayatı her zaman pamuk ipliğine bağlı olarak yaşıyor.Ama hiç bir zaman yılmayan bir karakter olması bana bir çok şey kattı.Elimden gelse ona teşekkür etmek isterdim. Sevdiğiniz Kurgu Karakterler? 757762 Sevdiğiniz Kurgu Karakterler? 391819

soğuk_prenses
soğuk_prenses
Vejeteryan

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt C.tesi Mart 05, 2011 7:59 am

spongebob canım beniiim Sevdiğiniz Kurgu Karakterler? 367241
ne kadar da tatlı ne kadar saçma bir karakter Sevdiğiniz Kurgu Karakterler? 367241
Denizin dibinde Bikini Kasabası'nda yaşayıp hiç su almayan süngerşime bir alkış yaaa Sevdiğiniz Kurgu Karakterler? 774826
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics